Şikayet.com

TÜKETİCİ ŞİKAYETİM VAR EN ETKİLİ REKLAM MÜŞTERİ MEMNUNİYETİDİR.
Tüketici Şikayetleri

Tüketici Hakları Şikayet Sitesi

Mayıs 09, 2016
|
Tüketici Referans ve Şikayet Hattı İyi bir tüketici misiniz? Tüketen bir toplum olarak tüketici haklarımızı korumaları amacı ile tüketici derneklerinden yararlanmak en doğal hakkımızdır. Tüketen biri olarak bu hakların neler olduğu hakkında bir fikri..

Tüketici Hakları

Mayıs 07, 2016
|
Tüketici Hakları Günümüzde internet teknolojisinin gelişimiyle birlikte tüketiciler artık ürünlerini kolay ve zahmetsiz olması nedeniyle internet üzerinden satın alıyor. Bu zahmetsiz ve kolay olan online alışverişin ortaya çıkmasıyla birlikte hem tük..

Tüketici Şikayetleri

Mayıs 07, 2016
|
Tüketici Yorumları Tüketicileri ve haklarını korumak amacıyla kurulmuş olan tüketici dernekleri, günümüz tüketicilerinin daha bilinçli olmaları adına pek çok hizmette bulunmaktadır. İnternet sitesi aracılığı ile bu konudaki sorularınıza cevap bulabil..

Tüketici Şikayet Hattı

Mayıs 06, 2016
|
Tüketici Hakları Şikayet Alo 175 tüketici danışma hattı Ülkemizde vatandaşların herhangi bir kurum veya kuruluştan şikayetçi olduklarında ulaşarak hiç çekinmeden yardım isteyebilecekleri birçok platform ve tüketici danışma hattı bulunuyor. Vatandaşl..

Şikayetim Var

Mayıs 06, 2016
|
Tüketici Şikayet Hattı İnsanların bilinçli tüketici olmaları aynı zamanda memnun müşteri olmalarını beraberinde getirmektedir. Bu nedenle kişilerin alışveriş sırasında ya da öncesinde her daim araştırma içinde olmaları firmalar tarafından memnun kala..

Tüketici Banka Şikayetleri

Mayıs 01, 2016
|
Kategori: Bankacılık
Banka Şikayetim Var Günümüzde tüketici şikayetleri denildiğinde ilk aklımıza gelen banka şikayetleri oluyor. Bankalar neredeyse şubelerin önünden geçen her tüketiciden para alıyor. Tüketici Hakem Heyetleri ve Mahkemeleri tüketicilerden haksız yere al..

Tüketici Şikayetleri Rekor Kıracak

Mayıs 11, 2015
|
 TÜKETİCİ ŞİKAYETLERİ REKOR KIRACAK Son dönemlerde tüketicinin bilincinin gelişmesiyle birlikte tüketici şikayetlerinde büyük bir artış oldu. TÜKODER (Tüketiciyi Koruma Derneği) Başkanı Haşmet Atahan yoğunluk nedeniyle 2014 yılı sonunda 1..

Tüketici Mahkemesi

Mayıs 09, 2015
|
Tüketici Mahkemesi; Günümüzde tüketicilerin satın aldıkları ürün veya hizmetler hakkında şikayet ve mağduriyetlerinde firmalarla yaşadıkları uyuşmazlıkların çözüm yeri, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’undan doğan haklarına göre, tüke..

Tüketici Yorumları

Nisan 28, 2015
|
Tüketici Şikayet ve Yorumları Tüketici genel olarak bir mal veya bir hizmeti satın almış ve bunu kullanmak isteyen yasal hakları olan bireylerdir. Bilinçli bir tüketici ise bir ürünü alırken üründe kalite, fiyat ve sağlık gibi önemli konulara dikkat ..

Tüketici Hakları

Nisan 28, 2015
|
Tüketici Hakları Tüketen bir toplum olarak hemen hemen her gün alışveriş yapmakta ve ihtiyaçlarımızı giderme yolunda ilerlemekteyiz. Tüketici hakları biz tüketicilere sunulan en doğal haklar arasında yer almaktadır. Peki, nedir bu tüketici hakları? A..