Şikayet.com

TÜKETİCİ ŞİKAYETİM VAR EN ETKİLİ REKLAM MÜŞTERİ MEMNUNİYETİDİR.
Tüketici Şikayetleri

E-Ticaret Şikayetleri ve Güvenli E-Ticaret Tavsiyeleri

Şubat 12, 2017
|
E-Ticaret Şikayetleri ve Güvenli E-Ticaret Tavsiyeleri; İnternetin hızla yaygınlaşması, elektronik ticareti, ticari işlemlerin yürütülmesinde yeni ve çok etkin bir araç haline getirmiştir. Ülkemizde en hızlı büyüyen sektörlerin birisi de e-ticarettir..

Tüketici Şikayet Hattı Şikayet Dilekçesi

Şubat 12, 2017
|
Tüketici Şikayet Hattı Şikayet Dilekçesi; Günümüz tüketim çağında yaşamımızı idame ettirebilmek amacıyla sürekli bir şeyler satın alırız. Satın aldığımız hizmet veya ürünlerden hepimizin memnuniyetsizlik duyduğumuz anlar olmuştur. Satın aldığımız ürü..

Tüketici Şikayet Hattı

Mayıs 06, 2016
|
Tüketici Hakları Şikayet Alo 175 tüketici danışma hattı Ülkemizde vatandaşların herhangi bir kurum veya kuruluştan şikayetçi olduklarında ulaşarak hiç çekinmeden yardım isteyebilecekleri birçok platform ve tüketici danışma hattı bulunuyor. Vatandaşl..

Şikayetim Var

Mayıs 06, 2016
|
Tüketici Şikayet Hattı İnsanların bilinçli tüketici olmaları aynı zamanda memnun müşteri olmalarını beraberinde getirmektedir. Bu nedenle kişilerin alışveriş sırasında ya da öncesinde her daim araştırma içinde olmaları firmalar tarafından memnun kala..

Tüketici Bilgisayar Şikayetleri

Mayıs 04, 2016
|
Bilgisayar Şikayetim Var Çağımız bilgisayar çağı olduğundan bilgisayar hemen hemen her evde bulunmaktadır. Kullanılan bilgisayarınız bozulduğu zaman ya da yeni aldığınız bir bilgisayarda bir sorun oluğu zaman haklı olarak aldığınız firma ile iletişim..

Tüketici Beyaz Eşya Şikayetleri

Mayıs 03, 2016
|
Beyaz Eşya Şikayetim Var Beyaz eşyalar konusunda firmaların hassas davranması gerekmektedir. Aksi halde tersine işlemler yada sıkıntılar başlayabilmektedir. Müşteri memnuniyeti olarak algılanan beyaz eşya sektörü oldukça hareketli ve oldukça rakibi b..

Tüketici Belediye Şikayetleri

Mayıs 02, 2016
|
Belediye Şikayetim Var Tüketici olmanın insanlara yüklediği pek çok sorumluluk bulunmaktadır. Aynı şekilde insanlara hizmet sağlayan kurum ve kuruluşlar için de tüketicinin memnuniyetini sağlamak birincil görevlerden biridir. Bu konuda daha kaliteli..

Tüketici Banka Şikayetleri

Mayıs 01, 2016
|
Kategori: Bankacılık
Banka Şikayetim Var Günümüzde tüketici şikayetleri denildiğinde ilk aklımıza gelen banka şikayetleri oluyor. Bankalar neredeyse şubelerin önünden geçen her tüketiciden para alıyor. Tüketici Hakem Heyetleri ve Mahkemeleri tüketicilerden haksız yere al..

Tüketici Alışveriş Şikayetleri

Nisan 30, 2016
|
Kategori: Alışveriş
Alışveriş Şikayetim Var Bir tüketici toplumu olarak alışveriş ihtiyacımız her zaman bulunmaktadır. Elektronik ürünler, kitap, küçük ev aletleri, mutfakta kullanılabilecek eşyalar, mobilya, beyaz eşya hatta araba gibi her türlü ihtiyacımızı internet ü..