Şikayet.com

TÜKETİCİ ŞİKAYETİM VAR EN ETKİLİ REKLAM MÜŞTERİ MEMNUNİYETİDİR.

Hakkımızda

Tüketici hakları, tüketici şikayetlerinin çözümü için müşteri şikayet yönetimi hizmeti veren şikayet, yorum ve referans sitesi.

TuketiciSikayetleri.com.tr, tüketici şikayetlerinin ilgili firmalara ulaştırılması ve çözümleri sürecinde aktif rol oynayan, üretici ve tüketiciler için bu süreci kolaylaştırmayı amaç edinen tüketici şikayet, yorum ve referans sitesi olarak yayın hayatına devam etmektedir.

TuketiciSikayetleri.com.tr, tüketicilerin bilinçlendirilmesi, daha rahat ve kaliteli bir yaşam adına tüketici yorumları, istek ve tavsiyelerine açık, tüketici şikayetleri’nin dile getirilmesi ve sorunların çözüm sürecini kolaylaştıran, tamamen “Üretici – Tüketici Dostu” bir tüketici referans sitesidir.

TuketiciSikayetleri.com.tr, her bireyin zamanının değerli olduğunu düşünen, şikayet ve sorunlarınızın çözümünde sizlere yardımcı olmak adına var olan, zamanınızı daha mutlu üretici-tüketici olarak geçirmenize ve sevdiklerinize, ailelerinize sorunlardan uzak daha fazla zaman ayırmanıza katkıda bulunmak adına hizmetine devam eden tüketici şikayet ve yorum sitesidir.

Yaşam kalitenizi yükseltmek ve yüzünüzde minicik de olsa bir tebessüm oluşturabilmek adına sizler için çalışmakta ve tüketici şikayetlerinizi en aza indirmek için gayret göstermekteyiz.

Türkiye’nin neresinde olursanız olun, marka ve firmalara şikayet ve yorumlarınızı göndermek, sorunlarınıza çözüm aramak, diğer tüketicilerle marka ve firmalarla yaşadığınız iyi yada kötü tecrübe ve deneyimlerinizi paylaşmak, tavsiye, referanslarınızı iletmek, sesinizi tüm tüketicilere duyurmak bizim görevimiz.

Sizin için buradayız..

Sikayet.com & TuketiciSikayetleri.com.tr