Şikayet.com

TÜKETİCİ ŞİKAYETİM VAR EN ETKİLİ REKLAM MÜŞTERİ MEMNUNİYETİDİR.
Tüketici Şikayetleri

Tüketici Hakem Heyeti

Mayıs 08, 2016
|
Tüketici Hakem Heyetleri Ülkemizde eğitim oranının her geçen gün artması ve sosyal medyada yayınlanan tüketici şikayet haberleri sonrasında tüketiciler bilinçlenerek satın aldıkları ürün ve hizmetler hakkında yaşadıkları şikayet ve mağduriyetleri, ma..

Yeni Tüketici Yasası

Temmuz 23, 2015
|
Tüketici Mahkemesi Şikayetim Var; Ülkemizin küreselleşmeye ayak uydurması ile birlikte günlük hayatımızı kolaylaştıran ve yaşam kalitemizi yükselten birçok yenilik hayatımıza girmiştir. 1995 yılı ülkemizde tüketici hukuku açısından dönüm noktasıdır...

Tüketici Hakem Heyetleri

Temmuz 15, 2015
|
Şikayetim Var İnsanoğlu yaşamını devam ettirebilmek amacıyla sürekli bir şeyler satın alma durumundadır.  Yani insan insan, ‘beşikten mezara kadar’ tüketicidir. Günümüzde teknolojinin gelişimi yeni gıda ürünleri ve hizmet alanlarının piyasaya sürülme..

Şikayetim Var

Temmuz 03, 2015
|
Şikayetim Var Ayıplı mal nedir? Satıcı tarafından  vaat edilen özellikleri taşımayan arızalı, bozuk, yırtık, kullanım tarihi geçmiş defolu mal ve hizmetlere ayıplı mal yada hizmetler denir. Öncelikle tüketici olarak yalnız olmadığımızı bazı yasal hak..

Tüketici Şikayetleri Rekor Kıracak

Mayıs 11, 2015
|
 TÜKETİCİ ŞİKAYETLERİ REKOR KIRACAK Son dönemlerde tüketicinin bilincinin gelişmesiyle birlikte tüketici şikayetlerinde büyük bir artış oldu. TÜKODER (Tüketiciyi Koruma Derneği) Başkanı Haşmet Atahan yoğunluk nedeniyle 2014 yılı sonunda 1..

Tüketici Şikayetleri

Nisan 28, 2015
|
Tüketici Şikayetleri Tüketicilerin aldıkları hizmette karşılaştıkları sorunları dile getirmek amacı ile tüketici şikayet siteleri oluşturulmuş ve hangi hizmet alanı ile ilgili şikâyetiniz varsa bunu dile getirmeniz için gerekli ortam hazırlanmıştır. ..