Şikayet.com

TÜKETİCİ ŞİKAYETİM VAR EN ETKİLİ REKLAM MÜŞTERİ MEMNUNİYETİDİR.
Tüketici Şikayetleri

Tüketici Hakları Şikayet Sitesi

Mayıs 09, 2016
|
Tüketici Referans ve Şikayet Hattı İyi bir tüketici misiniz? Tüketen bir toplum olarak tüketici haklarımızı korumaları amacı ile tüketici derneklerinden yararlanmak en doğal hakkımızdır. Tüketen biri olarak bu hakların neler olduğu hakkında bir fikri..

Tüketici Hakem Heyeti

Mayıs 08, 2016
|
Tüketici Hakem Heyetleri Ülkemizde eğitim oranının her geçen gün artması ve sosyal medyada yayınlanan tüketici şikayet haberleri sonrasında tüketiciler bilinçlenerek satın aldıkları ürün ve hizmetler hakkında yaşadıkları şikayet ve mağduriyetleri, ma..

Tüketici Hakları

Mayıs 07, 2016
|
Tüketici Hakları Günümüzde internet teknolojisinin gelişimiyle birlikte tüketiciler artık ürünlerini kolay ve zahmetsiz olması nedeniyle internet üzerinden satın alıyor. Bu zahmetsiz ve kolay olan online alışverişin ortaya çıkmasıyla birlikte hem tük..

Tüketici Şikayetleri

Mayıs 07, 2016
|
Tüketici Yorumları Tüketicileri ve haklarını korumak amacıyla kurulmuş olan tüketici dernekleri, günümüz tüketicilerinin daha bilinçli olmaları adına pek çok hizmette bulunmaktadır. İnternet sitesi aracılığı ile bu konudaki sorularınıza cevap bulabil..

Tüketici Şikayetleri Rekor Kıracak

Mayıs 11, 2015
|
 TÜKETİCİ ŞİKAYETLERİ REKOR KIRACAK Son dönemlerde tüketicinin bilincinin gelişmesiyle birlikte tüketici şikayetlerinde büyük bir artış oldu. TÜKODER (Tüketiciyi Koruma Derneği) Başkanı Haşmet Atahan yoğunluk nedeniyle 2014 yılı sonunda 1..

Tüketici Dernek ve Örgütlerinin Görevleri

Mayıs 07, 2015
|
Tüketici Dernek ve Örgütlerinin Görevleri Ortak amaçları tüketici vatandaşlarımızın hak ve çıkarlarını korumak olan tüketici dernekleri, bir araya gelerek “Tüketici Örgütleri Federasyonu’ nu kurdu. Bu federasyonun kuruluşuyla ülkemizde tüketici harek..

Tüketici Şikayetleri

Nisan 28, 2015
|
Tüketici Şikayetleri Tüketicilerin aldıkları hizmette karşılaştıkları sorunları dile getirmek amacı ile tüketici şikayet siteleri oluşturulmuş ve hangi hizmet alanı ile ilgili şikâyetiniz varsa bunu dile getirmeniz için gerekli ortam hazırlanmıştır. ..