Şikayet.com

TÜKETİCİ ŞİKAYETİM VAR EN ETKİLİ REKLAM MÜŞTERİ MEMNUNİYETİDİR.

Şikayetim Var

Tüketici Şikayet Hattı

İnsanların bilinçli tüketici olmaları aynı zamanda memnun müşteri olmalarını beraberinde getirmektedir. Bu nedenle kişilerin alışveriş sırasında ya da öncesinde her daim araştırma içinde olmaları firmalar tarafından memnun kalacakları bir hizmet kalitesi sunulmasını sağlayacaktır. Ancak her türlü tedbirleri almanıza rağmen çeşitli nedenlerden dolayı hizmet aldığınız firma tarafından mağdur ediliyorsanız Sikayet.com adresine gelerek şikayetlerinizi yazabilirsiniz. Firmaların da genel olarak takipte oldukları şikayet siteleri aracılığı ile daha hızlı ve zahmetsiz şikayetlerinizi ilgili firmaya ulaştırabilirsiniz.

Şikayet sitesi niteliğinde ve insanların daha bilinçli bir tüketici olmalarına dair gerekli bilgileri içeren TuketiciSikayetleri.com.tr sitemiz, son derece kullanışlı ve kolay tasarımı ile pek çok kişinin zorlanmadan yararlanabileceği bir sitedir. Bu konuda hizmet almak için tercih ettiğiniz firmalar tarafından tarafınıza eksik ya da beklentilerinizi karşılamayan nitelikteki hizmetleri için şikayet sitemize gelerek şikayet mesajınızı yazabilir ve bu konuda diğer insanların da bu gibi durumlarda neler yapabileceklerini anlatabilirsiniz.

Bu konuda insanların akıllı tüketici olmak için her zaman dikkatli olmaları ve hizmet aldıkları firmaların bu tür şikayet sitelerinde fazla yer almamış olmalarına dikkat etmeleri gerekmektedir. İnsanların hizmetlerinden yararlandıkları firmalar hakkında bilgi almak için BilincliTuketici.net adresi önemli bir referans niteliği taşımaktadır. Pek çok kişinin güvenle yararlandığı hizmetlerimiz aracılığı ile siz de şikayetlerinizi daha hızlı iletebilir ve bilinçli tüketici olmanın gereklerini yerine getirebilirsiniz.

Bu anlamda bilinçli tüketici olabilmenin en önemli kurallarından biri haksızlıklara karşı tepkisiz ve sessiz kalmamaktır. Çünkü bu şekilde firmaların daha çok sayıda tüketiciye zarar verecek nitelikte hizmet vermeleri konusunda devam etmelerine neden olabilirsiniz. Bu nedenle tüketici şikayetlerinin yer aldığı sitemizi ziyaret ederek şikayetlerinize hem çözüm bulabilir hem de başka tüketicilerin aynı firmalarca mağdur edilmelerini önleyebilirsiniz.

Sürekli olarak hizmet ya da ürün alma ihtiyacı içinde olan insanların bu anlamda son derece dikkatli davranmaları ve bir tüketici olarak hakları nelerdir bilmeleri gerekmektedir. Bu nedenle sitemiz insanların alışverişlerinde daha bilinçli ve dikkatli olmalarını sağlayıcı bilgi ve hizmetler içermektedir. Sitemizi ziyaret ederek haklarınız hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Gönderen:
Yorum Yaz
isim
cep no
e-mail

 

Mayıs 06, 2016
Kategori : Tüketici Hakları
Yorum : 0
Okunma : 1.485 okunma
THY Bagajım Zarar Gördü Tazmin Etmedi
Temmuz 11, 2020
|
Merhaba, thy ile TK0** nolu Miami-İstanbul seferinde bagajlarım zarar gördü. Firma ile iletişime geçtim resimleri incelediler 200 tl ödeyelim aksi halde mahkemeye verin tüm zararınızı o şekilde almayı çalışın dediler. Ödemeyi kabul ettikleri tutar va..
Sivriler Mobilya Komodin Görsele Uymuyor
Temmuz 11, 2020
|
Sivriler mobilya hayatımda gördüğüm iletişimi olmayan alakasız ürününün arkasında durmayan bir firma, benim beklentim o kadar yüksekti ki görseller vs hayal kırıklığına uğradım. Bunu da belirttim ama en ufak bir alaka ilgi olmadı. İki komodine 1500 t..
Astes Doğalgaz Parayı Peşin Aldı Ama İşimizi Yapmadı
Şubat 06, 2019
|
Kategori: Emlak
Astes Doğalgaz, doğalgaz tesisatı döşeyen taşeron bir firmaymış. Daha önce de şikayet etmiştim ama yalvar yakar kaldırttılar işinizi hemen halledeceğiz diye. Ben de güvenip kaldırdım hata yapmışım. Temmuz’dan beri doğal gazımızı bağlatamadık. P..
Hayat Varlık İcra Takibine Düşen Arkadaşlarımın Dikkatine
Temmuz 13, 2018
|
Kategori: Bankacılık
Sayın HAYAT VARLIK, biliniz ki ben bu mesajı yazdıktan sonra ARTIK hiçbir şey sizin ve size borçlu olan insanlar için aynı olmayacak, size borçlu olan insanlar bu mesajı okuduktan sonra daha da bilgilenecek ve size karşı belki de hukuk mücadelesi baş..
Yatsan Yastık 2 Ayda Çöktü İade Almadılar
Mayıs 29, 2018
|
2 ay önce kentpark avm mağazanızdan aldığımız yastıgı çökmesi sebebiyle geri iade için 1 ay önce mağazaya götürdük. Mağazanızdaki arkadaş da yastığın ciddi anlamda çöküşünü gördü ve teknik servise gönderelim dedi 20 gün önce arandık ve yastıgı iade e..