Şikayet.com

TÜKETİCİ ŞİKAYETİM VAR EN ETKİLİ REKLAM MÜŞTERİ MEMNUNİYETİDİR.
Tüketici Şikayetleri

Şikayet.com Tüketici Şikayet ve Yorumları

Mayıs 14, 2016
|
Şikayet.com – TuketiciSikayetleri.com.tr Tüketici Şikayetlerinin Etkin Çözüm Adresi Tüketicileri firmalara sadık kılan en önemli unsur memnuniyettir. Bu konuda verilen hizmet ya da gösterilen özenli muamele ile tüketici memnuniyeti sağlanabilir..

Şikayet Siteleri

Mayıs 12, 2016
|
Şikayet Sitesi Birçok kişi hakkını aramak ve yaşadığı sorunları dile getirmek için her gün tüketici haklarına ya da sorun yaşadığı firmaların, şirketlerin ilgili yerlerine bildirimlerde bulunmaktadır. Ancak ne yazık ki bunların neredeyse yarısı kişil..

Tüketici Hakem Heyetleri

Temmuz 15, 2015
|
Şikayetim Var İnsanoğlu yaşamını devam ettirebilmek amacıyla sürekli bir şeyler satın alma durumundadır.  Yani insan insan, ‘beşikten mezara kadar’ tüketicidir. Günümüzde teknolojinin gelişimi yeni gıda ürünleri ve hizmet alanlarının piyasaya sürülme..

Şikayetim Var

Temmuz 03, 2015
|
Şikayetim Var Ayıplı mal nedir? Satıcı tarafından  vaat edilen özellikleri taşımayan arızalı, bozuk, yırtık, kullanım tarihi geçmiş defolu mal ve hizmetlere ayıplı mal yada hizmetler denir. Öncelikle tüketici olarak yalnız olmadığımızı bazı yasal hak..

Şikayetim Var

Temmuz 01, 2015
|
Şikayetim Var Tüketiciler her daim tüketici haberlerini takip etmekte ve tüketen bir toplum olarak tüketici bülteni hakkında bilgi edinmelidirler. Tüketici bülteni incelemesi yapılırken kategoriye göre haberlerde değişkenlik görülmektedir. Ekonomi, ..