Şikayet.com

TÜKETİCİ ŞİKAYETİM VAR EN ETKİLİ REKLAM MÜŞTERİ MEMNUNİYETİDİR.
Tüketici Şikayetleri

Turkcell Videolig Kullanmadığım Halde TL Alıyor

Ağustos 19, 2015
|
Kategori: İletişim
Turkcell, 20 tl kontör yüklüyorum, kontörü kullanmadığım halde kontörüm gidiyor. Bana videolig’ten mesaj gelince anladım durduk yere kontörümü bitiriyor. Artık bu gibi sorunum olsun istemiyorum.

Turkcell T50 Cep Telefonu Kapanıyor

Mayıs 27, 2015
|
Kategori: İletişim
İyi günler, benim Turkcel t50 cep telefonum 2 defa servise gitti. İlk gönderdiğim de cihazım kapandı, açılmadı. 5 gün sonra tekrar aynı hatayı yaptı, tekrar gönderdim. 15 gün sonra geldi, şu anda gene kapanıyor ama açılıyor. Bu sefer kameram çalışmıy..

Turkcell Haberim Olmadan Üyelik Yaptı

Mayıs 26, 2015
|
Kategori: İletişim
Geçtiğimiz ay cep telefonu faturam 40,00 tl fazla geldi. Önemseyip aramadım ve ödedim. Bu ay ki cep faturam 50,00 tl fazla gelince 23.05.2015 tarihinde Turkcell’i arayıp nedenini sordugumda, bana imüneccim paketine abone olduğumu, bu yüzden haf..

Turkcell Mesajlarından Rahatsız Oluyorum

Mayıs 19, 2015
|
Kategori: İletişim
Turkcell’den sabahtan akşama kadar sürekli telefonuma sms gelmektedir. 1 mayıs’ta kanun çıkmasına rağmen ısrarla gün içinde “yemekguru” başlığıyla sürekli sms almaktayım. Durumdan şikayetçiyim. Gerekirse savcılığa suç duyurusu..

Turkcell Telefonu Değiştirmedi

Mayıs 14, 2015
|
Kategori: İletişim
Turkcell aracılığıyla aldığım iphone 5 telefon 2 yıl garantili telefonum 1 sene 4 ay kullandıktan sonra donma kendi kendine kapanma, sim kabul etmeme gibi şikayetlerden dolayı yaklaşık 3 ay önce garanti kapsamı içerisinde servise verdim. İki buçuk ay..

Turkcell Servis Telefonla İlgilenmedi

Mayıs 14, 2015
|
Telefonum garantide, yaklaşık 1 ay oldu. Arıza nedeniyle servise giremiyoruz deyip ilgilenmiyorlar.

Turkcell Tarife Dışı Fatura Gönderdi

Mayıs 13, 2015
|
Kategori: İletişim
Turkcell sürekli tarifemin dışında yüksek fatura gönderiyor. Bu haksız kazanç, Turkcell’in kalitesini ve güvencesini bitirip, gerçek yüzünü göstermiştir. Her şikayetimde farklı bahaneler öne sürüyorlar. Her ay gelen yüksek fatura doğrultusunda ..

Turkcell Uluslararası Ücretlendirme İtirazı

Mayıs 12, 2015
|
Kategori: İletişim
Turkcell cep numarama ait Nisan ve Mayıs 2015 fatura detayımda hattımın yurtdışı aramalara ve mesajlara kapalı olduğu halde toplam 13 adet yurtdışına gönderilmiş mesaj olduğunu gördüm. Bu mesajlar hiçbir şekilde benim tarafımdan gönderilmemiştir. Tur..

Turkcell Tablet Şarj Aleti Üretilmiyor

Mayıs 12, 2015
|
Kategori: İletişim
Turkcell tabletime şarj cihazı bulunamıyor, üretilmediğini söylüyorlar. Tableti kullanamıyoruz lütfen ilgilenir misiniz?