Şikayet.com

TÜKETİCİ ŞİKAYETİM VAR EN ETKİLİ REKLAM MÜŞTERİ MEMNUNİYETİDİR.

Turkcell Haberim Olmadan Üyelik Yaptı

Geçtiğimiz ay cep telefonu faturam 40,00 tl fazla geldi. Önemseyip aramadım ve ödedim. Bu ay ki cep faturam 50,00 tl fazla gelince 23.05.2015 tarihinde Turkcell’i arayıp nedenini sordugumda, bana imüneccim paketine abone olduğumu, bu yüzden haftalık 10.00 tl fark geldiğini ilettiler. Bu pakete karşılık her gün burç yorumu almam gerekiyormuş, almadığımı söyledim ve kontrol ettiler. Her hangi bir mesaj gelmediğini gördüler, buna rağmen bu parayı ödememi geçen ay ödediğimide iade etmeyeceklerini ısrarla söylüyorlar. Benim bu paketle ilgili herhangi bir talebim olmamış, haberim olmadan üyelik işlemleri yapılmıştır. Paramın iadesini almak istiyorum.

Gönderen: N. Yılmaz
Yorum Yaz
isim
cep no
e-mail

 

Mayıs 26, 2015
Kategori : İletişim
Yorum : 0
Okunma : 927 okunma
Astes Doğalgaz Parayı Peşin Aldı Ama İşimizi Yapmadı
Şubat 06, 2019
|
Kategori: Emlak
Astes Doğalgaz, doğalgaz tesisatı döşeyen taşeron bir firmaymış. Daha önce de şikayet etmiştim ama yalvar yakar kaldırttılar işinizi hemen halledeceğiz diye. Ben de güvenip kaldırdım hata yapmışım. Temmuz’dan beri doğal gazımızı bağlatamadık. P..
Hayat Varlık İcra Takibine Düşen Arkadaşlarımın Dikkatine
Temmuz 13, 2018
|
Kategori: Bankacılık
Sayın HAYAT VARLIK, biliniz ki ben bu mesajı yazdıktan sonra ARTIK hiçbir şey sizin ve size borçlu olan insanlar için aynı olmayacak, size borçlu olan insanlar bu mesajı okuduktan sonra daha da bilgilenecek ve size karşı belki de hukuk mücadelesi baş..
Yatsan Yastık 2 Ayda Çöktü İade Almadılar
Mayıs 29, 2018
|
2 ay önce kentpark avm mağazanızdan aldığımız yastıgı çökmesi sebebiyle geri iade için 1 ay önce mağazaya götürdük. Mağazanızdaki arkadaş da yastığın ciddi anlamda çöküşünü gördü ve teknik servise gönderelim dedi 20 gün önce arandık ve yastıgı iade e..
Turkcell Superonline 50 MBit Hız Hizmeti Veremiyor
Nisan 29, 2018
|
Kategori: İletişim
Evime yaklaşık 12-13 gün önce 50 megabit 200 gigabayt internet paketini 108 tl gibi aylık aboneliği satın aldım, aldığım günden beri 24 megabit internet hızı kullanıyorum. Sorunu süperonline firmasına bildirdim bana bina içi tessaatında sorun olduğun..
Pronet Alarm Sistemleri Maddi Hasar ve Zarar
Mart 11, 2018
|
Kategori: Hizmet
Pronet alarm sistemini yeni aldığım eve farklı bir kullanıcıdan devir yaptırarak kurdurmak için başvuru yaptım. Ekipler kurulum sırasında o kadar özensiz çalışmışlar ki yeni evin duvarlarını delmişler, duvarı deldiklerinde klima borusunu da delmişler..