Şikayet.com

TÜKETİCİ ŞİKAYETİM VAR EN ETKİLİ REKLAM MÜŞTERİ MEMNUNİYETİDİR.
Tüketici Şikayetleri

TTnet İnternet Sorunu

Ağustos 14, 2015
|
Kategori: İletişim
Yaklaşık 15 aydan berri TTnet kullanıyorum. Anlaşmalı kotam 16 mb fakat hiçbir zaman 3 mb üstünü görmedi. Onuda bırakın 15 gün 3 mb geri kalan günlerdede 1 mb altına düşüyor. Ben bu kadar s..kar bir şirket görmedim. Aldığım günden bugüne kadar hiç sö..

TTnet İnternet Erişimi Sağlayamıyorum

Mayıs 27, 2015
|
Kategori: İletişim
14 Nisan 2015 tarihinde yaptığım TTnet başvurusunu TTnet’ten kaynaklı olan sorundan dolayı 26 mayıs 2015 tarihi olmasına rağmen halen internet erişimi sağlayamamaktayım. Kendilerini 14 nisan 2015 tarihinden itibaren zamanımın kaybından ve cep t..

TTnet Nakil Yapmadı

Mayıs 21, 2015
|
Kategori: İletişim
Eylül ayında adres değişikliği yaparak interneti nakil ettirmek istedim. Ancak taşındığım Toki bloklarında internet alt yapısı olmadığı söylenerek 9 ay bekletildim. Bu hafta içinde internet alt yapısı oluşturuldu bilgisi üzerine tekrar nakil işlemi y..

TTnet Kurulum Yapmadı

Mayıs 20, 2015
|
Kategori: İletişim
1 mayıs’ta nakil işlemi için başvuru yaptım. Bugün ayın 16’si 7 gün içinde gerçekleşecek diye taahhüt verdiğiniz nakil işlemini hala gerçekleştirmediniz. 2 gün faturayı geç ödesek hemen hizmeti kesersiniz. Bu kadar kurumsallıktan uzak, bu..

TTnet 17 Gündür İnternet Kesik

Mayıs 19, 2015
|
İstanbul Esenyurt ilçesinde ikamet ediyorum. 17 gündür internetim kesik alt yapı çalışması diyorlar. Alt kat komşumuz da ve sokakta herkeste internet var kimse ilgilenmiyor. 3. arıza kaydını açtılar, biz sizi arayacağız diyorlar aramıyorlar. Hizmet y..

TTnet Bağlantı Sorunumu Çözmedi

Mayıs 13, 2015
|
Kategori: İletişim
TTnet bağlantı sorunumu 3 haftadır çözmedi. Sözleşmeli olduğum için bir şey de yapamıyorum. Bu hafta ile bir ay olacak şimdi kullanmadığım ayın parasını da alacaklar benden. Sözleşmeli TTnet almayın bence.

TTnet Üyeliği İptal Ettiğim Halde Hesabımdan Para Çekiyor

Mayıs 13, 2015
|
Kategori: İletişim
TTnet internet üyeliğimi 3 ay önce iptal etmeme rağmen hesabımdan hala para çekiliyor. Ödeme talimatını ben vermediğim için iptal da edemiyorum. TTnet’i defalarca aradım. Her defasında yirmi dakika bekletilip, aktaracaklarını söyleyip telefonu ..

TTnet İnterneti Bağlamadı

Mayıs 13, 2015
|
Kategori: İletişim
8802435*** numaralı fiber internet aboneliğim 4.4.2015 tarihinde başvurum alında fakat bugüne kadar hala internetim bağlanamadı. Türk Telekom’dan defalarca kontrole geldiler sorun çözüldü deyip gittiler ama hiçbir değişiklik olmadı. En son geld..

TTnet 10 Gündür İnternet Yok

Mayıs 13, 2015
|
Kategori: İletişim
TTnet abonesiyim, 2-3 haftadır internetimiz yok, IP alamıyoruz. 3 Mayıs’ta şikayet oluşturdum. Güya elit servis 6 Mayıs’a randevu verdi. Randevuya gelmedikleri gibi müşteri yetkilisi isterseniz elit hizmet talebinizi silebiliriz gibi anla..

TTnet Teknik Servis Gelmedi

Mayıs 12, 2015
|
Kategori: İletişim
Verilen saatte teknik ekibin gelmemesi ve arızayı giderememesi.