Şikayet.com

TÜKETİCİ ŞİKAYETİM VAR EN ETKİLİ REKLAM MÜŞTERİ MEMNUNİYETİDİR.

TTnet İnternet Erişimi Sağlayamıyorum

14 Nisan 2015 tarihinde yaptığım TTnet başvurusunu TTnet’ten kaynaklı olan sorundan dolayı 26 mayıs 2015 tarihi olmasına rağmen halen internet erişimi sağlayamamaktayım. Kendilerini 14 nisan 2015 tarihinden itibaren zamanımın kaybından ve cep telefonu ücretlerimin fazlalığına rağmen sürekli TTnet müşteri hizmetlerini aramaktayım. 27 mayıs 2015 tarihi oldu halen TTnet tarafından sorun çözüm üretilmedi. Başvuru yaptığım tarih itibari ile tam 43 gün sona erdi. Ben halen TTnet’ten hizmet alamamaktayım. Alamadığım bu hizmete karşılık bir TTnet tarafından 12.50 tl ve 22.00 tl tarafıma fatura borcu çıkarmışlardır. TTnet yüzünden ben maddi ve manevi kendimden ödün vererek kendilerini çözüm üretmek için defalarca aradım ama çözümsüz kaldı ve hattın iptali istedim ve bana cayma bedeli olarak 221.00 tl borç çıkacağını söylediler. Bu durumun çok insafsızca ve adil olmadığını düşünüyorum. Hem başvuru yaptığım kurumdan hizmet ve randıman alamayacağım üstüne üstlük 12.50 ve 22.00 tl’lik fatura ödememi istiyorlar, artı hizmet alamadığım için interneti kapattırmak istediğimde de, caydığım için 221.00 tl’lik borç çıkarıyorlar. Bu durumla alakalı ilgilenilmesini ve mağduriyetimizin giderilmesini talep ediyorum.

Gönderen: A. Tursun
Yorum Yaz
isim
cep no
e-mail

 

Mayıs 27, 2015
Kategori : İletişim
Yorum : 0
Okunma : 1.015 okunma
Astes Doğalgaz Parayı Peşin Aldı Ama İşimizi Yapmadı
Şubat 06, 2019
|
Kategori: Emlak
Astes Doğalgaz, doğalgaz tesisatı döşeyen taşeron bir firmaymış. Daha önce de şikayet etmiştim ama yalvar yakar kaldırttılar işinizi hemen halledeceğiz diye. Ben de güvenip kaldırdım hata yapmışım. Temmuz’dan beri doğal gazımızı bağlatamadık. P..
Hayat Varlık İcra Takibine Düşen Arkadaşlarımın Dikkatine
Temmuz 13, 2018
|
Kategori: Bankacılık
Sayın HAYAT VARLIK, biliniz ki ben bu mesajı yazdıktan sonra ARTIK hiçbir şey sizin ve size borçlu olan insanlar için aynı olmayacak, size borçlu olan insanlar bu mesajı okuduktan sonra daha da bilgilenecek ve size karşı belki de hukuk mücadelesi baş..
Yatsan Yastık 2 Ayda Çöktü İade Almadılar
Mayıs 29, 2018
|
2 ay önce kentpark avm mağazanızdan aldığımız yastıgı çökmesi sebebiyle geri iade için 1 ay önce mağazaya götürdük. Mağazanızdaki arkadaş da yastığın ciddi anlamda çöküşünü gördü ve teknik servise gönderelim dedi 20 gün önce arandık ve yastıgı iade e..
Turkcell Superonline 50 MBit Hız Hizmeti Veremiyor
Nisan 29, 2018
|
Kategori: İletişim
Evime yaklaşık 12-13 gün önce 50 megabit 200 gigabayt internet paketini 108 tl gibi aylık aboneliği satın aldım, aldığım günden beri 24 megabit internet hızı kullanıyorum. Sorunu süperonline firmasına bildirdim bana bina içi tessaatında sorun olduğun..
Pronet Alarm Sistemleri Maddi Hasar ve Zarar
Mart 11, 2018
|
Kategori: Hizmet
Pronet alarm sistemini yeni aldığım eve farklı bir kullanıcıdan devir yaptırarak kurdurmak için başvuru yaptım. Ekipler kurulum sırasında o kadar özensiz çalışmışlar ki yeni evin duvarlarını delmişler, duvarı deldiklerinde klima borusunu da delmişler..