Şikayet.com

TÜKETİCİ ŞİKAYETİM VAR EN ETKİLİ REKLAM MÜŞTERİ MEMNUNİYETİDİR.
Tüketici Şikayetleri

Yurtiçi Kargo Yanlış Adrese Teslimat Yaptı

Mayıs 21, 2015
|
Kategori: Kargo-Nakliyat
13.03.2014 tarihinde diz üstü bilgisayarımı yurtiçi kargo yanlış adrese teslim etmiş bulamıyorlar. Tam 2 ay onlarca defa aramam hatta bu kargonun sorumlusunu cep tel ulaşmam sonunda kayıp bilgisayarı ödemeye karar verdiler genel müdürlük işlemleri ba..

Yurtiçi Kargo Ürünü Teslim Etmedi

Mayıs 14, 2015
|
Kategori: Kargo-Nakliyat
Kargom teslimata çıkmış ancak kapıda isim yazmıyor diye geri gitmiş. Adres bilgilerini zaten tam yazdım. Kat 9’da iki daire var çıkıp bakmak bu kadar zor mu? Acilen ilgilenilmesini rica ediyorum.

Yurtiçi Kargo Teslimat Yapmadı

Mayıs 14, 2015
|
Kategori: Kargo-Nakliyat
Merhaba, Yurt içi kargodan 12.5.2015 tarihinden itibaren ‘kargonuz teslim edilecektir’ şeklinde sms alıyorum. Bugün 14.5.2015 olmasına rağmen hala teslimat yapılmadı ve ben sizin yüzünüzden doktor randevumu 3 gündür erteliyorum. Peki sağl..

Yurtiçi Kargo Yanlış Adrese Gitti

Mayıs 14, 2015
|
Kategori: Kargo-Nakliyat
11 Mayıs’ta Ankara’dan Sakarya’ya kargom gönderildi. Salı günü gelmesini bekledim. Salı günü 20.00’de bilgilendirme mesajı geldi. Kargonuzu evinize getirdik, yoktunuz kargonuzu gelip alınız diye. Ama ben bütün gün evdeydim ve ..

Yurtiçi Kargo Ürünü Almaya Gelmedi

Mayıs 13, 2015
|
Kategori: Kargo-Nakliyat
İki gündür kargom alınsın diye bekliyorum. Akşam 18’e kadar gönderimin alınacağı söyleniyor. Aradığımda 18’den sonra kargo alımının bittiği söyleniyor. Böyle saçma bir şey olamaz. Benim gönderimin dün gitmesi gerekiyordu.

Yurtiçi Kargo Paketim Teslim Edilmedi

Mayıs 12, 2015
|
Kategori: Kargo-Nakliyat
07.05 tarihinde anneler günü için gönderdiğim paketim bugün hala teslim edilmedi ve gerekçeleri de yok. Gönderileriniz de Yurtiçi kargoyu tercih edecekseniz bir daha düşünün derim.