Şikayet.com

TÜKETİCİ ŞİKAYETİM VAR EN ETKİLİ REKLAM MÜŞTERİ MEMNUNİYETİDİR.
Tüketici Şikayetleri

Vodafone Onay Vermeden Kayıt Yapmışlar

Ağustos 14, 2015
|
Kategori: İletişim
Ben vodafone iletişim numarası kullanıyorum. Faturam 55 tl olarak anlaşmamıza rağmen 2 ay dır 140 tl’nin üzerinde faturam gelmektedir. Müşteri hizmetlerini aradığımda “3310” diye bir saçmalık anlatıyorlar ki ben her hangi bir sesli ..

Vodafone Hattımı Kapattı

Mayıs 27, 2015
|
Kategori: İletişim
Bir buçuk ay önce üç hattımı Vodafone geçirdim. Kullanmaya başladıktan sonra hatlardan birine eksik evrak mesajı geldi. Hat kapandı defalarca evrak göndermeme rağmen problem çözülemedi. Bayraklı yürüyüş yolundaki bayii bir şey yapamadı. Çankaya’..

Vodafone Yüksek Fatura Geliyor

Mayıs 27, 2015
|
Kategori: İletişim
054921153** nolu şirket hattını kullanmaktayım. Sabit faturam 95 tl’dir. Aylık faturam yüksek gelmektedir. Müşteri hizmetlerini aradığımızda, yeni bilgi iletişim firmasına yönlendirdi. Vodafone çözüm ortağı imiş fakat ben internet üzerinden ona..

Vodafone Hattı Kapatmadı

Mayıs 26, 2015
|
Kategori: İletişim
Kullanmadığım bir faturam var ve kapalı mobil ödemeleri daha önce kapattırmıştım ama kapatmamışlar. Bugün aradığımda ise kapanmadığını söylediler bana. O hattımı kullanmıyorum ve bana 560 tl fatura çıkardılar mağdurum, yardımlarınızı bekliyorum.

Vodafone Yurtdışı Paketimi Kullanamadım

Mayıs 14, 2015
|
Kategori: İletişim
2 Mayıs’da Litvanya gittim. Vodafone’dan Yurtdışı paketi aldım, 5 gün için 60 dk. Paket aldım ki çocuklarımla rahat konuşayım. Yurtdışına çıkmadan önce hattın yurtdışına açıldığı 60 dk. Konuşma sürem olduğu mesajla geldi. Fakat uçak iner ..

Vodafone Hesap Kesim Tarihi Değiştirme

Mayıs 11, 2015
|
Kategori: İletişim
Hesap kesim tarihi değişince ikinci fatura geliyormuş. Suç onlarda olmasına rağmen o faturayı ödeyeceksin diyorlar ve bu konu hakkında suç dilekçisi yazıyorum, bilginize arz ederim.