Şikayet.com

TÜKETİCİ ŞİKAYETİM VAR EN ETKİLİ REKLAM MÜŞTERİ MEMNUNİYETİDİR.
Tüketici Şikayetleri

Avea Numaramı Değiştirdi

Ağustos 12, 2015
|
Kategori: İletişim
Kullanmakta olduğum turkcell numaramı avea’ya taşıdım. 4 ay önce dün itibarı ile bana gelen mesajda numaramı değiştiğini eski numaramı kullanıma kapandığını fark ettim. Eski numaram niye değişti, bu yetkiyi kim verdi. Kesinlikle davacı olacağım..

Avea Yüksek Ücretli Fatura Gönderdi

Mayıs 20, 2015
|
Kategori: İletişim
1 yıldır avea kullanıyorum ve bu şekilde hiç mağdur olmamıştım. Bu son ay faturası bana 140 tl yine bana ait olan eşimin faturasına ise 190 tl geldi. Müşteri hizmetlerini aradığımda ise bana şu şekilde bir gerekçe sundu”1 gb internet aşımı olmu..

Avea Gelmesi Gereken Fatura Gelmiyor

Mayıs 19, 2015
|
Kategori: İletişim
Avea’dan şikayetçiyim, her ay tarifemi aşmadığım halde yüklü fatura geliyor. Hiç gelmesi gereken fatura daha gelmedi, müşteri hizmetlerini arıyorum ilgilenmiyorlar. Bıktım yüksek fatura ödemekten, ilgilenirseniz çok sevinirim. Teşekkür ediyorum..

Avea Yüksek Ücret Gönderdi

Mayıs 14, 2015
|
Kategori: İletişim
Avea’nın 49 liralık faturayı bana 270 lira fatura göndermesinin hiçbir mantıklı gerekçesini görmedim. 130 dakikanın 200 liraya denk gelmesi sadece Avea’nın insanı kandırdığı kanısı içerisindeyim ve bunu çevremden 2 kişinin daha başına gel..

Avea İnternetten Yararlanamıyorum

Mayıs 12, 2015
|
Kategori: İletişim
Avea bir yıldır taahhütlü hat kullanıyorum. Ne çekiminden ne de internetinden tam anlamıyla yararlanamıyorum. Buna rağmen müşteri hizmetlerine bildirdiğim halde sorun çözmede yardımcı olmuyorlar. Avea operatörün şikayet merci bulunmadığını söylüyorla..