Şikayet.com

TÜKETİCİ ŞİKAYETİM VAR EN ETKİLİ REKLAM MÜŞTERİ MEMNUNİYETİDİR.

Yurtiçi Kargo Yanlış Adrese Gitti

11 Mayıs’ta Ankara’dan Sakarya’ya kargom gönderildi. Salı günü gelmesini bekledim. Salı günü 20.00’de bilgilendirme mesajı geldi. Kargonuzu evinize getirdik, yoktunuz kargonuzu gelip alınız diye. Ama ben bütün gün evdeydim ve kargom gelmedi. Bütün gün kargomun olduğu şubeyi aradım ve ulaşamadım. 4449999 olan numarayı aradım dakikalarca bekledim. Ya açılmadı ya hatta bekleyin biz şubeye ulaşıp sizi bağlayalım dediler. Onlarca dakika bekledim ve kimse beni şubeye bağlamadı. Şansıma ulaşabildiğim müşteri temsilcilerine derdimi anlattığımda, kargomun evime gittiğini benim duymadığımı kargomun evime gelmeyeceğini gidip almam gerektiği söylendi. Ne kapımda ne de posta kutumda, geldik bulamadık yazan kağıdın olmadığını söylesem de kendimi inandıramadım.

Çarşamba günü site görevlimiz geldi ve bana ait kargomun B bloğa gittiğini ve geldik bulamadık kağıdını oraya yapıştırdıklarını söyledi. Ben A blokta oturuyorum. Müşteri hizmetlerini tekrar aradığımda yarın bu numarayı tekrar arayın biz yönlendirelim dediler. Öğrenciyim ve mesai saatlerinde evde olmuyorum. Ben kargomu evde olabileceğim saate göre zaten göndertmiştim. Üstüne bir hayli fazla müşteri hizmetleriyle görüşme yaptım ve telefon faturam kabardı. Bu mağduriyetimin nasıl gidebileceğini müşteri temsilcisine sordum ve bana yarın tekrar müşteri temsilcisini aramamı söyledi. Hizmet almak için bir ücret ödüyorum ama kargom gelmiyor, müşteri hizmetlerine ulaşamıyorum. Ulaşsam bile dakikalarca bekletiyorum. Kargomun evime gelmesi için bir de telefon faturası ödüyorum. Yarın mecbur tekrar arayacağım yanlış adrese giden kargomun bana ulaşması için uğraşacağım. Tabi bir müşteri temsilcisine bağlanabilirsem.

Gönderen: Ş. Köklükaya
Yorum Yaz
isim
cep no
e-mail

 

Mayıs 14, 2015
Kategori : Kargo-Nakliyat
Yorum : 0
Okunma : 1.167 okunma
Astes Doğalgaz Parayı Peşin Aldı Ama İşimizi Yapmadı
Şubat 06, 2019
|
Kategori: Emlak
Astes Doğalgaz, doğalgaz tesisatı döşeyen taşeron bir firmaymış. Daha önce de şikayet etmiştim ama yalvar yakar kaldırttılar işinizi hemen halledeceğiz diye. Ben de güvenip kaldırdım hata yapmışım. Temmuz’dan beri doğal gazımızı bağlatamadık. P..
Hayat Varlık İcra Takibine Düşen Arkadaşlarımın Dikkatine
Temmuz 13, 2018
|
Kategori: Bankacılık
Sayın HAYAT VARLIK, biliniz ki ben bu mesajı yazdıktan sonra ARTIK hiçbir şey sizin ve size borçlu olan insanlar için aynı olmayacak, size borçlu olan insanlar bu mesajı okuduktan sonra daha da bilgilenecek ve size karşı belki de hukuk mücadelesi baş..
Yatsan Yastık 2 Ayda Çöktü İade Almadılar
Mayıs 29, 2018
|
2 ay önce kentpark avm mağazanızdan aldığımız yastıgı çökmesi sebebiyle geri iade için 1 ay önce mağazaya götürdük. Mağazanızdaki arkadaş da yastığın ciddi anlamda çöküşünü gördü ve teknik servise gönderelim dedi 20 gün önce arandık ve yastıgı iade e..
Turkcell Superonline 50 MBit Hız Hizmeti Veremiyor
Nisan 29, 2018
|
Kategori: İletişim
Evime yaklaşık 12-13 gün önce 50 megabit 200 gigabayt internet paketini 108 tl gibi aylık aboneliği satın aldım, aldığım günden beri 24 megabit internet hızı kullanıyorum. Sorunu süperonline firmasına bildirdim bana bina içi tessaatında sorun olduğun..
Pronet Alarm Sistemleri Maddi Hasar ve Zarar
Mart 11, 2018
|
Kategori: Hizmet
Pronet alarm sistemini yeni aldığım eve farklı bir kullanıcıdan devir yaptırarak kurdurmak için başvuru yaptım. Ekipler kurulum sırasında o kadar özensiz çalışmışlar ki yeni evin duvarlarını delmişler, duvarı deldiklerinde klima borusunu da delmişler..