Şikayet.com

TÜKETİCİ ŞİKAYETİM VAR EN ETKİLİ REKLAM MÜŞTERİ MEMNUNİYETİDİR.

Yurtiçi Kargo 3. Dünya Ülkesi Markası Bile Olamazsın

18.10.2017 14:25 de kargo çıkısı yapılan ürünüm 19.10.2017 10:00 tarihinde Erenköy Teslim birimine ulaşmıştır. Ürün aynı gün 1 km mesafedeki adresime teslim edilmediği için aynı gün akşamı Erenköy Şubeye giderek kargomu elden teslim almak istedim. Şubedeki çalışanlara durumu anlattım. Hiç biri benimle ilgilenmedi. Yaklaşık 20 dakika şubede bekledim. Kargoyu vermediler. 21.10.2017 10:29 Teslim edilemedi. Alıcıya adreste ulaşılamamıştır ibaresiyle kargom hala bana teslim edilmedi. Adresimin olduğu ofisim sabah 7:30 dan beri açık. Bugün Cumartesi ve araya pazar günü de girecek. Yurtiçi Kargo hep aynı sorunu yaşatıyor. Gelen ürünü iade edeceğim ve sebebi olarak Yurtiçi Kargo’nun geç teslimatı diyeceğim. Tüm mercilerde yaşadığımı bu sorunu paylaşacağım. İnsanların ihtiyaçları sizin çalışanlarınızın keyfine kalmış durumda. Hangi kargo firması 1 km’lik mesafeye 5 günde servis veriyor?

Gönderen: F. Uzgur
Yorum Yaz
isim
cep no
e-mail

 

Ekim 22, 2017
Kategori : Kargo-Nakliyat
Yorum : 0
Okunma : 448 okunma
Astes Doğalgaz Parayı Peşin Aldı Ama İşimizi Yapmadı
Şubat 06, 2019
|
Kategori: Emlak
Astes Doğalgaz, doğalgaz tesisatı döşeyen taşeron bir firmaymış. Daha önce de şikayet etmiştim ama yalvar yakar kaldırttılar işinizi hemen halledeceğiz diye. Ben de güvenip kaldırdım hata yapmışım. Temmuz’dan beri doğal gazımızı bağlatamadık. P..
Hayat Varlık İcra Takibine Düşen Arkadaşlarımın Dikkatine
Temmuz 13, 2018
|
Kategori: Bankacılık
Sayın HAYAT VARLIK, biliniz ki ben bu mesajı yazdıktan sonra ARTIK hiçbir şey sizin ve size borçlu olan insanlar için aynı olmayacak, size borçlu olan insanlar bu mesajı okuduktan sonra daha da bilgilenecek ve size karşı belki de hukuk mücadelesi baş..
Yatsan Yastık 2 Ayda Çöktü İade Almadılar
Mayıs 29, 2018
|
2 ay önce kentpark avm mağazanızdan aldığımız yastıgı çökmesi sebebiyle geri iade için 1 ay önce mağazaya götürdük. Mağazanızdaki arkadaş da yastığın ciddi anlamda çöküşünü gördü ve teknik servise gönderelim dedi 20 gün önce arandık ve yastıgı iade e..
Turkcell Superonline 50 MBit Hız Hizmeti Veremiyor
Nisan 29, 2018
|
Kategori: İletişim
Evime yaklaşık 12-13 gün önce 50 megabit 200 gigabayt internet paketini 108 tl gibi aylık aboneliği satın aldım, aldığım günden beri 24 megabit internet hızı kullanıyorum. Sorunu süperonline firmasına bildirdim bana bina içi tessaatında sorun olduğun..
Pronet Alarm Sistemleri Maddi Hasar ve Zarar
Mart 11, 2018
|
Kategori: Hizmet
Pronet alarm sistemini yeni aldığım eve farklı bir kullanıcıdan devir yaptırarak kurdurmak için başvuru yaptım. Ekipler kurulum sırasında o kadar özensiz çalışmışlar ki yeni evin duvarlarını delmişler, duvarı deldiklerinde klima borusunu da delmişler..