Şikayet.com

TÜKETİCİ ŞİKAYETİM VAR EN ETKİLİ REKLAM MÜŞTERİ MEMNUNİYETİDİR.

Yapı Kredi Parayı Almadığım Halde Hesaptan Para Düştü

Bahsettiğim atm’den ailemin yatırdığı 400 tl’yi çekmek için 9 mayıs 2015 günü gittim fakat bankamatik tutarınız 20 ve katları değil, uyarı verince bir sorun olduğunu düşünüp işlemi iptal ettim, daha sonra alırım diye. Daha sonra para hesabımdan çekilmiş gözüktü. Bankaya gidiyorum hesaplarda fazla yok diyorlar. Kamera kayıtları için de kesinlikle oralı olmuyorlar. Savcılığa dilekçe verdim fakat öğrenciyim eğer sistem takılıp benden sonra parayı verdiyse de kamera kayıtlarında çıkacaktır. Benim bir suçum yok ama bütün aylığımı bu şekilde kaybettim. İşçi çocuğu ve üniversite öğrencisiyim ne yapmalıyım çok zor durumdayım.

Gönderen: E. Aygün
Yorum Yaz
isim
cep no
e-mail

 

Mayıs 14, 2015
Kategori : Bankacılık
Yorum : 0
Okunma : 706 okunma
Küresel Online Tarafından Mağdur Edildim
Aralık 15, 2018
|
Küresel online antalya şubesinde randevu asistanı olarak diğer 3 arkadaşımla beraber çalışmaktaydık. Oradaki görevimiz velileri arayıp onlardan randevu alıp sözde rehber öğretmeni olan kişileri ziyaret etmesi için velilerin evine göndermekti. Ve..
Hayat Varlık İcra Takibine Düşen Arkadaşlarımın Dikkatine
Temmuz 13, 2018
|
Kategori: Bankacılık
Sayın HAYAT VARLIK, biliniz ki ben bu mesajı yazdıktan sonra ARTIK hiçbir şey sizin ve size borçlu olan insanlar için aynı olmayacak, size borçlu olan insanlar bu mesajı okuduktan sonra daha da bilgilenecek ve size karşı belki de hukuk mücadelesi baş..
Yatsan Yastık 2 Ayda Çöktü İade Almadılar
Mayıs 29, 2018
|
2 ay önce kentpark avm mağazanızdan aldığımız yastıgı çökmesi sebebiyle geri iade için 1 ay önce mağazaya götürdük. Mağazanızdaki arkadaş da yastığın ciddi anlamda çöküşünü gördü ve teknik servise gönderelim dedi 20 gün önce arandık ve yastıgı iade e..
Turkcell Superonline 50 MBit Hız Hizmeti Veremiyor
Nisan 29, 2018
|
Kategori: İletişim
Evime yaklaşık 12-13 gün önce 50 megabit 200 gigabayt internet paketini 108 tl gibi aylık aboneliği satın aldım, aldığım günden beri 24 megabit internet hızı kullanıyorum. Sorunu süperonline firmasına bildirdim bana bina içi tessaatında sorun olduğun..
Pronet Alarm Sistemleri Maddi Hasar ve Zarar
Mart 11, 2018
|
Kategori: Hizmet
Pronet alarm sistemini yeni aldığım eve farklı bir kullanıcıdan devir yaptırarak kurdurmak için başvuru yaptım. Ekipler kurulum sırasında o kadar özensiz çalışmışlar ki yeni evin duvarlarını delmişler, duvarı deldiklerinde klima borusunu da delmişler..