Şikayet.com

TÜKETİCİ ŞİKAYETİM VAR EN ETKİLİ REKLAM MÜŞTERİ MEMNUNİYETİDİR.

Vivense Mobilya’dan Alışveriş Yapmamak İçin 8 Sebep

Merhabalar,
Öncelikle sizlere içinde bulunduğum durumu aktarmak istiyorum. Ben 06.12.2017 tarihinde ‘Agapito Sürgü Dolap 150 cm’ ürününün siparişini verdim ve maalesef hala elime tam olarak geçmedi (2 ay oldu). Sizlere yaşadığım sorunları aşağıda sıralıyorum:
– Öncelikle Vivense üretici değil, tamamiyle aracı firma ve bu yüzden sorunlarınızın gerçekten kontağı değil.
– Ürününüzü sadece apartmanınızın önüne bırakıyorlar ve gidiyorlar. Herhangi bir şekilde katınıza kadar çıkarmıyorlar. Ikea sizin kapınıza kadar çıkarıyor.
– Ürünlerin paketlemeleri çok ama çok kötü illa bir yerinde çizik ve kırık halde gönderiyorlar.
– Ürünleri kurulumda anlıyorsunuz ki hiç ama hiç dayanıklı değil.
– Ürünün delikleri yanlış yere delinmiş ve ve bunu belirtmeme rağmen hala bana aynı şekilde yanlış ürünü gönderiyorlar.
– Bana başka bir ürünün kurulum kılavuzunu göndermişler. Ve de hiç açıklayıcı değil.
– Ürünleri kargoya vermeden önce herhangi bir bilgilendirme mesajı göndermiyorlar. Bizler çalışan insanlarız ve her an evlerde bulunamayız. Bunu kendilerinden özellikle rica ettim fakat yapmıyorlar.
Eğer paranızı sokağa atmak istemiyorsanız tavsiyem sakın ama sakın vivense’den alışveriş yapmayın. Evimdeki yere ölçü açısından uygun diye buradan aldım; fakat, keşke evimi değiştirseydim daha kolay olacaktı. Açıkça ve net bir şekilde söylüyorum ki, hayatımda verdiğim en kötü karar Vivense’den alışveriş yapmaktır.

Gönderen: Ş. Kaan
Yorum Yaz
isim
cep no
e-mail

 

Şubat 15, 2018
Yorum : 0
Okunma : 470 okunma
Astes Doğalgaz Parayı Peşin Aldı Ama İşimizi Yapmadı
Şubat 06, 2019
|
Kategori: Emlak
Astes Doğalgaz, doğalgaz tesisatı döşeyen taşeron bir firmaymış. Daha önce de şikayet etmiştim ama yalvar yakar kaldırttılar işinizi hemen halledeceğiz diye. Ben de güvenip kaldırdım hata yapmışım. Temmuz’dan beri doğal gazımızı bağlatamadık. P..
Hayat Varlık İcra Takibine Düşen Arkadaşlarımın Dikkatine
Temmuz 13, 2018
|
Kategori: Bankacılık
Sayın HAYAT VARLIK, biliniz ki ben bu mesajı yazdıktan sonra ARTIK hiçbir şey sizin ve size borçlu olan insanlar için aynı olmayacak, size borçlu olan insanlar bu mesajı okuduktan sonra daha da bilgilenecek ve size karşı belki de hukuk mücadelesi baş..
Yatsan Yastık 2 Ayda Çöktü İade Almadılar
Mayıs 29, 2018
|
2 ay önce kentpark avm mağazanızdan aldığımız yastıgı çökmesi sebebiyle geri iade için 1 ay önce mağazaya götürdük. Mağazanızdaki arkadaş da yastığın ciddi anlamda çöküşünü gördü ve teknik servise gönderelim dedi 20 gün önce arandık ve yastıgı iade e..
Turkcell Superonline 50 MBit Hız Hizmeti Veremiyor
Nisan 29, 2018
|
Kategori: İletişim
Evime yaklaşık 12-13 gün önce 50 megabit 200 gigabayt internet paketini 108 tl gibi aylık aboneliği satın aldım, aldığım günden beri 24 megabit internet hızı kullanıyorum. Sorunu süperonline firmasına bildirdim bana bina içi tessaatında sorun olduğun..
Pronet Alarm Sistemleri Maddi Hasar ve Zarar
Mart 11, 2018
|
Kategori: Hizmet
Pronet alarm sistemini yeni aldığım eve farklı bir kullanıcıdan devir yaptırarak kurdurmak için başvuru yaptım. Ekipler kurulum sırasında o kadar özensiz çalışmışlar ki yeni evin duvarlarını delmişler, duvarı deldiklerinde klima borusunu da delmişler..