Şikayet.com

TÜKETİCİ ŞİKAYETİM VAR EN ETKİLİ REKLAM MÜŞTERİ MEMNUNİYETİDİR.

TurkNet Kullanmadığımız Halde Fatura Çıkardı

TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş 12/06/2014 tarihinde babam ile imzalanmış olan sözleşmeye rağmen 24/06/2014 tarihinde sözleşmeyi hizmet sağlanamadığı için cayma hakkımızı kullandık. Hizmet elimize ulaşmadığı gibi, iş yeri olduğundan telefon da iptal olduğundan müşterilerle iletişimsizlik yaşadık ve iş kaybına da uğramış olduk. Hem mağdur olup, üstüne üstlük zamanında cayma hakkımızı kullandığımız halde fatura çıkarmış. Tüketici kanununda 14 günlük yasal hakkım olduğu halde arayıp bana verilen cevap 20/06’da başlamış 27/06/2014’te iptal edilmiş diye savunma yapılıyor. Cayma hakkım 7 gün dahi olsa ben zaten süresinde vermişim. Kullanmamış olduğum hizmetin faturasını ödemek istemiyorum. Herkes şikayetçi zaten. Üstelik faturayı bize ulaştırmadılar bile. Direkt avukata vermişler, yazıktır günahtır.

Gönderen: T. Uslu
Yorum Yaz
isim
cep no
e-mail

 

Mayıs 12, 2015
Kategori : İletişim
Yorum : 0
Okunma : 855 okunma
Astes Doğalgaz Parayı Peşin Aldı Ama İşimizi Yapmadı
Şubat 06, 2019
|
Kategori: Emlak
Astes Doğalgaz, doğalgaz tesisatı döşeyen taşeron bir firmaymış. Daha önce de şikayet etmiştim ama yalvar yakar kaldırttılar işinizi hemen halledeceğiz diye. Ben de güvenip kaldırdım hata yapmışım. Temmuz’dan beri doğal gazımızı bağlatamadık. P..
Hayat Varlık İcra Takibine Düşen Arkadaşlarımın Dikkatine
Temmuz 13, 2018
|
Kategori: Bankacılık
Sayın HAYAT VARLIK, biliniz ki ben bu mesajı yazdıktan sonra ARTIK hiçbir şey sizin ve size borçlu olan insanlar için aynı olmayacak, size borçlu olan insanlar bu mesajı okuduktan sonra daha da bilgilenecek ve size karşı belki de hukuk mücadelesi baş..
Yatsan Yastık 2 Ayda Çöktü İade Almadılar
Mayıs 29, 2018
|
2 ay önce kentpark avm mağazanızdan aldığımız yastıgı çökmesi sebebiyle geri iade için 1 ay önce mağazaya götürdük. Mağazanızdaki arkadaş da yastığın ciddi anlamda çöküşünü gördü ve teknik servise gönderelim dedi 20 gün önce arandık ve yastıgı iade e..
Turkcell Superonline 50 MBit Hız Hizmeti Veremiyor
Nisan 29, 2018
|
Kategori: İletişim
Evime yaklaşık 12-13 gün önce 50 megabit 200 gigabayt internet paketini 108 tl gibi aylık aboneliği satın aldım, aldığım günden beri 24 megabit internet hızı kullanıyorum. Sorunu süperonline firmasına bildirdim bana bina içi tessaatında sorun olduğun..
Pronet Alarm Sistemleri Maddi Hasar ve Zarar
Mart 11, 2018
|
Kategori: Hizmet
Pronet alarm sistemini yeni aldığım eve farklı bir kullanıcıdan devir yaptırarak kurdurmak için başvuru yaptım. Ekipler kurulum sırasında o kadar özensiz çalışmışlar ki yeni evin duvarlarını delmişler, duvarı deldiklerinde klima borusunu da delmişler..