Şikayet.com

TÜKETİCİ ŞİKAYETİM VAR EN ETKİLİ REKLAM MÜŞTERİ MEMNUNİYETİDİR.

Turkcell Superonline Diğer Hizmet ve Ücretler Nedir Açıklayın

Faturamın gecikmesi sebebiyle yansıtılan diger hizmet ve ücretler adı altında alınan 25 tl’nin mantıksızlığını biri bana açıklasın? T..eciler bile geciken borca böyle faiz yüklemezler. Gecikme gün sayısı kadar faiz yansıtılmasını anlarım fakat diğer hizmet ve ücretler adı altında yapılan s.ygunculuğa inanamıyorum ve 1 gün dahi gecikse bu ücretin alınacağı söyleniyor şaka mı yapıyorsunuz? Açma kapama ücretiymiş benim internetim kapanmadı ki açılma kapanma ücreti olsun. Ne yaptınız arkadaş gelip evime internet kapatıp geri mi açtınız yol parası mı yazdınız 25 tl personel ücreti mi yazdınız nedir bu? Senelerdir bir tane bile fatura gecikmem olmamasına rağmen yapılan haksızlık koskoca turkcell’e hiç yakışmadı. Taahhüt biter bitmez ilişiğimi keseceğim.

Gönderen: Z. Bayram
Yorum Yaz
isim
cep no
e-mail

 

Kasım 09, 2017
Kategori : İletişim
Yorum : 0
Okunma : 352 okunma
Astes Doğalgaz Parayı Peşin Aldı Ama İşimizi Yapmadı
Şubat 06, 2019
|
Kategori: Emlak
Astes Doğalgaz, doğalgaz tesisatı döşeyen taşeron bir firmaymış. Daha önce de şikayet etmiştim ama yalvar yakar kaldırttılar işinizi hemen halledeceğiz diye. Ben de güvenip kaldırdım hata yapmışım. Temmuz’dan beri doğal gazımızı bağlatamadık. P..
Hayat Varlık İcra Takibine Düşen Arkadaşlarımın Dikkatine
Temmuz 13, 2018
|
Kategori: Bankacılık
Sayın HAYAT VARLIK, biliniz ki ben bu mesajı yazdıktan sonra ARTIK hiçbir şey sizin ve size borçlu olan insanlar için aynı olmayacak, size borçlu olan insanlar bu mesajı okuduktan sonra daha da bilgilenecek ve size karşı belki de hukuk mücadelesi baş..
Yatsan Yastık 2 Ayda Çöktü İade Almadılar
Mayıs 29, 2018
|
2 ay önce kentpark avm mağazanızdan aldığımız yastıgı çökmesi sebebiyle geri iade için 1 ay önce mağazaya götürdük. Mağazanızdaki arkadaş da yastığın ciddi anlamda çöküşünü gördü ve teknik servise gönderelim dedi 20 gün önce arandık ve yastıgı iade e..
Turkcell Superonline 50 MBit Hız Hizmeti Veremiyor
Nisan 29, 2018
|
Kategori: İletişim
Evime yaklaşık 12-13 gün önce 50 megabit 200 gigabayt internet paketini 108 tl gibi aylık aboneliği satın aldım, aldığım günden beri 24 megabit internet hızı kullanıyorum. Sorunu süperonline firmasına bildirdim bana bina içi tessaatında sorun olduğun..
Pronet Alarm Sistemleri Maddi Hasar ve Zarar
Mart 11, 2018
|
Kategori: Hizmet
Pronet alarm sistemini yeni aldığım eve farklı bir kullanıcıdan devir yaptırarak kurdurmak için başvuru yaptım. Ekipler kurulum sırasında o kadar özensiz çalışmışlar ki yeni evin duvarlarını delmişler, duvarı deldiklerinde klima borusunu da delmişler..