Şikayet.com

TÜKETİCİ ŞİKAYETİM VAR EN ETKİLİ REKLAM MÜŞTERİ MEMNUNİYETİDİR.

Turkcell Superonline 50 MBit Hız Hizmeti Veremiyor

Evime yaklaşık 12-13 gün önce 50 megabit 200 gigabayt internet paketini 108 tl gibi aylık aboneliği satın aldım, aldığım günden beri 24 megabit internet hızı kullanıyorum. Sorunu süperonline firmasına bildirdim bana bina içi tessaatında sorun olduğunu elektirikçi çağırmam gerektiğini söylediler, yanlız söyledikleri günde kimse gelmedi bundan eminim neyse elektirikçi çagırdım ve bina tesisatında problem olmadığını söyledi tekrar süperonline aradım üyeliğimin iptali için bu sefer tekrar teknik servis gönderdiler novatek’ten gelen teknik kişi hakan bey tesisatta problem yok sıkıntı firmada yada altyapıda diyerek internet hizmeti aldıgım firmayı (süperonline) aradı ve müşteri hizmetlerine durumu aktardı, karşılıklı olarak 50 megabitlik hattan internet almadığım ve internet portunun patlak olduğu tespitine karşılıklı olarak mutabık kaldıkları sonucu işlemi 96 saat içinde çözeceklerini söylediler ve benim sorunum hala çözülmedi, aksi halde yüksek fiyatta para ödemeye maruz bırakıldım, lütfen bu konuda yardımcı olur musunuz, saygılarımla.

Gönderen: E. Kalaycı
Yorum Yaz
isim
cep no
e-mail

 

Nisan 29, 2018
Kategori : İletişim
Yorum : 0
Okunma : 151.423 okunma
THY Bagajım Zarar Gördü Tazmin Etmedi
Temmuz 11, 2020
|
Merhaba, thy ile TK0** nolu Miami-İstanbul seferinde bagajlarım zarar gördü. Firma ile iletişime geçtim resimleri incelediler 200 tl ödeyelim aksi halde mahkemeye verin tüm zararınızı o şekilde almayı çalışın dediler. Ödemeyi kabul ettikleri tutar va..
Sivriler Mobilya Komodin Görsele Uymuyor
Temmuz 11, 2020
|
Sivriler mobilya hayatımda gördüğüm iletişimi olmayan alakasız ürününün arkasında durmayan bir firma, benim beklentim o kadar yüksekti ki görseller vs hayal kırıklığına uğradım. Bunu da belirttim ama en ufak bir alaka ilgi olmadı. İki komodine 1500 t..
Astes Doğalgaz Parayı Peşin Aldı Ama İşimizi Yapmadı
Şubat 06, 2019
|
Kategori: Emlak
Astes Doğalgaz, doğalgaz tesisatı döşeyen taşeron bir firmaymış. Daha önce de şikayet etmiştim ama yalvar yakar kaldırttılar işinizi hemen halledeceğiz diye. Ben de güvenip kaldırdım hata yapmışım. Temmuz’dan beri doğal gazımızı bağlatamadık. P..
Hayat Varlık İcra Takibine Düşen Arkadaşlarımın Dikkatine
Temmuz 13, 2018
|
Kategori: Bankacılık
Sayın HAYAT VARLIK, biliniz ki ben bu mesajı yazdıktan sonra ARTIK hiçbir şey sizin ve size borçlu olan insanlar için aynı olmayacak, size borçlu olan insanlar bu mesajı okuduktan sonra daha da bilgilenecek ve size karşı belki de hukuk mücadelesi baş..
Yatsan Yastık 2 Ayda Çöktü İade Almadılar
Mayıs 29, 2018
|
2 ay önce kentpark avm mağazanızdan aldığımız yastıgı çökmesi sebebiyle geri iade için 1 ay önce mağazaya götürdük. Mağazanızdaki arkadaş da yastığın ciddi anlamda çöküşünü gördü ve teknik servise gönderelim dedi 20 gün önce arandık ve yastıgı iade e..