Şikayet.com

TÜKETİCİ ŞİKAYETİM VAR EN ETKİLİ REKLAM MÜŞTERİ MEMNUNİYETİDİR.

Teleteknik Telekomünikasyon Bozuk Ürün Gönderdi İade Almıyor

GittiGidiyor aracılığı ile Teleteknik Telekomünikasyon San.ve Tic.Ltd.Şti.’nden aldığım (GittiGidiyor adı:
gelegenheit) blender bozuk çıktı ve telefon konuşmasında ürünü kargo ile göndermemi, paranın iade edileceğini söylemişlerdi. GittiGidiyor üzerinden iade işlemi başlattım. Ürünü kargoladım, ancak firma arızalı parçayı değiştirdiğini söyleyip gönderdiğim kargoyu geri istememi söyledi. Oradaki şubeden de kargoyu iade almamış şeklinde göstermiş. Kabul ettim, kargomu geri istedim, kargo ücretini de böylece bana ödetmiş oldu. Ancak gelen üründe bu sefer başka bir arıza vardı. Cahillik edip kargomu geri istemiş bulunduğum için süre dolmuştu ve GittiGidiyor parayı satıcıya aktardı. Satıcıya cayma hakkımı kullanmak suretiyle iade isteğimi bildirdim. Hala kanuni sürem olmasına rağmen iade almam değiştiririm diyor. 2 kez bozuk gelen malı kanuni süresi devam etmesine rağmen iadeyi kabul etmeyen firmayı kamuoyuna bildiriyorum.

Gönderen: M. Akif
Yorum Yaz
isim
cep no
e-mail

 

Yorumlar (1)
Ş. Erişen

Gittigidiyor aracılığıyla teleteknik telekomünikasyon sanayi ve ticaret limitet şirketinden korkmaz semaver aldım ürün arızalı çıktı ve gönderen kişiyi aradım bana servise götümemi söyledi bulunduğum yerde servisi yok ayrıca yeni aldığım bir ürünü neden servise götüreyim dedim iade etmek istiyorum dedim ozaman gönderin değiştireyim ama kargo size ait dedi gönderdim ve birbuçuk ay oldu ürünüm hala gelmedi ben taksitlerini ödüyorum ama ürün elimde yok lütfen ilgilenin satıcı telefonu 05323752111

Haziran 13, 2016
Kategori : Alışveriş
Yorum : 1
Okunma : 2.291 okunma
Astes Doğalgaz Parayı Peşin Aldı Ama İşimizi Yapmadı
Şubat 06, 2019
|
Kategori: Emlak
Astes Doğalgaz, doğalgaz tesisatı döşeyen taşeron bir firmaymış. Daha önce de şikayet etmiştim ama yalvar yakar kaldırttılar işinizi hemen halledeceğiz diye. Ben de güvenip kaldırdım hata yapmışım. Temmuz’dan beri doğal gazımızı bağlatamadık. P..
Hayat Varlık İcra Takibine Düşen Arkadaşlarımın Dikkatine
Temmuz 13, 2018
|
Kategori: Bankacılık
Sayın HAYAT VARLIK, biliniz ki ben bu mesajı yazdıktan sonra ARTIK hiçbir şey sizin ve size borçlu olan insanlar için aynı olmayacak, size borçlu olan insanlar bu mesajı okuduktan sonra daha da bilgilenecek ve size karşı belki de hukuk mücadelesi baş..
Yatsan Yastık 2 Ayda Çöktü İade Almadılar
Mayıs 29, 2018
|
2 ay önce kentpark avm mağazanızdan aldığımız yastıgı çökmesi sebebiyle geri iade için 1 ay önce mağazaya götürdük. Mağazanızdaki arkadaş da yastığın ciddi anlamda çöküşünü gördü ve teknik servise gönderelim dedi 20 gün önce arandık ve yastıgı iade e..
Turkcell Superonline 50 MBit Hız Hizmeti Veremiyor
Nisan 29, 2018
|
Kategori: İletişim
Evime yaklaşık 12-13 gün önce 50 megabit 200 gigabayt internet paketini 108 tl gibi aylık aboneliği satın aldım, aldığım günden beri 24 megabit internet hızı kullanıyorum. Sorunu süperonline firmasına bildirdim bana bina içi tessaatında sorun olduğun..
Pronet Alarm Sistemleri Maddi Hasar ve Zarar
Mart 11, 2018
|
Kategori: Hizmet
Pronet alarm sistemini yeni aldığım eve farklı bir kullanıcıdan devir yaptırarak kurdurmak için başvuru yaptım. Ekipler kurulum sırasında o kadar özensiz çalışmışlar ki yeni evin duvarlarını delmişler, duvarı deldiklerinde klima borusunu da delmişler..