Şikayet.com

TÜKETİCİ ŞİKAYETİM VAR EN ETKİLİ REKLAM MÜŞTERİ MEMNUNİYETİDİR.

Teknosa Arızalı Laptop Sattı

Teknosa’ya güvenip adam akıllı bir firma sanıp laptop aldım. Bana menteşesi kırık laptop’u sattılar. Servise gönderdim, müşteri hatası deyip para istediler. İlçe hakem heyetine verdim kazandım, çıkan kararın iptali için 4.tüketici mahkemesine itiraz davası açtılar. Mahkemede bilir kişi vasıtasıyla benim lehime karar verdi. Arıyorum müşteri hizmetlerini elimde böyle bir karar var diyorum, tarihini numarasını alıyorlar biz hukuk departmanını bilgilendirip geri döncez diyorlar ve bugün arayıp şunu söylüyorlar: Bizim elimize böyle bir karar gelmedi daha! Ben teknosa’dan bir daha alışveriş yapmam burnumdan getirdiler bin pişman oldum teknosadan ürün aldığıma. Elimdeki kararın numarasını, tarihini sorana kadar desenize madem ee mübarek insanlar bize de e-posta olarak gönderebilir misiniz desenize demiyorlar çünkü amaçları iş yapmak değil müşterileri mağdur etmek. Alt tarafı 300-400 tl’lik bir masraf yüzünden beni kaç aydır uğraştırıyorlar. Allah bildiği gibi yapsın haram zıkkım olsun hakkım varsa. Kaç aydır harcadığım emeği bir bilseniz, l..et olsun deyip vazgeçersiniz uğraşmaktan ama vazgeçmeyeceğim, sonuna kadar ne yapılması gerekiyorsa yapacağım.

Gönderen: H. Güler
Yorum Yaz
isim
cep no
e-mail

 

Ağustos 10, 2016
Kategori : Alışveriş
Yorum : 0
Okunma : 730 okunma
Hayat Varlık İcra Takibine Düşen Arkadaşlarımın Dikkatine
Temmuz 13, 2018
|
Kategori: Bankacılık
Sayın HAYAT VARLIK, biliniz ki ben bu mesajı yazdıktan sonra ARTIK hiçbir şey sizin ve size borçlu olan insanlar için aynı olmayacak, size borçlu olan insanlar bu mesajı okuduktan sonra daha da bilgilenecek ve size karşı belki de hukuk mücadelesi baş..
Yatsan Yastık 2 Ayda Çöktü İade Almadılar
Mayıs 29, 2018
|
2 ay önce kentpark avm mağazanızdan aldığımız yastıgı çökmesi sebebiyle geri iade için 1 ay önce mağazaya götürdük. Mağazanızdaki arkadaş da yastığın ciddi anlamda çöküşünü gördü ve teknik servise gönderelim dedi 20 gün önce arandık ve yastıgı iade e..
Turkcell Superonline 50 MBit Hız Hizmeti Veremiyor
Nisan 29, 2018
|
Kategori: İletişim
Evime yaklaşık 12-13 gün önce 50 megabit 200 gigabayt internet paketini 108 tl gibi aylık aboneliği satın aldım, aldığım günden beri 24 megabit internet hızı kullanıyorum. Sorunu süperonline firmasına bildirdim bana bina içi tessaatında sorun olduğun..
Pronet Alarm Sistemleri Maddi Hasar ve Zarar
Mart 11, 2018
|
Kategori: Hizmet
Pronet alarm sistemini yeni aldığım eve farklı bir kullanıcıdan devir yaptırarak kurdurmak için başvuru yaptım. Ekipler kurulum sırasında o kadar özensiz çalışmışlar ki yeni evin duvarlarını delmişler, duvarı deldiklerinde klima borusunu da delmişler..
Türk Telekom Haksız Kazanç Elde Etmeye Çalışıyor
Mart 11, 2018
|
Kategori: İletişim
Merhaba; 0224**6666 Numaralı Telefon ve internet hattımı nakil yapılmak üzere telefonla arayıp başvuruda bulundum Türk Telekoma. Neyse bana borcumdan dolayı nakil başvurusunu alamayacaklarını söylediler. Haberim olmadan beni icraya vermişler. İcra bo..