Şikayet.com

TÜKETİCİ ŞİKAYETİM VAR EN ETKİLİ REKLAM MÜŞTERİ MEMNUNİYETİDİR.

Teknosa Arızalı Laptop Sattı

Teknosa’ya güvenip adam akıllı bir firma sanıp laptop aldım. Bana menteşesi kırık laptop’u sattılar. Servise gönderdim, müşteri hatası deyip para istediler. İlçe hakem heyetine verdim kazandım, çıkan kararın iptali için 4.tüketici mahkemesine itiraz davası açtılar. Mahkemede bilir kişi vasıtasıyla benim lehime karar verdi. Arıyorum müşteri hizmetlerini elimde böyle bir karar var diyorum, tarihini numarasını alıyorlar biz hukuk departmanını bilgilendirip geri döncez diyorlar ve bugün arayıp şunu söylüyorlar: Bizim elimize böyle bir karar gelmedi daha! Ben teknosa’dan bir daha alışveriş yapmam burnumdan getirdiler bin pişman oldum teknosadan ürün aldığıma. Elimdeki kararın numarasını, tarihini sorana kadar desenize madem ee mübarek insanlar bize de e-posta olarak gönderebilir misiniz desenize demiyorlar çünkü amaçları iş yapmak değil müşterileri mağdur etmek. Alt tarafı 300-400 tl’lik bir masraf yüzünden beni kaç aydır uğraştırıyorlar. Allah bildiği gibi yapsın haram zıkkım olsun hakkım varsa. Kaç aydır harcadığım emeği bir bilseniz, l..et olsun deyip vazgeçersiniz uğraşmaktan ama vazgeçmeyeceğim, sonuna kadar ne yapılması gerekiyorsa yapacağım.

Gönderen: H. Güler
Yorum Yaz
isim
cep no
e-mail

 

Ağustos 10, 2016
Kategori : Alışveriş
Yorum : 0
Okunma : 1.317 okunma
THY Bagajım Zarar Gördü Tazmin Etmedi
Temmuz 11, 2020
|
Merhaba, thy ile TK0** nolu Miami-İstanbul seferinde bagajlarım zarar gördü. Firma ile iletişime geçtim resimleri incelediler 200 tl ödeyelim aksi halde mahkemeye verin tüm zararınızı o şekilde almayı çalışın dediler. Ödemeyi kabul ettikleri tutar va..
Sivriler Mobilya Komodin Görsele Uymuyor
Temmuz 11, 2020
|
Sivriler mobilya hayatımda gördüğüm iletişimi olmayan alakasız ürününün arkasında durmayan bir firma, benim beklentim o kadar yüksekti ki görseller vs hayal kırıklığına uğradım. Bunu da belirttim ama en ufak bir alaka ilgi olmadı. İki komodine 1500 t..
Astes Doğalgaz Parayı Peşin Aldı Ama İşimizi Yapmadı
Şubat 06, 2019
|
Kategori: Emlak
Astes Doğalgaz, doğalgaz tesisatı döşeyen taşeron bir firmaymış. Daha önce de şikayet etmiştim ama yalvar yakar kaldırttılar işinizi hemen halledeceğiz diye. Ben de güvenip kaldırdım hata yapmışım. Temmuz’dan beri doğal gazımızı bağlatamadık. P..
Hayat Varlık İcra Takibine Düşen Arkadaşlarımın Dikkatine
Temmuz 13, 2018
|
Kategori: Bankacılık
Sayın HAYAT VARLIK, biliniz ki ben bu mesajı yazdıktan sonra ARTIK hiçbir şey sizin ve size borçlu olan insanlar için aynı olmayacak, size borçlu olan insanlar bu mesajı okuduktan sonra daha da bilgilenecek ve size karşı belki de hukuk mücadelesi baş..
Yatsan Yastık 2 Ayda Çöktü İade Almadılar
Mayıs 29, 2018
|
2 ay önce kentpark avm mağazanızdan aldığımız yastıgı çökmesi sebebiyle geri iade için 1 ay önce mağazaya götürdük. Mağazanızdaki arkadaş da yastığın ciddi anlamda çöküşünü gördü ve teknik servise gönderelim dedi 20 gün önce arandık ve yastıgı iade e..