Şikayet.com

TÜKETİCİ ŞİKAYETİM VAR EN ETKİLİ REKLAM MÜŞTERİ MEMNUNİYETİDİR.

Sürat Kargo Eryaman Şubesi Gönderi Teslimatı Yapmıyor

İyi günler, sürat kargo eryaman şubesine kargom geldi bana ulaşmadı ama teslim edildiğini idda ediyorlar kargo takip numarası F2E**. Bana ulaşmayan kargomun geçmişe dönük dökümünü istiyorum aradıgımda arşivde olduğunu söylüyorlar, geçmiş tarihli bir kargo en kısa sürede evragı istiyorum 15 gün beklersiniz deniyor, zaten kargo onların yüzünden aylarca gelmedi hala 15 gün beklememi istiyorlar. 15 gün beklediğimde ürünü aldığım firma çok geç olacağını dile getiriyor tedarik etme konusunda bunu izah etmeme rağmen bir evragı mail’den gönderemediler 15 gün bekletiyorlar. 15 gündür bir evrak değil yurt dışından kargo geliyor.

Gönderen: E. Karabulut
Yorum Yaz
isim
cep no
e-mail

 

Ekim 22, 2017
Kategori : Kargo-Nakliyat
Yorum : 0
Okunma : 933 okunma
THY Bagajım Zarar Gördü Tazmin Etmedi
Temmuz 11, 2020
|
Merhaba, thy ile TK0** nolu Miami-İstanbul seferinde bagajlarım zarar gördü. Firma ile iletişime geçtim resimleri incelediler 200 tl ödeyelim aksi halde mahkemeye verin tüm zararınızı o şekilde almayı çalışın dediler. Ödemeyi kabul ettikleri tutar va..
Sivriler Mobilya Komodin Görsele Uymuyor
Temmuz 11, 2020
|
Sivriler mobilya hayatımda gördüğüm iletişimi olmayan alakasız ürününün arkasında durmayan bir firma, benim beklentim o kadar yüksekti ki görseller vs hayal kırıklığına uğradım. Bunu da belirttim ama en ufak bir alaka ilgi olmadı. İki komodine 1500 t..
Astes Doğalgaz Parayı Peşin Aldı Ama İşimizi Yapmadı
Şubat 06, 2019
|
Kategori: Emlak
Astes Doğalgaz, doğalgaz tesisatı döşeyen taşeron bir firmaymış. Daha önce de şikayet etmiştim ama yalvar yakar kaldırttılar işinizi hemen halledeceğiz diye. Ben de güvenip kaldırdım hata yapmışım. Temmuz’dan beri doğal gazımızı bağlatamadık. P..
Hayat Varlık İcra Takibine Düşen Arkadaşlarımın Dikkatine
Temmuz 13, 2018
|
Kategori: Bankacılık
Sayın HAYAT VARLIK, biliniz ki ben bu mesajı yazdıktan sonra ARTIK hiçbir şey sizin ve size borçlu olan insanlar için aynı olmayacak, size borçlu olan insanlar bu mesajı okuduktan sonra daha da bilgilenecek ve size karşı belki de hukuk mücadelesi baş..
Yatsan Yastık 2 Ayda Çöktü İade Almadılar
Mayıs 29, 2018
|
2 ay önce kentpark avm mağazanızdan aldığımız yastıgı çökmesi sebebiyle geri iade için 1 ay önce mağazaya götürdük. Mağazanızdaki arkadaş da yastığın ciddi anlamda çöküşünü gördü ve teknik servise gönderelim dedi 20 gün önce arandık ve yastıgı iade e..