Şikayet.com

TÜKETİCİ ŞİKAYETİM VAR EN ETKİLİ REKLAM MÜŞTERİ MEMNUNİYETİDİR.

Sürat Kargo Bukadar Sorumsuz Davranmak Niye

30.07.15 te gümrük müşavirliğine teslim edilmek üzere Adana’da çözüm ortağıma, çalıştığım saray çiçekçilik firmasına, bir dosya gönderdim. Gönderiyi yaparken kargo yetkilisine ısrarla (sedat bey) sordurdum bu dosya’nın 31.07.2015 sabahı Adana’da olacaksa verelim eğer yetişmezse başka bir alternatif bulalım diye ısrarla sorulmasına rağmen 31.07.2015 sabahı Adana’daki alıcı firma sürat kargoda böyle bir evrak olmadığını söylüyor. Polatlı sürat kargoyu arıyorum ama telefonları 1 saate yakın aramama rağmen (deneyebilirsiniz 0312 621 41 30) telefonları açan yok. Ve kargoya gittim 4 arkadaş oturmuş cevap veremediler, ık mık yetkili kim diye sorunca dışarıda sedat bey dediler. Aradım 2 seferden sonra telefona baktı, sistem arızalıydı benim yapacağım birşey yok diyor. Peki neden bilgi vermediniz diyorum, acil olduğunu bildirdik neden dönmediniz biz de başımızın çaresine bakardık diyorum cevap yok. Bu kadar sorumsuz davranmak bahane hazır sistem oh, Kargo bu mu? Adı üstünde sürat kargo. Sürat kargoyu bayilerini denetlemeye davet ediyorum.

Gönderen: I. kaya
Yorum Yaz
isim
cep no
e-mail

 

Ağustos 05, 2015
Kategori : Kargo-Nakliyat
Yorum : 0
Okunma : 954 okunma
Astes Doğalgaz Parayı Peşin Aldı Ama İşimizi Yapmadı
Şubat 06, 2019
|
Kategori: Emlak
Astes Doğalgaz, doğalgaz tesisatı döşeyen taşeron bir firmaymış. Daha önce de şikayet etmiştim ama yalvar yakar kaldırttılar işinizi hemen halledeceğiz diye. Ben de güvenip kaldırdım hata yapmışım. Temmuz’dan beri doğal gazımızı bağlatamadık. P..
Hayat Varlık İcra Takibine Düşen Arkadaşlarımın Dikkatine
Temmuz 13, 2018
|
Kategori: Bankacılık
Sayın HAYAT VARLIK, biliniz ki ben bu mesajı yazdıktan sonra ARTIK hiçbir şey sizin ve size borçlu olan insanlar için aynı olmayacak, size borçlu olan insanlar bu mesajı okuduktan sonra daha da bilgilenecek ve size karşı belki de hukuk mücadelesi baş..
Yatsan Yastık 2 Ayda Çöktü İade Almadılar
Mayıs 29, 2018
|
2 ay önce kentpark avm mağazanızdan aldığımız yastıgı çökmesi sebebiyle geri iade için 1 ay önce mağazaya götürdük. Mağazanızdaki arkadaş da yastığın ciddi anlamda çöküşünü gördü ve teknik servise gönderelim dedi 20 gün önce arandık ve yastıgı iade e..
Turkcell Superonline 50 MBit Hız Hizmeti Veremiyor
Nisan 29, 2018
|
Kategori: İletişim
Evime yaklaşık 12-13 gün önce 50 megabit 200 gigabayt internet paketini 108 tl gibi aylık aboneliği satın aldım, aldığım günden beri 24 megabit internet hızı kullanıyorum. Sorunu süperonline firmasına bildirdim bana bina içi tessaatında sorun olduğun..
Pronet Alarm Sistemleri Maddi Hasar ve Zarar
Mart 11, 2018
|
Kategori: Hizmet
Pronet alarm sistemini yeni aldığım eve farklı bir kullanıcıdan devir yaptırarak kurdurmak için başvuru yaptım. Ekipler kurulum sırasında o kadar özensiz çalışmışlar ki yeni evin duvarlarını delmişler, duvarı deldiklerinde klima borusunu da delmişler..