Şikayet.com

TÜKETİCİ ŞİKAYETİM VAR EN ETKİLİ REKLAM MÜŞTERİ MEMNUNİYETİDİR.

Skechers Ayakkabı Dikişleri 3 Ayda Attı

Sayın Yetkili, ocak 2017 tarihinde Skechers’in Natilus avm Olgarlar Spx mağazasından 320 tl’ye ayakkabı aldım, ancak 3 ay sonra ayakkabıların dikişleri atmaya başladı. Ayakkabıların her yeri açıldı ve süngerleri gözükmeye başladı. Mayıs 2017’e ayakkabıları aldığım yere götürdüm. Fabrikaya göndermeleri gerektiğini söylediler. Ben de bıraktım, ancak bugün ayakkabıları almaya gittiğimde firmanın cevabına çok şaşırdım “sorunun üretim aşamasından kaynaklanmıdığı” diye bir yazı okudum. Bu kadar gerekçesiz bir cevap açıkçası beni rahatsız etti. Kazıklandığıma mı yanayım, koca Skechers’ın bana verdiği cevaba mı yanayım. Ama bu işi bir adım ileriye mahkemeye taşıyacağım. Ben aptal değilim ve hakkımı sonuna kadar arayacağım. Veya Skechers yapması gerekeni veya yakışanı yapacak.

Gönderen: G. Candaş
Yorum Yaz
isim
cep no
e-mail

 

Haziran 16, 2017
Kategori : Giyim
Yorum : 0
Okunma : 338 okunma
Küresel Online Tarafından Mağdur Edildim
Aralık 15, 2018
|
Küresel online antalya şubesinde randevu asistanı olarak diğer 3 arkadaşımla beraber çalışmaktaydık. Oradaki görevimiz velileri arayıp onlardan randevu alıp sözde rehber öğretmeni olan kişileri ziyaret etmesi için velilerin evine göndermekti. Ve..
Hayat Varlık İcra Takibine Düşen Arkadaşlarımın Dikkatine
Temmuz 13, 2018
|
Kategori: Bankacılık
Sayın HAYAT VARLIK, biliniz ki ben bu mesajı yazdıktan sonra ARTIK hiçbir şey sizin ve size borçlu olan insanlar için aynı olmayacak, size borçlu olan insanlar bu mesajı okuduktan sonra daha da bilgilenecek ve size karşı belki de hukuk mücadelesi baş..
Yatsan Yastık 2 Ayda Çöktü İade Almadılar
Mayıs 29, 2018
|
2 ay önce kentpark avm mağazanızdan aldığımız yastıgı çökmesi sebebiyle geri iade için 1 ay önce mağazaya götürdük. Mağazanızdaki arkadaş da yastığın ciddi anlamda çöküşünü gördü ve teknik servise gönderelim dedi 20 gün önce arandık ve yastıgı iade e..
Turkcell Superonline 50 MBit Hız Hizmeti Veremiyor
Nisan 29, 2018
|
Kategori: İletişim
Evime yaklaşık 12-13 gün önce 50 megabit 200 gigabayt internet paketini 108 tl gibi aylık aboneliği satın aldım, aldığım günden beri 24 megabit internet hızı kullanıyorum. Sorunu süperonline firmasına bildirdim bana bina içi tessaatında sorun olduğun..
Pronet Alarm Sistemleri Maddi Hasar ve Zarar
Mart 11, 2018
|
Kategori: Hizmet
Pronet alarm sistemini yeni aldığım eve farklı bir kullanıcıdan devir yaptırarak kurdurmak için başvuru yaptım. Ekipler kurulum sırasında o kadar özensiz çalışmışlar ki yeni evin duvarlarını delmişler, duvarı deldiklerinde klima borusunu da delmişler..