Şikayet.com

TÜKETİCİ ŞİKAYETİM VAR EN ETKİLİ REKLAM MÜŞTERİ MEMNUNİYETİDİR.

Silverline Set Üstü Ocak Camı Kendiliğinden Patladı

3 yıldır kullandığım silverline markalı set üstü camlı ocağım 2 gün önce kendi kendine cami patladı ve tuz buz oldu o sırada ocakta koz yapıyordum. Servis çağırdık geldiler baktılar ve rapor olarak montajı yapılırken mermerin fazla kesildiğini ve ocağın üzerine tam oturmadığını mermerle de temasa geçince patladığını söylediler ve benden 210 lira ücret talep ettiler. Haliyle montaj kurulumuyla ilgili olan hatayı tabi ki kabul etmedim. Sonra müşteri hizmetlerini aradığımda hanımefendiye raporu anlattığım halde bana kendince bir yorum yaparak koz tavasının camla temas ettiğini o yüzden böyle birşey olduğunu yorumladı duruma bakar mısınız rapor tutulmuş ama bana müşteri temsilcisi de böyle yorum yapıyor cam ocağımın izgara kısmı var izgara kısmı olan ocaktaki tava nasıl camla temas edebilir inanılır gibi değil acaba oğlumun ve benim başıma bir şey gelse üstüne ben bir de para mı verecektim bunlara.

Gönderen: A. Akan
Yorum Yaz
isim
cep no
e-mail

 

Şubat 12, 2017
Kategori : Beyaz Eşya
Yorum : 0
Okunma : 492 okunma
Hayat Varlık İcra Takibine Düşen Arkadaşlarımın Dikkatine
Temmuz 13, 2018
|
Kategori: Bankacılık
Sayın HAYAT VARLIK, biliniz ki ben bu mesajı yazdıktan sonra ARTIK hiçbir şey sizin ve size borçlu olan insanlar için aynı olmayacak, size borçlu olan insanlar bu mesajı okuduktan sonra daha da bilgilenecek ve size karşı belki de hukuk mücadelesi baş..
Yatsan Yastık 2 Ayda Çöktü İade Almadılar
Mayıs 29, 2018
|
2 ay önce kentpark avm mağazanızdan aldığımız yastıgı çökmesi sebebiyle geri iade için 1 ay önce mağazaya götürdük. Mağazanızdaki arkadaş da yastığın ciddi anlamda çöküşünü gördü ve teknik servise gönderelim dedi 20 gün önce arandık ve yastıgı iade e..
Turkcell Superonline 50 MBit Hız Hizmeti Veremiyor
Nisan 29, 2018
|
Kategori: İletişim
Evime yaklaşık 12-13 gün önce 50 megabit 200 gigabayt internet paketini 108 tl gibi aylık aboneliği satın aldım, aldığım günden beri 24 megabit internet hızı kullanıyorum. Sorunu süperonline firmasına bildirdim bana bina içi tessaatında sorun olduğun..
Pronet Alarm Sistemleri Maddi Hasar ve Zarar
Mart 11, 2018
|
Kategori: Hizmet
Pronet alarm sistemini yeni aldığım eve farklı bir kullanıcıdan devir yaptırarak kurdurmak için başvuru yaptım. Ekipler kurulum sırasında o kadar özensiz çalışmışlar ki yeni evin duvarlarını delmişler, duvarı deldiklerinde klima borusunu da delmişler..
Türk Telekom Haksız Kazanç Elde Etmeye Çalışıyor
Mart 11, 2018
|
Kategori: İletişim
Merhaba; 0224**6666 Numaralı Telefon ve internet hattımı nakil yapılmak üzere telefonla arayıp başvuruda bulundum Türk Telekoma. Neyse bana borcumdan dolayı nakil başvurusunu alamayacaklarını söylediler. Haberim olmadan beni icraya vermişler. İcra bo..