Şikayet.com

TÜKETİCİ ŞİKAYETİM VAR EN ETKİLİ REKLAM MÜŞTERİ MEMNUNİYETİDİR.

Serkiscan Yasulkan İngilizce Öğretme Paketi

Serkiscan Yasulkal’ın İngilizce öğretme paketini aldım. Tesadüfen yolda karşılaştık, ürünü aldıktan 5 gün sonra tekrar aradım ve iade etmek istediğimi söyledim. Telefona çıkan kişi talebimin alındığını ve iade alacaklarını söyledi. Ama ben rahat etmedim, 5 gün sonra tekrar aradım ve gene aynı şekilde iade alacaklarını ve sıkıntı yaşamazsınız dedi. Ürün iadesi için yasal süreç 14 gün şirketin bana tanıdığı 20 gün. 20 gün geçti ve 21. gün aradılar, faturanız kesildi ürünün ödemesini ne zaman yapacaksınız dediler. Bende sizi aradığımı ve ürünü almayacağımı belirttim dedim. Tekrar bana fatura kesildi ve iade alamayacaklarını söylediler. Bu konu hakkında bana yardımcı olursanız sevinirim.

Gönderen: A. Soydan
Yorum Yaz
isim
cep no
e-mail

 

Yorumlar (8)
E. Dağhan

Merhablar Soydan Bey. Ben de aynı şekilde yolda karşılaştım ve ürünü 14 gün içinde göndermeme rağmen bana fatura kestiler ve ürünün iade olamayacağını söylediler. Bugün tüketici haklarına gittim ve bu konu da birçok insan şikayetçi. Size tavsiyem siz de gidin ve hakkınızı arayın. Bu d..cılara sakın paranızı kaptırmayın. Teşekkürler.

M. Tunç

Aynen benimde başıma geldi bu ne kadar adi bir iş insanları mağdur etmek için adeta tuzak kurmuşlar

B.

Benimde başıma aynı durum geldi bende gittim tuketici heyetine karar aciklandi ben kazandm ama şimdide onlar beni bi üst mahkemeye vericekmiş itiraz ediceklermiş karara.

B.

merhabalar, beni de bugün aradılar. ödeme bildirimi için ödeme seceneği için ındırım falan yapıcaklarmıs. ben itiraz için 2 kere aradım ve yapıldığını ve adres istediler borcu yoktur yazılarının gönderilmesi için ama iptal edilmemiş. yazılı bir dilekçe göndermedim kendilerine ne yapabilirim yardımcı olabilirmisiniz

N. Hançe

Benim oğlumada yaptılar daha reşit olmadığı halde imzalatmişlar ve reşit olacağı tarihi atmışlar iptal etmek için defalarca aradık ama cevap veren olmadı ve bugün arayıp bütün taklitleri hepsini istiyorlar taksit taksit ödüyelim diyoruz kabul etmiyorlar buda farklı d.landırma şekli yazıklar olsun benim karşıma cikarlarsa eyer insan nasıl mağdur ediliyor görür onlar

N. Hançe

Ne yapmam gerekiyor acaba

F.

Merhaba bende aynı şekilde d..andırıldım. Adreslerine cayma dilekçemi yazıp gönderdim ama geri geldi adres bulunamadığı için. Fax la denedim yine olmadı. bende mail ile info@canyayincilik.com adreslerine cayma dilekçemi gönderdim. Bu d..andırıcılara para yedirmeyi,n herkes şikayet etsin adliyeden tüketici haklarından. Umarım hepsi tutuklanır.

T.

Bana da aynısını yaptılar savcılıktan suç duyusuru açtım benle irtabata geç

Mayıs 22, 2015
Kategori : Eğitim
Yorum : 8
Okunma : 4.466 okunma
THY Bagajım Zarar Gördü Tazmin Etmedi
Temmuz 11, 2020
|
Merhaba, thy ile TK0** nolu Miami-İstanbul seferinde bagajlarım zarar gördü. Firma ile iletişime geçtim resimleri incelediler 200 tl ödeyelim aksi halde mahkemeye verin tüm zararınızı o şekilde almayı çalışın dediler. Ödemeyi kabul ettikleri tutar va..
Sivriler Mobilya Komodin Görsele Uymuyor
Temmuz 11, 2020
|
Sivriler mobilya hayatımda gördüğüm iletişimi olmayan alakasız ürününün arkasında durmayan bir firma, benim beklentim o kadar yüksekti ki görseller vs hayal kırıklığına uğradım. Bunu da belirttim ama en ufak bir alaka ilgi olmadı. İki komodine 1500 t..
Astes Doğalgaz Parayı Peşin Aldı Ama İşimizi Yapmadı
Şubat 06, 2019
|
Kategori: Emlak
Astes Doğalgaz, doğalgaz tesisatı döşeyen taşeron bir firmaymış. Daha önce de şikayet etmiştim ama yalvar yakar kaldırttılar işinizi hemen halledeceğiz diye. Ben de güvenip kaldırdım hata yapmışım. Temmuz’dan beri doğal gazımızı bağlatamadık. P..
Hayat Varlık İcra Takibine Düşen Arkadaşlarımın Dikkatine
Temmuz 13, 2018
|
Kategori: Bankacılık
Sayın HAYAT VARLIK, biliniz ki ben bu mesajı yazdıktan sonra ARTIK hiçbir şey sizin ve size borçlu olan insanlar için aynı olmayacak, size borçlu olan insanlar bu mesajı okuduktan sonra daha da bilgilenecek ve size karşı belki de hukuk mücadelesi baş..
Yatsan Yastık 2 Ayda Çöktü İade Almadılar
Mayıs 29, 2018
|
2 ay önce kentpark avm mağazanızdan aldığımız yastıgı çökmesi sebebiyle geri iade için 1 ay önce mağazaya götürdük. Mağazanızdaki arkadaş da yastığın ciddi anlamda çöküşünü gördü ve teknik servise gönderelim dedi 20 gün önce arandık ve yastıgı iade e..