Şikayet.com

TÜKETİCİ ŞİKAYETİM VAR EN ETKİLİ REKLAM MÜŞTERİ MEMNUNİYETİDİR.

Samsung S6 Hayal Kırıklığı Yaşadım

Samsung s6 telefonu telefon kampanyası ile aldım. Bugün 2. Gün ve gerçekten hayal kirikligi oluşturdu. Görüntü harika ama şarjı kesinlikle 1 gün bile gitmiyor, ayrıca internette 2 araştırma yapınca sıcaklık el yakacak düzeye geliyor ki samsung belli ki hatalı ürün piyasaya sürmüş. 2 günde 2 yıllık cihaz modunda çalışıyor. Samsung note 2’yi 2 yıl kullandım bundan iyiydi. Tabii bir de şu sorun var, cihaz kampanyası ile aldığım için avea ürünün değişimini kesinlikle kabul etmiyor. Yetkili servise gönderin diyor. İyi de bu temel sorunsa teknik servis aynı telefonu bana geri gönderirse yine aynı sorunu yaşayacağım diyorum. Onlar da bu cihazı sayan firmanın sorunu diyorlar.

Gönderen: H. anlar
Yorum Yaz
isim
cep no
e-mail

 

Ağustos 04, 2015
Kategori : Cep Telefonu
Yorum : 0
Okunma : 778 okunma
Hayat Varlık İcra Takibine Düşen Arkadaşlarımın Dikkatine
Temmuz 13, 2018
|
Kategori: Bankacılık
Sayın HAYAT VARLIK, biliniz ki ben bu mesajı yazdıktan sonra ARTIK hiçbir şey sizin ve size borçlu olan insanlar için aynı olmayacak, size borçlu olan insanlar bu mesajı okuduktan sonra daha da bilgilenecek ve size karşı belki de hukuk mücadelesi baş..
Yatsan Yastık 2 Ayda Çöktü İade Almadılar
Mayıs 29, 2018
|
2 ay önce kentpark avm mağazanızdan aldığımız yastıgı çökmesi sebebiyle geri iade için 1 ay önce mağazaya götürdük. Mağazanızdaki arkadaş da yastığın ciddi anlamda çöküşünü gördü ve teknik servise gönderelim dedi 20 gün önce arandık ve yastıgı iade e..
Turkcell Superonline 50 MBit Hız Hizmeti Veremiyor
Nisan 29, 2018
|
Kategori: İletişim
Evime yaklaşık 12-13 gün önce 50 megabit 200 gigabayt internet paketini 108 tl gibi aylık aboneliği satın aldım, aldığım günden beri 24 megabit internet hızı kullanıyorum. Sorunu süperonline firmasına bildirdim bana bina içi tessaatında sorun olduğun..
Pronet Alarm Sistemleri Maddi Hasar ve Zarar
Mart 11, 2018
|
Kategori: Hizmet
Pronet alarm sistemini yeni aldığım eve farklı bir kullanıcıdan devir yaptırarak kurdurmak için başvuru yaptım. Ekipler kurulum sırasında o kadar özensiz çalışmışlar ki yeni evin duvarlarını delmişler, duvarı deldiklerinde klima borusunu da delmişler..
Türk Telekom Haksız Kazanç Elde Etmeye Çalışıyor
Mart 11, 2018
|
Kategori: İletişim
Merhaba; 0224**6666 Numaralı Telefon ve internet hattımı nakil yapılmak üzere telefonla arayıp başvuruda bulundum Türk Telekoma. Neyse bana borcumdan dolayı nakil başvurusunu alamayacaklarını söylediler. Haberim olmadan beni icraya vermişler. İcra bo..