Şikayet.com

TÜKETİCİ ŞİKAYETİM VAR EN ETKİLİ REKLAM MÜŞTERİ MEMNUNİYETİDİR.

Samsung Note 4 Kendiliğinden Kapanıyor

Bir hafta önce almış olduğum Samsung Note 4 marka telefonunu daha hiç kullanamadan kendiliğinden kapanıp açılma problemi nedeni ile yetkili servise verdim. Bana yazılımsal bir hata olduğunu ve giderildiğini söyleyip tekrardan geri iade ettiler. Fakat cihazda aynı problem devam ettiği için cihazı ikinci defa tekrar yetkili servise bıraktım ve yine bana yazılımsal hata olduğunu ve giderildiğini söylüyorlar. Ben cihazın ilk ay arızası olduğu için yenisi ile değişmesini talep ettim fakat bana olumsuz bir şekilde geri döndüler. Samsung gerçekten büyük bir firma değil ve ürünlerinin arkasında durmuyor. Ben hakkımı yasal çerçeveler içinde sonuna kadar arayacağım. Buradan Samsung marka ürün alacak arkadaşların bir kez daha düşünmeleri konusunda uyarıda bulunmak istiyorum. Büyüklük isimle olmaz, sattığın malın arkasında durmakla ve müşteri memnuniyeti ile olur. Samsung benim için kocaman bir hayal kırıklığı.

Gönderen: E. Güler
Yorum Yaz
isim
cep no
e-mail

 

Mayıs 19, 2015
Kategori : Cep Telefonu
Yorum : 0
Okunma : 1.121 okunma
Astes Doğalgaz Parayı Peşin Aldı Ama İşimizi Yapmadı
Şubat 06, 2019
|
Kategori: Emlak
Astes Doğalgaz, doğalgaz tesisatı döşeyen taşeron bir firmaymış. Daha önce de şikayet etmiştim ama yalvar yakar kaldırttılar işinizi hemen halledeceğiz diye. Ben de güvenip kaldırdım hata yapmışım. Temmuz’dan beri doğal gazımızı bağlatamadık. P..
Hayat Varlık İcra Takibine Düşen Arkadaşlarımın Dikkatine
Temmuz 13, 2018
|
Kategori: Bankacılık
Sayın HAYAT VARLIK, biliniz ki ben bu mesajı yazdıktan sonra ARTIK hiçbir şey sizin ve size borçlu olan insanlar için aynı olmayacak, size borçlu olan insanlar bu mesajı okuduktan sonra daha da bilgilenecek ve size karşı belki de hukuk mücadelesi baş..
Yatsan Yastık 2 Ayda Çöktü İade Almadılar
Mayıs 29, 2018
|
2 ay önce kentpark avm mağazanızdan aldığımız yastıgı çökmesi sebebiyle geri iade için 1 ay önce mağazaya götürdük. Mağazanızdaki arkadaş da yastığın ciddi anlamda çöküşünü gördü ve teknik servise gönderelim dedi 20 gün önce arandık ve yastıgı iade e..
Turkcell Superonline 50 MBit Hız Hizmeti Veremiyor
Nisan 29, 2018
|
Kategori: İletişim
Evime yaklaşık 12-13 gün önce 50 megabit 200 gigabayt internet paketini 108 tl gibi aylık aboneliği satın aldım, aldığım günden beri 24 megabit internet hızı kullanıyorum. Sorunu süperonline firmasına bildirdim bana bina içi tessaatında sorun olduğun..
Pronet Alarm Sistemleri Maddi Hasar ve Zarar
Mart 11, 2018
|
Kategori: Hizmet
Pronet alarm sistemini yeni aldığım eve farklı bir kullanıcıdan devir yaptırarak kurdurmak için başvuru yaptım. Ekipler kurulum sırasında o kadar özensiz çalışmışlar ki yeni evin duvarlarını delmişler, duvarı deldiklerinde klima borusunu da delmişler..