Şikayet.com

TÜKETİCİ ŞİKAYETİM VAR EN ETKİLİ REKLAM MÜŞTERİ MEMNUNİYETİDİR.

Samsung Cep Telefonu A5 Şarj Sorunu

2017 Mart’ta almış olduğum Samsung A5 2017 telefonum 25.12.2017 tarihinde şarj olmamaya başladı ve telefon hiç açılamaz duruma geldi. Olay olduğu andan itibaren hiç zaman kaybetmeden Istanbul Şişli’de bulunan Rebel Elektronik Samsung yetkili servisine cihazımı teslim ettim. 3 gün içerisinde cihazın teslim edileceğine dair bilgi ilettiler. Bugun müşteri destek hattını aradığımda telefonun kenarında bulunan çiziği (aylar önce sürtmeden dolayı oluşan çizik, düşme vs kesinlikle olmadı) darbe olarak işleme aldıklarını anakart değişimi yapılacağını fakat kullanıcı hatası olduğunu garanti kapsamına girmediğini iletiyorlar. Defalarca kendilerine durumu açıklamama rağmen kasa üzerinde herhangi bir çizik nokta boyutunda bile olsa kasa değişimi yapılmadan diğer soruna bakılamayacağını ve işleme alınamayacağını aktarıyorlar. Bahsedilen çizik ile telefonu aylarca kullanmış olmama ve sorun yaşamamama rağmen samsung teknik servisinin herhangi bir arıza çıkartmayan bu çiziği bahane ederek garanti dışına alması ve yüklü miktarda masraf çıkarması sorunu dahi incelemediklerini düşündürtüyor. Bu konuda Samsung ve Rebel Elektronik samsung yetkili servisinden şikayetçiyim.

Gönderen: E. Soylu
Yorum Yaz
isim
cep no
e-mail

 

Ocak 05, 2018
Kategori : Cep Telefonu
Yorum : 0
Okunma : 506 okunma
Astes Doğalgaz Parayı Peşin Aldı Ama İşimizi Yapmadı
Şubat 06, 2019
|
Kategori: Emlak
Astes Doğalgaz, doğalgaz tesisatı döşeyen taşeron bir firmaymış. Daha önce de şikayet etmiştim ama yalvar yakar kaldırttılar işinizi hemen halledeceğiz diye. Ben de güvenip kaldırdım hata yapmışım. Temmuz’dan beri doğal gazımızı bağlatamadık. P..
Hayat Varlık İcra Takibine Düşen Arkadaşlarımın Dikkatine
Temmuz 13, 2018
|
Kategori: Bankacılık
Sayın HAYAT VARLIK, biliniz ki ben bu mesajı yazdıktan sonra ARTIK hiçbir şey sizin ve size borçlu olan insanlar için aynı olmayacak, size borçlu olan insanlar bu mesajı okuduktan sonra daha da bilgilenecek ve size karşı belki de hukuk mücadelesi baş..
Yatsan Yastık 2 Ayda Çöktü İade Almadılar
Mayıs 29, 2018
|
2 ay önce kentpark avm mağazanızdan aldığımız yastıgı çökmesi sebebiyle geri iade için 1 ay önce mağazaya götürdük. Mağazanızdaki arkadaş da yastığın ciddi anlamda çöküşünü gördü ve teknik servise gönderelim dedi 20 gün önce arandık ve yastıgı iade e..
Turkcell Superonline 50 MBit Hız Hizmeti Veremiyor
Nisan 29, 2018
|
Kategori: İletişim
Evime yaklaşık 12-13 gün önce 50 megabit 200 gigabayt internet paketini 108 tl gibi aylık aboneliği satın aldım, aldığım günden beri 24 megabit internet hızı kullanıyorum. Sorunu süperonline firmasına bildirdim bana bina içi tessaatında sorun olduğun..
Pronet Alarm Sistemleri Maddi Hasar ve Zarar
Mart 11, 2018
|
Kategori: Hizmet
Pronet alarm sistemini yeni aldığım eve farklı bir kullanıcıdan devir yaptırarak kurdurmak için başvuru yaptım. Ekipler kurulum sırasında o kadar özensiz çalışmışlar ki yeni evin duvarlarını delmişler, duvarı deldiklerinde klima borusunu da delmişler..