Şikayet.com

TÜKETİCİ ŞİKAYETİM VAR EN ETKİLİ REKLAM MÜŞTERİ MEMNUNİYETİDİR.

Pronwer Tüy Dökücü Krem İşe Yaramadı

Televizyonda reklam olarak gösterilen Pronwer tüy dökücü kremi aldım. Tüylerin tamamen ok olacağı yönünde açıklamalarına güvenip aldım. Memnun kalmayınca 7 gün içinde para iadesi yapılabilirmiş. Fiyatı 50 tl. Ürünü kullandım sadece jilet gibi üstten döktü ve kıl çıkan gözeneklerim kızardı ve kanadı. Çağrı merkezini aradım şikayetim var diye belirttiğim için ‘şikayetliyseniz para iadeniz yapılır’ denilip yüzüme kapatıldı. İkinci defa aradım bir şikayetim var dedim ‘ürünü kullanın bir sonra şikayet edin’ gibi saçma bir açıklamayla yüzüme kapatıldı. Üçüncü defa aradı şikayette bulunacaktım dedim, efendim bile denmeden yüzüme kapatıldı. Dördüncü defa aradım bir bey ‘şikayetliyseniz kargo ile gönderin adres ve telefon nonuzu yazın size dönülecektir’dendi. Telefonu kapattıktan sonra göndereceğim adresi almadığım için tekrar aradım ‘biz de adresi bilmiyoruz o yüzden iade alamayız’ denildi. 5 görüşmemde de farklı çalışanlar açtı telefonumu. Tüketici hakkı bu kadar mı çiğnendi? Ürün kandırma laflar üzerinden satılıyor, iade deyince yüze kapatılıyor. Kesinlikle şikayetçiyim. Şikayetime dönüş yapmanızı bekliyorum. Bu saygısızlık ve bu y..cılık son bulsun onlarca insanı zaten kandırmışlar, yüzlerce insanın kandırılmasına imkan vermeyelim en azından.

Gönderen: M. Galin
Yorum Yaz
isim
cep no
e-mail

 

Mayıs 26, 2015
Kategori : Kozmetik
Yorum : 0
Okunma : 5.917 okunma
THY Bagajım Zarar Gördü Tazmin Etmedi
Temmuz 11, 2020
|
Merhaba, thy ile TK0** nolu Miami-İstanbul seferinde bagajlarım zarar gördü. Firma ile iletişime geçtim resimleri incelediler 200 tl ödeyelim aksi halde mahkemeye verin tüm zararınızı o şekilde almayı çalışın dediler. Ödemeyi kabul ettikleri tutar va..
Sivriler Mobilya Komodin Görsele Uymuyor
Temmuz 11, 2020
|
Sivriler mobilya hayatımda gördüğüm iletişimi olmayan alakasız ürününün arkasında durmayan bir firma, benim beklentim o kadar yüksekti ki görseller vs hayal kırıklığına uğradım. Bunu da belirttim ama en ufak bir alaka ilgi olmadı. İki komodine 1500 t..
Astes Doğalgaz Parayı Peşin Aldı Ama İşimizi Yapmadı
Şubat 06, 2019
|
Kategori: Emlak
Astes Doğalgaz, doğalgaz tesisatı döşeyen taşeron bir firmaymış. Daha önce de şikayet etmiştim ama yalvar yakar kaldırttılar işinizi hemen halledeceğiz diye. Ben de güvenip kaldırdım hata yapmışım. Temmuz’dan beri doğal gazımızı bağlatamadık. P..
Hayat Varlık İcra Takibine Düşen Arkadaşlarımın Dikkatine
Temmuz 13, 2018
|
Kategori: Bankacılık
Sayın HAYAT VARLIK, biliniz ki ben bu mesajı yazdıktan sonra ARTIK hiçbir şey sizin ve size borçlu olan insanlar için aynı olmayacak, size borçlu olan insanlar bu mesajı okuduktan sonra daha da bilgilenecek ve size karşı belki de hukuk mücadelesi baş..
Yatsan Yastık 2 Ayda Çöktü İade Almadılar
Mayıs 29, 2018
|
2 ay önce kentpark avm mağazanızdan aldığımız yastıgı çökmesi sebebiyle geri iade için 1 ay önce mağazaya götürdük. Mağazanızdaki arkadaş da yastığın ciddi anlamda çöküşünü gördü ve teknik servise gönderelim dedi 20 gün önce arandık ve yastıgı iade e..