Şikayet.com

TÜKETİCİ ŞİKAYETİM VAR EN ETKİLİ REKLAM MÜŞTERİ MEMNUNİYETİDİR.

Pronwer Tüy Dökücü Krem İşe Yaramadı

Televizyonda reklam olarak gösterilen Pronwer tüy dökücü kremi aldım. Tüylerin tamamen ok olacağı yönünde açıklamalarına güvenip aldım. Memnun kalmayınca 7 gün içinde para iadesi yapılabilirmiş. Fiyatı 50 tl. Ürünü kullandım sadece jilet gibi üstten döktü ve kıl çıkan gözeneklerim kızardı ve kanadı. Çağrı merkezini aradım şikayetim var diye belirttiğim için ‘şikayetliyseniz para iadeniz yapılır’ denilip yüzüme kapatıldı. İkinci defa aradım bir şikayetim var dedim ‘ürünü kullanın bir sonra şikayet edin’ gibi saçma bir açıklamayla yüzüme kapatıldı. Üçüncü defa aradı şikayette bulunacaktım dedim, efendim bile denmeden yüzüme kapatıldı. Dördüncü defa aradım bir bey ‘şikayetliyseniz kargo ile gönderin adres ve telefon nonuzu yazın size dönülecektir’dendi. Telefonu kapattıktan sonra göndereceğim adresi almadığım için tekrar aradım ‘biz de adresi bilmiyoruz o yüzden iade alamayız’ denildi. 5 görüşmemde de farklı çalışanlar açtı telefonumu. Tüketici hakkı bu kadar mı çiğnendi? Ürün kandırma laflar üzerinden satılıyor, iade deyince yüze kapatılıyor. Kesinlikle şikayetçiyim. Şikayetime dönüş yapmanızı bekliyorum. Bu saygısızlık ve bu y..cılık son bulsun onlarca insanı zaten kandırmışlar, yüzlerce insanın kandırılmasına imkan vermeyelim en azından.

Gönderen: M. Galin
Yorum Yaz
isim
cep no
e-mail

 

Mayıs 26, 2015
Kategori : Kozmetik
Yorum : 0
Okunma : 5.454 okunma
Astes Doğalgaz Parayı Peşin Aldı Ama İşimizi Yapmadı
Şubat 06, 2019
|
Kategori: Emlak
Astes Doğalgaz, doğalgaz tesisatı döşeyen taşeron bir firmaymış. Daha önce de şikayet etmiştim ama yalvar yakar kaldırttılar işinizi hemen halledeceğiz diye. Ben de güvenip kaldırdım hata yapmışım. Temmuz’dan beri doğal gazımızı bağlatamadık. P..
Hayat Varlık İcra Takibine Düşen Arkadaşlarımın Dikkatine
Temmuz 13, 2018
|
Kategori: Bankacılık
Sayın HAYAT VARLIK, biliniz ki ben bu mesajı yazdıktan sonra ARTIK hiçbir şey sizin ve size borçlu olan insanlar için aynı olmayacak, size borçlu olan insanlar bu mesajı okuduktan sonra daha da bilgilenecek ve size karşı belki de hukuk mücadelesi baş..
Yatsan Yastık 2 Ayda Çöktü İade Almadılar
Mayıs 29, 2018
|
2 ay önce kentpark avm mağazanızdan aldığımız yastıgı çökmesi sebebiyle geri iade için 1 ay önce mağazaya götürdük. Mağazanızdaki arkadaş da yastığın ciddi anlamda çöküşünü gördü ve teknik servise gönderelim dedi 20 gün önce arandık ve yastıgı iade e..
Turkcell Superonline 50 MBit Hız Hizmeti Veremiyor
Nisan 29, 2018
|
Kategori: İletişim
Evime yaklaşık 12-13 gün önce 50 megabit 200 gigabayt internet paketini 108 tl gibi aylık aboneliği satın aldım, aldığım günden beri 24 megabit internet hızı kullanıyorum. Sorunu süperonline firmasına bildirdim bana bina içi tessaatında sorun olduğun..
Pronet Alarm Sistemleri Maddi Hasar ve Zarar
Mart 11, 2018
|
Kategori: Hizmet
Pronet alarm sistemini yeni aldığım eve farklı bir kullanıcıdan devir yaptırarak kurdurmak için başvuru yaptım. Ekipler kurulum sırasında o kadar özensiz çalışmışlar ki yeni evin duvarlarını delmişler, duvarı deldiklerinde klima borusunu da delmişler..