Şikayet.com

TÜKETİCİ ŞİKAYETİM VAR EN ETKİLİ REKLAM MÜŞTERİ MEMNUNİYETİDİR.

Pronet Alarm Sistemleri Maddi Hasar ve Zarar

Pronet alarm sistemini yeni aldığım eve farklı bir kullanıcıdan devir yaptırarak kurdurmak için başvuru yaptım. Ekipler kurulum sırasında o kadar özensiz çalışmışlar ki yeni evin duvarlarını delmişler, duvarı deldiklerinde klima borusunu da delmişlerdi, pencerenin pimapenini, kapılarımı her yeri delmişler hepsinin fotoğrafları elimde mevcut. Evde maddi zararım çok büyük, irtibat içinde olduğum yetkililer lakayıt, hemen iptal işlemi istedim müşteri hizmetleri sürekli iptal etmemek için oyalamaya çalıştı, yaşadığım bu memnuniyetsizlikten sonra üyeliği iptal etmekte kararlı olduğumu ilettim veremedikleri hizmet için tehdit eder gibi cayma ücreti yansıtacaklarını ilettiler ve cayma ücretini de fatura ettiler, cayma bedelini hiçbir şekilde kabul etmediğimi ilettim. Şu an evimde olan hasar cayma bedelinin de üzerinde bir tutarda. Kurumsallıktan, profesyonellikten uzak, tek amacı haksız kazanç elde etmek isteyen bir firma. Verdiği onca hasardan sonra, müşterisinin problemini çözmeye çalışacağına hemen bir kazanç elde etmeye çalışarak cayma ücretini yansıtması ne kadar işinde uzman olduğunu yansıtıyor.

Gönderen: G. Odabas
Yorum Yaz
isim
cep no
e-mail

 

Mart 11, 2018
Kategori : Hizmet
Yorum : 0
Okunma : 369 okunma
Hayat Varlık İcra Takibine Düşen Arkadaşlarımın Dikkatine
Temmuz 13, 2018
|
Kategori: Bankacılık
Sayın HAYAT VARLIK, biliniz ki ben bu mesajı yazdıktan sonra ARTIK hiçbir şey sizin ve size borçlu olan insanlar için aynı olmayacak, size borçlu olan insanlar bu mesajı okuduktan sonra daha da bilgilenecek ve size karşı belki de hukuk mücadelesi baş..
Yatsan Yastık 2 Ayda Çöktü İade Almadılar
Mayıs 29, 2018
|
2 ay önce kentpark avm mağazanızdan aldığımız yastıgı çökmesi sebebiyle geri iade için 1 ay önce mağazaya götürdük. Mağazanızdaki arkadaş da yastığın ciddi anlamda çöküşünü gördü ve teknik servise gönderelim dedi 20 gün önce arandık ve yastıgı iade e..
Turkcell Superonline 50 MBit Hız Hizmeti Veremiyor
Nisan 29, 2018
|
Kategori: İletişim
Evime yaklaşık 12-13 gün önce 50 megabit 200 gigabayt internet paketini 108 tl gibi aylık aboneliği satın aldım, aldığım günden beri 24 megabit internet hızı kullanıyorum. Sorunu süperonline firmasına bildirdim bana bina içi tessaatında sorun olduğun..
Pronet Alarm Sistemleri Maddi Hasar ve Zarar
Mart 11, 2018
|
Kategori: Hizmet
Pronet alarm sistemini yeni aldığım eve farklı bir kullanıcıdan devir yaptırarak kurdurmak için başvuru yaptım. Ekipler kurulum sırasında o kadar özensiz çalışmışlar ki yeni evin duvarlarını delmişler, duvarı deldiklerinde klima borusunu da delmişler..
Türk Telekom Haksız Kazanç Elde Etmeye Çalışıyor
Mart 11, 2018
|
Kategori: İletişim
Merhaba; 0224**6666 Numaralı Telefon ve internet hattımı nakil yapılmak üzere telefonla arayıp başvuruda bulundum Türk Telekoma. Neyse bana borcumdan dolayı nakil başvurusunu alamayacaklarını söylediler. Haberim olmadan beni icraya vermişler. İcra bo..