Şikayet.com

TÜKETİCİ ŞİKAYETİM VAR EN ETKİLİ REKLAM MÜŞTERİ MEMNUNİYETİDİR.

Park Bravo Hırka Tüylenme Yaptı

Park Bravo Adana’dan hırka aldım. 15 gün sonra az kullandığım halde hırkanın her yerinde tüylenme oluştu. Optimum mağazasından aldığım için oraya götürdüm, mağaza kapanacağından Adana Ziyapaşa şubesine götürebileceğimi söylediler. O sırada ürünlere bakarken hırkanın aynısını tüylenmiş halde askıda satışta gördüm kullanılmadığı halde. Neyse ben onu görünce daha bir rahat ürünü ziyapaşa park bravo mağzasına götürdüm. İncelemeye alacaklarını söylediler, sonuç tüylerini makina ile alcaklarını ve olursa tekrar getirebilceğim söylendi, aldım. Yurtdışında 1 hafta kullandım, ürünün dışında da içindede bir sürü tüylenme sinir etti, giyemedim. Döner dönmez mağazaya götürdüm, incelemeye gitti. Bu sefer dış etken kaynaklı olduğu söylendi, dış etken vücuduma mı değmesi anlamadım. Ürünümün değilmesini istiyorum. Satışa sundukları hırkanın bile tüylü olarak olduğunu gözümle gördüm. Ayıp yani bahane bulmak olabilir deyip müşteri memnuniyeti sağlaması lazımdı.

Gönderen: T. Çitoğlu
Yorum Yaz
isim
cep no
e-mail

 

Mayıs 26, 2015
Kategori : Alışveriş
Yorum : 0
Okunma : 915 okunma
Astes Doğalgaz Parayı Peşin Aldı Ama İşimizi Yapmadı
Şubat 06, 2019
|
Kategori: Emlak
Astes Doğalgaz, doğalgaz tesisatı döşeyen taşeron bir firmaymış. Daha önce de şikayet etmiştim ama yalvar yakar kaldırttılar işinizi hemen halledeceğiz diye. Ben de güvenip kaldırdım hata yapmışım. Temmuz’dan beri doğal gazımızı bağlatamadık. P..
Hayat Varlık İcra Takibine Düşen Arkadaşlarımın Dikkatine
Temmuz 13, 2018
|
Kategori: Bankacılık
Sayın HAYAT VARLIK, biliniz ki ben bu mesajı yazdıktan sonra ARTIK hiçbir şey sizin ve size borçlu olan insanlar için aynı olmayacak, size borçlu olan insanlar bu mesajı okuduktan sonra daha da bilgilenecek ve size karşı belki de hukuk mücadelesi baş..
Yatsan Yastık 2 Ayda Çöktü İade Almadılar
Mayıs 29, 2018
|
2 ay önce kentpark avm mağazanızdan aldığımız yastıgı çökmesi sebebiyle geri iade için 1 ay önce mağazaya götürdük. Mağazanızdaki arkadaş da yastığın ciddi anlamda çöküşünü gördü ve teknik servise gönderelim dedi 20 gün önce arandık ve yastıgı iade e..
Turkcell Superonline 50 MBit Hız Hizmeti Veremiyor
Nisan 29, 2018
|
Kategori: İletişim
Evime yaklaşık 12-13 gün önce 50 megabit 200 gigabayt internet paketini 108 tl gibi aylık aboneliği satın aldım, aldığım günden beri 24 megabit internet hızı kullanıyorum. Sorunu süperonline firmasına bildirdim bana bina içi tessaatında sorun olduğun..
Pronet Alarm Sistemleri Maddi Hasar ve Zarar
Mart 11, 2018
|
Kategori: Hizmet
Pronet alarm sistemini yeni aldığım eve farklı bir kullanıcıdan devir yaptırarak kurdurmak için başvuru yaptım. Ekipler kurulum sırasında o kadar özensiz çalışmışlar ki yeni evin duvarlarını delmişler, duvarı deldiklerinde klima borusunu da delmişler..