Şikayet.com

TÜKETİCİ ŞİKAYETİM VAR EN ETKİLİ REKLAM MÜŞTERİ MEMNUNİYETİDİR.

Nissan 2016 Qashqai Direksiyonundan Ses Geliyor

2016 Model Qashqai aracımın direksiyonundan 20 gün önce ses gelmesi üzerine yetkili servise götürdüm. Sorunun direksiyon kutusunda olduğu söylendi ve fotoğrafları çekilip merkeze gönderildi. Oradan gelecek cevaba göre işlem yapılacağı söylendi. Daha sonra servisten tekrar arandım ve merkezden mafsaldaki boşluğun videosunun çekilip gönderilmesini istediklerini belirttiler. Yeniden aracı servise götürdüm. Videosu çekilip merkeze gönderildi. Merkezden gelen yanıt ise “aracın offroad koşullarında kullanıldığı bu nedenle körüğün yırtıldığı ve direksiyon kutusunun su aldığı garanti kapsamına girmediği” şeklinde oldu. Şimdi sormak istiyorum
1- 12000 km’de yarısı uzun yolda yarısı sadece işe gelip giderken yapılmış tali yol bile görmemiş bir aracın direksiyon kutusu nasıl böyle bir arıza verebilir?
2- Direksiyon kutusuna ne yapmış olabilirim acaba?
3- Offroad yaptığıma dair kanaat neye dayanarak verildi?
4- Yapmadım ama hadi varsayalım offroad yapmış olsam bile bu araç SUV segment değil mi? Araziye çıkınca bu hale gelmesi sizce normal mi?

Gönderen: A. Kekeç
Yorum Yaz
isim
cep no
e-mail

 

Ağustos 05, 2017
Kategori : Otomotiv
Yorum : 0
Okunma : 488 okunma
Hayat Varlık İcra Takibine Düşen Arkadaşlarımın Dikkatine
Temmuz 13, 2018
|
Kategori: Bankacılık
Sayın HAYAT VARLIK, biliniz ki ben bu mesajı yazdıktan sonra ARTIK hiçbir şey sizin ve size borçlu olan insanlar için aynı olmayacak, size borçlu olan insanlar bu mesajı okuduktan sonra daha da bilgilenecek ve size karşı belki de hukuk mücadelesi baş..
Yatsan Yastık 2 Ayda Çöktü İade Almadılar
Mayıs 29, 2018
|
2 ay önce kentpark avm mağazanızdan aldığımız yastıgı çökmesi sebebiyle geri iade için 1 ay önce mağazaya götürdük. Mağazanızdaki arkadaş da yastığın ciddi anlamda çöküşünü gördü ve teknik servise gönderelim dedi 20 gün önce arandık ve yastıgı iade e..
Turkcell Superonline 50 MBit Hız Hizmeti Veremiyor
Nisan 29, 2018
|
Kategori: İletişim
Evime yaklaşık 12-13 gün önce 50 megabit 200 gigabayt internet paketini 108 tl gibi aylık aboneliği satın aldım, aldığım günden beri 24 megabit internet hızı kullanıyorum. Sorunu süperonline firmasına bildirdim bana bina içi tessaatında sorun olduğun..
Pronet Alarm Sistemleri Maddi Hasar ve Zarar
Mart 11, 2018
|
Kategori: Hizmet
Pronet alarm sistemini yeni aldığım eve farklı bir kullanıcıdan devir yaptırarak kurdurmak için başvuru yaptım. Ekipler kurulum sırasında o kadar özensiz çalışmışlar ki yeni evin duvarlarını delmişler, duvarı deldiklerinde klima borusunu da delmişler..
Türk Telekom Haksız Kazanç Elde Etmeye Çalışıyor
Mart 11, 2018
|
Kategori: İletişim
Merhaba; 0224**6666 Numaralı Telefon ve internet hattımı nakil yapılmak üzere telefonla arayıp başvuruda bulundum Türk Telekoma. Neyse bana borcumdan dolayı nakil başvurusunu alamayacaklarını söylediler. Haberim olmadan beni icraya vermişler. İcra bo..