Şikayet.com

TÜKETİCİ ŞİKAYETİM VAR EN ETKİLİ REKLAM MÜŞTERİ MEMNUNİYETİDİR.

Nissan 2016 Qashqai Direksiyonundan Ses Geliyor

2016 Model Qashqai aracımın direksiyonundan 20 gün önce ses gelmesi üzerine yetkili servise götürdüm. Sorunun direksiyon kutusunda olduğu söylendi ve fotoğrafları çekilip merkeze gönderildi. Oradan gelecek cevaba göre işlem yapılacağı söylendi. Daha sonra servisten tekrar arandım ve merkezden mafsaldaki boşluğun videosunun çekilip gönderilmesini istediklerini belirttiler. Yeniden aracı servise götürdüm. Videosu çekilip merkeze gönderildi. Merkezden gelen yanıt ise “aracın offroad koşullarında kullanıldığı bu nedenle körüğün yırtıldığı ve direksiyon kutusunun su aldığı garanti kapsamına girmediği” şeklinde oldu. Şimdi sormak istiyorum
1- 12000 km’de yarısı uzun yolda yarısı sadece işe gelip giderken yapılmış tali yol bile görmemiş bir aracın direksiyon kutusu nasıl böyle bir arıza verebilir?
2- Direksiyon kutusuna ne yapmış olabilirim acaba?
3- Offroad yaptığıma dair kanaat neye dayanarak verildi?
4- Yapmadım ama hadi varsayalım offroad yapmış olsam bile bu araç SUV segment değil mi? Araziye çıkınca bu hale gelmesi sizce normal mi?

Gönderen: A. Kekeç
Yorum Yaz
isim
cep no
e-mail

 

Ağustos 05, 2017
Kategori : Otomotiv
Yorum : 0
Okunma : 1.706 okunma
THY Bagajım Zarar Gördü Tazmin Etmedi
Temmuz 11, 2020
|
Merhaba, thy ile TK0** nolu Miami-İstanbul seferinde bagajlarım zarar gördü. Firma ile iletişime geçtim resimleri incelediler 200 tl ödeyelim aksi halde mahkemeye verin tüm zararınızı o şekilde almayı çalışın dediler. Ödemeyi kabul ettikleri tutar va..
Sivriler Mobilya Komodin Görsele Uymuyor
Temmuz 11, 2020
|
Sivriler mobilya hayatımda gördüğüm iletişimi olmayan alakasız ürününün arkasında durmayan bir firma, benim beklentim o kadar yüksekti ki görseller vs hayal kırıklığına uğradım. Bunu da belirttim ama en ufak bir alaka ilgi olmadı. İki komodine 1500 t..
Astes Doğalgaz Parayı Peşin Aldı Ama İşimizi Yapmadı
Şubat 06, 2019
|
Kategori: Emlak
Astes Doğalgaz, doğalgaz tesisatı döşeyen taşeron bir firmaymış. Daha önce de şikayet etmiştim ama yalvar yakar kaldırttılar işinizi hemen halledeceğiz diye. Ben de güvenip kaldırdım hata yapmışım. Temmuz’dan beri doğal gazımızı bağlatamadık. P..
Hayat Varlık İcra Takibine Düşen Arkadaşlarımın Dikkatine
Temmuz 13, 2018
|
Kategori: Bankacılık
Sayın HAYAT VARLIK, biliniz ki ben bu mesajı yazdıktan sonra ARTIK hiçbir şey sizin ve size borçlu olan insanlar için aynı olmayacak, size borçlu olan insanlar bu mesajı okuduktan sonra daha da bilgilenecek ve size karşı belki de hukuk mücadelesi baş..
Yatsan Yastık 2 Ayda Çöktü İade Almadılar
Mayıs 29, 2018
|
2 ay önce kentpark avm mağazanızdan aldığımız yastıgı çökmesi sebebiyle geri iade için 1 ay önce mağazaya götürdük. Mağazanızdaki arkadaş da yastığın ciddi anlamda çöküşünü gördü ve teknik servise gönderelim dedi 20 gün önce arandık ve yastıgı iade e..