Şikayet.com

TÜKETİCİ ŞİKAYETİM VAR EN ETKİLİ REKLAM MÜŞTERİ MEMNUNİYETİDİR.

N11.com Üye Mağazası Darkese.com Bozuk Ürün Satıyor

31.05.2017 tarihinde N11 üzerinden 565 tl’ye elektrikli süpürge aldım, ürün 3 gün sonra elime ulaştı yarım saat içinde ürünü denedim ve çekim gücü hiç olmadığını süpürme işlemini yapamadığı nedeniyle iade talebinde bulundum, N11’in doğrultusunda ilgili kargo firmasını aradım ve ürünü geri almalarını söyledim, kargo firması 3 gün sonra ürünü benden aldı ve N11’e kargo firmasının geç alımı ile ilgili şikayette bulundum fakat 5.06.2017 tarihinde aynı ürün satıcı firma darkese.com tarafından ürünün hijyeni bozulmuş ve başka birine satılamaz gerekçesi ile tarafıma geri gönderilmiştir, bozuk ürün nasıl başkasına satılsın ki, o günden beri iade işlemi ile uğraşıyorum ve N11’den geri bildirim alamıyorum, bozuk ürün bana satılmaya çalışılıyor. N11 cayma hakkında 15 gün içinde sebepsiz iade edilebileceği yazıyor fakat ürünü geri iade almıyorlar.

Gönderen: L. Ekame
Yorum Yaz
isim
cep no
e-mail

 

Haziran 16, 2017
Kategori : Alışveriş
Yorum : 0
Okunma : 859 okunma
THY Bagajım Zarar Gördü Tazmin Etmedi
Temmuz 11, 2020
|
Merhaba, thy ile TK0** nolu Miami-İstanbul seferinde bagajlarım zarar gördü. Firma ile iletişime geçtim resimleri incelediler 200 tl ödeyelim aksi halde mahkemeye verin tüm zararınızı o şekilde almayı çalışın dediler. Ödemeyi kabul ettikleri tutar va..
Sivriler Mobilya Komodin Görsele Uymuyor
Temmuz 11, 2020
|
Sivriler mobilya hayatımda gördüğüm iletişimi olmayan alakasız ürününün arkasında durmayan bir firma, benim beklentim o kadar yüksekti ki görseller vs hayal kırıklığına uğradım. Bunu da belirttim ama en ufak bir alaka ilgi olmadı. İki komodine 1500 t..
Astes Doğalgaz Parayı Peşin Aldı Ama İşimizi Yapmadı
Şubat 06, 2019
|
Kategori: Emlak
Astes Doğalgaz, doğalgaz tesisatı döşeyen taşeron bir firmaymış. Daha önce de şikayet etmiştim ama yalvar yakar kaldırttılar işinizi hemen halledeceğiz diye. Ben de güvenip kaldırdım hata yapmışım. Temmuz’dan beri doğal gazımızı bağlatamadık. P..
Hayat Varlık İcra Takibine Düşen Arkadaşlarımın Dikkatine
Temmuz 13, 2018
|
Kategori: Bankacılık
Sayın HAYAT VARLIK, biliniz ki ben bu mesajı yazdıktan sonra ARTIK hiçbir şey sizin ve size borçlu olan insanlar için aynı olmayacak, size borçlu olan insanlar bu mesajı okuduktan sonra daha da bilgilenecek ve size karşı belki de hukuk mücadelesi baş..
Yatsan Yastık 2 Ayda Çöktü İade Almadılar
Mayıs 29, 2018
|
2 ay önce kentpark avm mağazanızdan aldığımız yastıgı çökmesi sebebiyle geri iade için 1 ay önce mağazaya götürdük. Mağazanızdaki arkadaş da yastığın ciddi anlamda çöküşünü gördü ve teknik servise gönderelim dedi 20 gün önce arandık ve yastıgı iade e..