Şikayet.com

TÜKETİCİ ŞİKAYETİM VAR EN ETKİLİ REKLAM MÜŞTERİ MEMNUNİYETİDİR.

Morinocenter.com Farklı Ürün Gönderdi

Merhaba, internet üzerinden Morinocenter adlı kurumdan Nike Airmax ayakkabı siparişi verdim. 22. 04. 2015 tarihinde Ptt Şişli şubesinden 105 tl ödeyerek ürünü aldım. Ancak ürünü açtığımda ürün çok farklı idi. Artık üretilmeyen ya da taklit olduğunu düşündüğüm bambaşka bir ayakkabı idi. Kesinlikle Airmax değil, başka model, başka renk ve incecik, garip logolu bir Nike ayakkabı ve çok hafif bir malzemeden yapılmış. Eminönünde satılan 20 tl’lik taklit herhangi bir spor ayakkabı gibi. Firmanın internet üzerinde yayınladığı müşteri hizmetleri telefonu kesinlikle açmıyor. Biraz araştırarak başka bir numaralarını buldum ve ulaşabildim. Ürünü değiştireceklerini söylediler ve beni 2 gün sonra gelecek burası çok karışık gibi bahanelerle oyaladılar ve hala bir değişim olmuş değil. İnternette bu firma hakkında yorumlarda d..dırıcı olduklarını yazılmış. Şimdi anlıyorum ki 15 günlük iade süresini geçirmek için beni oyaladılar. Zaten iade edilecek bir muhatap da yok. Telefonları hep farklı kişi açıyor ve yeni kişi mevzuyu bilmiyor ve hep baştan anlatmak durumunda kalıyorum. Düpedüz d..dırıcılık bu ve müşteri hizmetleri de alıcıları belli bir süre oyalamak için çalışıyor. Paramı geri istiyorum ama nasıl alabilirim bilmiyorum. Firmanın en son bulduğum tel no: 05373491132. Teşekkür ederim.

Gönderen: M. Arslan
Yorum Yaz
isim
cep no
e-mail

 

Yorumlar (1)
G. Yılmaz

Bire bir aynı işler benim başıma da geldi. Kesinikle d..dırıcı bunlar.

Mayıs 13, 2015
Kategori : Alışveriş
Yorum : 1
Okunma : 884 okunma
Astes Doğalgaz Parayı Peşin Aldı Ama İşimizi Yapmadı
Şubat 06, 2019
|
Kategori: Emlak
Astes Doğalgaz, doğalgaz tesisatı döşeyen taşeron bir firmaymış. Daha önce de şikayet etmiştim ama yalvar yakar kaldırttılar işinizi hemen halledeceğiz diye. Ben de güvenip kaldırdım hata yapmışım. Temmuz’dan beri doğal gazımızı bağlatamadık. P..
Hayat Varlık İcra Takibine Düşen Arkadaşlarımın Dikkatine
Temmuz 13, 2018
|
Kategori: Bankacılık
Sayın HAYAT VARLIK, biliniz ki ben bu mesajı yazdıktan sonra ARTIK hiçbir şey sizin ve size borçlu olan insanlar için aynı olmayacak, size borçlu olan insanlar bu mesajı okuduktan sonra daha da bilgilenecek ve size karşı belki de hukuk mücadelesi baş..
Yatsan Yastık 2 Ayda Çöktü İade Almadılar
Mayıs 29, 2018
|
2 ay önce kentpark avm mağazanızdan aldığımız yastıgı çökmesi sebebiyle geri iade için 1 ay önce mağazaya götürdük. Mağazanızdaki arkadaş da yastığın ciddi anlamda çöküşünü gördü ve teknik servise gönderelim dedi 20 gün önce arandık ve yastıgı iade e..
Turkcell Superonline 50 MBit Hız Hizmeti Veremiyor
Nisan 29, 2018
|
Kategori: İletişim
Evime yaklaşık 12-13 gün önce 50 megabit 200 gigabayt internet paketini 108 tl gibi aylık aboneliği satın aldım, aldığım günden beri 24 megabit internet hızı kullanıyorum. Sorunu süperonline firmasına bildirdim bana bina içi tessaatında sorun olduğun..
Pronet Alarm Sistemleri Maddi Hasar ve Zarar
Mart 11, 2018
|
Kategori: Hizmet
Pronet alarm sistemini yeni aldığım eve farklı bir kullanıcıdan devir yaptırarak kurdurmak için başvuru yaptım. Ekipler kurulum sırasında o kadar özensiz çalışmışlar ki yeni evin duvarlarını delmişler, duvarı deldiklerinde klima borusunu da delmişler..