Şikayet.com

TÜKETİCİ ŞİKAYETİM VAR EN ETKİLİ REKLAM MÜŞTERİ MEMNUNİYETİDİR.

Moda Grup Sahte Ayakkabı Gönderdi

Moda grup isimli firmadan Nike ayakkabı siparişi verdim ama ayakkabı orijinal degil. İnternet sitelerinde orijinal outlet ürünü olduğu yazıyor. Telefonda da kendilerine sordum, orijinal dediler. İade etmek istiyorum, telefonları geçersiz kimisine de cevap vermiyorlar. Yardımınızı rica edeceğim.

Gönderen: M. Çolak
Yorum Yaz
isim
cep no
e-mail

 

Yorumlar (7)
E. Yüksek

Beni de aynı şekilde kazıkladılar. Mahkemeye vermek için avukatımla görüştüm bugün.

D.

Merhaba, ben de Moda Grup’tan bugün siparişi teslim aldım. Defolu yırtık ve sahte ürün yollamışlar. Hiçbir telefonda ulaşılmıyor. Yardımcı olmanızı istiyorum.

O. Koçak

Mahkeme mahkeme bunları mı bekleyeceğiz adresi bilen ya da bulan lütfen yazsın, o ayakkabıları.. aras kargo sizi unuttuğumu sanmayın.

S. Akhan

Bnde aldm ayni seklde defolu ve kuck numara yollmslr iyade etmk istyrm

A. Dal

İnternetten iki adet Nike ayakkabı siparişi verdim ama gelen ayakkabılar sahte, firma telefonlara bakmıyor, ne yapmalıyım?

S.

Moda grup adi altinda internetten ayakkabi aldim kalıplar kucuk oldugu icin geri dondum ayakkabinin degismesi icin ayakkabilari gonderdim fakat 3 haftayi gecti ayakkabilar hala gelmedi telefonlara maillere cevap veren yok veden dagitici firmada bisey yapamiyor bilmiyorum nolcak bakalim

C.

Arkadaşlar bu adamlar resmen d..andırıcı tel no : 02122846762, ayrıca bunlar feniks kurye vasıtası ile aras kargoya ürünü veriyorlar feniks kurye de bunlarla işbirlikçi adresleri vermiyorlar, sürekli arayın rahatsız edin, ayrıca mümkün oldugu kadar sosyal paylaşım sitelerinden paylaşalım başka insanları kandırmasınlar.

Mayıs 14, 2015
Kategori : Alışveriş
Yorum : 7
Okunma : 1.251 okunma
Astes Doğalgaz Parayı Peşin Aldı Ama İşimizi Yapmadı
Şubat 06, 2019
|
Kategori: Emlak
Astes Doğalgaz, doğalgaz tesisatı döşeyen taşeron bir firmaymış. Daha önce de şikayet etmiştim ama yalvar yakar kaldırttılar işinizi hemen halledeceğiz diye. Ben de güvenip kaldırdım hata yapmışım. Temmuz’dan beri doğal gazımızı bağlatamadık. P..
Hayat Varlık İcra Takibine Düşen Arkadaşlarımın Dikkatine
Temmuz 13, 2018
|
Kategori: Bankacılık
Sayın HAYAT VARLIK, biliniz ki ben bu mesajı yazdıktan sonra ARTIK hiçbir şey sizin ve size borçlu olan insanlar için aynı olmayacak, size borçlu olan insanlar bu mesajı okuduktan sonra daha da bilgilenecek ve size karşı belki de hukuk mücadelesi baş..
Yatsan Yastık 2 Ayda Çöktü İade Almadılar
Mayıs 29, 2018
|
2 ay önce kentpark avm mağazanızdan aldığımız yastıgı çökmesi sebebiyle geri iade için 1 ay önce mağazaya götürdük. Mağazanızdaki arkadaş da yastığın ciddi anlamda çöküşünü gördü ve teknik servise gönderelim dedi 20 gün önce arandık ve yastıgı iade e..
Turkcell Superonline 50 MBit Hız Hizmeti Veremiyor
Nisan 29, 2018
|
Kategori: İletişim
Evime yaklaşık 12-13 gün önce 50 megabit 200 gigabayt internet paketini 108 tl gibi aylık aboneliği satın aldım, aldığım günden beri 24 megabit internet hızı kullanıyorum. Sorunu süperonline firmasına bildirdim bana bina içi tessaatında sorun olduğun..
Pronet Alarm Sistemleri Maddi Hasar ve Zarar
Mart 11, 2018
|
Kategori: Hizmet
Pronet alarm sistemini yeni aldığım eve farklı bir kullanıcıdan devir yaptırarak kurdurmak için başvuru yaptım. Ekipler kurulum sırasında o kadar özensiz çalışmışlar ki yeni evin duvarlarını delmişler, duvarı deldiklerinde klima borusunu da delmişler..