Şikayet.com

TÜKETİCİ ŞİKAYETİM VAR EN ETKİLİ REKLAM MÜŞTERİ MEMNUNİYETİDİR.

Metro Turizm Herzamanki Kalitesizliğiniz

Her zamanki metro kalitesizliği ve mağduriyeti. Ne denebilir ki şoförlerinin konuşmayi dahi bilmemesi ve bugün yaşadığım daha bir çok kez yaşadığım olay. Gorele Giresun’dan bindiğimiz otobuse şoförün dikkatsiz ve aceleci kullanması sonucu otobüs Giresun civarlarında bozuldu ve tam üç buçuk saat bekledik normalde 2’de Karabük’te olmam gerekirken (15:15 te bindim) şuan utanmadan bir de Kastamonu’da mola vererek daha Karabuk’e bir saat yolumuz var. Karabük Ankara arasına sıkça giderim fakat kesinlikle metro’dan kacinirim. Bu sefer de her sefer mecbur olduğum gibi mecbur kaldım ve sonuç gene ortada hata bizde böyle kalitesiz işlere hala bilindik diye destek vermemiz uzun yolculuğun kabusu metro turizm.

Gönderen: B. Erdem
Yorum Yaz
isim
cep no
e-mail

 

Şubat 12, 2017
Kategori : Ulaşım
Yorum : 0
Okunma : 621 okunma
Astes Doğalgaz Parayı Peşin Aldı Ama İşimizi Yapmadı
Şubat 06, 2019
|
Kategori: Emlak
Astes Doğalgaz, doğalgaz tesisatı döşeyen taşeron bir firmaymış. Daha önce de şikayet etmiştim ama yalvar yakar kaldırttılar işinizi hemen halledeceğiz diye. Ben de güvenip kaldırdım hata yapmışım. Temmuz’dan beri doğal gazımızı bağlatamadık. P..
Hayat Varlık İcra Takibine Düşen Arkadaşlarımın Dikkatine
Temmuz 13, 2018
|
Kategori: Bankacılık
Sayın HAYAT VARLIK, biliniz ki ben bu mesajı yazdıktan sonra ARTIK hiçbir şey sizin ve size borçlu olan insanlar için aynı olmayacak, size borçlu olan insanlar bu mesajı okuduktan sonra daha da bilgilenecek ve size karşı belki de hukuk mücadelesi baş..
Yatsan Yastık 2 Ayda Çöktü İade Almadılar
Mayıs 29, 2018
|
2 ay önce kentpark avm mağazanızdan aldığımız yastıgı çökmesi sebebiyle geri iade için 1 ay önce mağazaya götürdük. Mağazanızdaki arkadaş da yastığın ciddi anlamda çöküşünü gördü ve teknik servise gönderelim dedi 20 gün önce arandık ve yastıgı iade e..
Turkcell Superonline 50 MBit Hız Hizmeti Veremiyor
Nisan 29, 2018
|
Kategori: İletişim
Evime yaklaşık 12-13 gün önce 50 megabit 200 gigabayt internet paketini 108 tl gibi aylık aboneliği satın aldım, aldığım günden beri 24 megabit internet hızı kullanıyorum. Sorunu süperonline firmasına bildirdim bana bina içi tessaatında sorun olduğun..
Pronet Alarm Sistemleri Maddi Hasar ve Zarar
Mart 11, 2018
|
Kategori: Hizmet
Pronet alarm sistemini yeni aldığım eve farklı bir kullanıcıdan devir yaptırarak kurdurmak için başvuru yaptım. Ekipler kurulum sırasında o kadar özensiz çalışmışlar ki yeni evin duvarlarını delmişler, duvarı deldiklerinde klima borusunu da delmişler..