Şikayet.com

TÜKETİCİ ŞİKAYETİM VAR EN ETKİLİ REKLAM MÜŞTERİ MEMNUNİYETİDİR.

Media Markt Bozuk Tv Sattı

Media Markt internet sitesinden lg42lb652 tv aldım. Tarafıma teslim edildikten sonra kurulum için servis talep ettim. Servis geldi acele bir şekilde ekran kontrolünü yapmadan kurulum yaparak evden ayrıldı daha sonra ekranda beyaz bir nokta fark ettim ve servisi aradım, telefonu kapalıydı. Ertesi gün tekrar servis talebinde bulundum. Servis geldi belirttiğim beyaz noktayı bulamadı, ben gösterdim ve anca fark etti daha sonra kutuya baktı ki orada da tam ekranın beyaz noktasına denk gelen kusurlu yerde kocaman delik var. Bunu kendisi bana gösterdi ve değişim olacak diyerek tutanak tutmadan, evden ayrıldı. Yarım saat sonra telefonla beni aradı ve bunu ilk sefer de görmesini hata olarak kabul etmediği için inkar ediyor. Tekrar eve geldiler yine aynı şekilde inkar ediyorlar. Ben servis elemanın yaptığı bir hata yüzünden neden hasarlı ürün kullanayım. Ürün hasarlı lütfen yardımcı olun, değişim yapılmasını talep ediyorum.

Gönderen: O. Uluarmağan
Yorum Yaz
isim
cep no
e-mail

 

Mayıs 22, 2015
Kategori : Alışveriş
Yorum : 0
Okunma : 970 okunma
Astes Doğalgaz Parayı Peşin Aldı Ama İşimizi Yapmadı
Şubat 06, 2019
|
Kategori: Emlak
Astes Doğalgaz, doğalgaz tesisatı döşeyen taşeron bir firmaymış. Daha önce de şikayet etmiştim ama yalvar yakar kaldırttılar işinizi hemen halledeceğiz diye. Ben de güvenip kaldırdım hata yapmışım. Temmuz’dan beri doğal gazımızı bağlatamadık. P..
Hayat Varlık İcra Takibine Düşen Arkadaşlarımın Dikkatine
Temmuz 13, 2018
|
Kategori: Bankacılık
Sayın HAYAT VARLIK, biliniz ki ben bu mesajı yazdıktan sonra ARTIK hiçbir şey sizin ve size borçlu olan insanlar için aynı olmayacak, size borçlu olan insanlar bu mesajı okuduktan sonra daha da bilgilenecek ve size karşı belki de hukuk mücadelesi baş..
Yatsan Yastık 2 Ayda Çöktü İade Almadılar
Mayıs 29, 2018
|
2 ay önce kentpark avm mağazanızdan aldığımız yastıgı çökmesi sebebiyle geri iade için 1 ay önce mağazaya götürdük. Mağazanızdaki arkadaş da yastığın ciddi anlamda çöküşünü gördü ve teknik servise gönderelim dedi 20 gün önce arandık ve yastıgı iade e..
Turkcell Superonline 50 MBit Hız Hizmeti Veremiyor
Nisan 29, 2018
|
Kategori: İletişim
Evime yaklaşık 12-13 gün önce 50 megabit 200 gigabayt internet paketini 108 tl gibi aylık aboneliği satın aldım, aldığım günden beri 24 megabit internet hızı kullanıyorum. Sorunu süperonline firmasına bildirdim bana bina içi tessaatında sorun olduğun..
Pronet Alarm Sistemleri Maddi Hasar ve Zarar
Mart 11, 2018
|
Kategori: Hizmet
Pronet alarm sistemini yeni aldığım eve farklı bir kullanıcıdan devir yaptırarak kurdurmak için başvuru yaptım. Ekipler kurulum sırasında o kadar özensiz çalışmışlar ki yeni evin duvarlarını delmişler, duvarı deldiklerinde klima borusunu da delmişler..