Şikayet.com

TÜKETİCİ ŞİKAYETİM VAR EN ETKİLİ REKLAM MÜŞTERİ MEMNUNİYETİDİR.

Media Markt Bozuk Tv Sattı

Media Markt internet sitesinden lg42lb652 tv aldım. Tarafıma teslim edildikten sonra kurulum için servis talep ettim. Servis geldi acele bir şekilde ekran kontrolünü yapmadan kurulum yaparak evden ayrıldı daha sonra ekranda beyaz bir nokta fark ettim ve servisi aradım, telefonu kapalıydı. Ertesi gün tekrar servis talebinde bulundum. Servis geldi belirttiğim beyaz noktayı bulamadı, ben gösterdim ve anca fark etti daha sonra kutuya baktı ki orada da tam ekranın beyaz noktasına denk gelen kusurlu yerde kocaman delik var. Bunu kendisi bana gösterdi ve değişim olacak diyerek tutanak tutmadan, evden ayrıldı. Yarım saat sonra telefonla beni aradı ve bunu ilk sefer de görmesini hata olarak kabul etmediği için inkar ediyor. Tekrar eve geldiler yine aynı şekilde inkar ediyorlar. Ben servis elemanın yaptığı bir hata yüzünden neden hasarlı ürün kullanayım. Ürün hasarlı lütfen yardımcı olun, değişim yapılmasını talep ediyorum.

Gönderen: O. Uluarmağan
Yorum Yaz
isim
cep no
e-mail

 

Mayıs 22, 2015
Kategori : Alışveriş
Yorum : 0
Okunma : 1.308 okunma
THY Bagajım Zarar Gördü Tazmin Etmedi
Temmuz 11, 2020
|
Merhaba, thy ile TK0** nolu Miami-İstanbul seferinde bagajlarım zarar gördü. Firma ile iletişime geçtim resimleri incelediler 200 tl ödeyelim aksi halde mahkemeye verin tüm zararınızı o şekilde almayı çalışın dediler. Ödemeyi kabul ettikleri tutar va..
Sivriler Mobilya Komodin Görsele Uymuyor
Temmuz 11, 2020
|
Sivriler mobilya hayatımda gördüğüm iletişimi olmayan alakasız ürününün arkasında durmayan bir firma, benim beklentim o kadar yüksekti ki görseller vs hayal kırıklığına uğradım. Bunu da belirttim ama en ufak bir alaka ilgi olmadı. İki komodine 1500 t..
Astes Doğalgaz Parayı Peşin Aldı Ama İşimizi Yapmadı
Şubat 06, 2019
|
Kategori: Emlak
Astes Doğalgaz, doğalgaz tesisatı döşeyen taşeron bir firmaymış. Daha önce de şikayet etmiştim ama yalvar yakar kaldırttılar işinizi hemen halledeceğiz diye. Ben de güvenip kaldırdım hata yapmışım. Temmuz’dan beri doğal gazımızı bağlatamadık. P..
Hayat Varlık İcra Takibine Düşen Arkadaşlarımın Dikkatine
Temmuz 13, 2018
|
Kategori: Bankacılık
Sayın HAYAT VARLIK, biliniz ki ben bu mesajı yazdıktan sonra ARTIK hiçbir şey sizin ve size borçlu olan insanlar için aynı olmayacak, size borçlu olan insanlar bu mesajı okuduktan sonra daha da bilgilenecek ve size karşı belki de hukuk mücadelesi baş..
Yatsan Yastık 2 Ayda Çöktü İade Almadılar
Mayıs 29, 2018
|
2 ay önce kentpark avm mağazanızdan aldığımız yastıgı çökmesi sebebiyle geri iade için 1 ay önce mağazaya götürdük. Mağazanızdaki arkadaş da yastığın ciddi anlamda çöküşünü gördü ve teknik servise gönderelim dedi 20 gün önce arandık ve yastıgı iade e..