Şikayet.com

TÜKETİCİ ŞİKAYETİM VAR EN ETKİLİ REKLAM MÜŞTERİ MEMNUNİYETİDİR.

Madame Coco Hediye Ürünü Değiştirmiyor

17.11.2017’de Madame Coco’dan 2 al 1 öde kampanyasında alınıp bana hediye edilen ürünü içindeki değiştirme kartı ile değiştirmek istedim (çünkü alan kişi alırlen birini hediye alıyorum değiştirmek isterlese sorun olur mu diye sormuş hayır hiç bir sorun olmaz değişterme kartı ile gelsin değiştiririz demişler) ancak değiştirmeye gittiğimde tek olarak ürünü değiştiremeyeceklerini diğer alınan ürünün de gelmesini ama kampanya bittiği için ürünün birinin ozamanki kampanya bittiği için birinin mağazaya geri bırakılması gerektiğini birinin değiştirip üstüne de 40 tl vermemiz gerektiği söylenildi. Böyle bir saçmalık olabilir mi satış öncesi ve sonrası tutumunuz çok farklı bunu ayrıca tüketici haklarına da yazacağım. Bir nevresim önemli değil ama yapılan tutum davranış çok yanlış. Lütfen satış öncesi verdiğiniz sözleri satış sonrası da tutunuz.

Gönderen: A. Kumaş
Yorum Yaz
isim
cep no
e-mail

 

Aralık 16, 2017
Kategori : Giyim
Yorum : 0
Okunma : 490 okunma
Astes Doğalgaz Parayı Peşin Aldı Ama İşimizi Yapmadı
Şubat 06, 2019
|
Kategori: Emlak
Astes Doğalgaz, doğalgaz tesisatı döşeyen taşeron bir firmaymış. Daha önce de şikayet etmiştim ama yalvar yakar kaldırttılar işinizi hemen halledeceğiz diye. Ben de güvenip kaldırdım hata yapmışım. Temmuz’dan beri doğal gazımızı bağlatamadık. P..
Hayat Varlık İcra Takibine Düşen Arkadaşlarımın Dikkatine
Temmuz 13, 2018
|
Kategori: Bankacılık
Sayın HAYAT VARLIK, biliniz ki ben bu mesajı yazdıktan sonra ARTIK hiçbir şey sizin ve size borçlu olan insanlar için aynı olmayacak, size borçlu olan insanlar bu mesajı okuduktan sonra daha da bilgilenecek ve size karşı belki de hukuk mücadelesi baş..
Yatsan Yastık 2 Ayda Çöktü İade Almadılar
Mayıs 29, 2018
|
2 ay önce kentpark avm mağazanızdan aldığımız yastıgı çökmesi sebebiyle geri iade için 1 ay önce mağazaya götürdük. Mağazanızdaki arkadaş da yastığın ciddi anlamda çöküşünü gördü ve teknik servise gönderelim dedi 20 gün önce arandık ve yastıgı iade e..
Turkcell Superonline 50 MBit Hız Hizmeti Veremiyor
Nisan 29, 2018
|
Kategori: İletişim
Evime yaklaşık 12-13 gün önce 50 megabit 200 gigabayt internet paketini 108 tl gibi aylık aboneliği satın aldım, aldığım günden beri 24 megabit internet hızı kullanıyorum. Sorunu süperonline firmasına bildirdim bana bina içi tessaatında sorun olduğun..
Pronet Alarm Sistemleri Maddi Hasar ve Zarar
Mart 11, 2018
|
Kategori: Hizmet
Pronet alarm sistemini yeni aldığım eve farklı bir kullanıcıdan devir yaptırarak kurdurmak için başvuru yaptım. Ekipler kurulum sırasında o kadar özensiz çalışmışlar ki yeni evin duvarlarını delmişler, duvarı deldiklerinde klima borusunu da delmişler..