Şikayet.com

TÜKETİCİ ŞİKAYETİM VAR EN ETKİLİ REKLAM MÜŞTERİ MEMNUNİYETİDİR.

Lebriz Organizasyon Mağduriyeti

Lebriz Ç. M. Organizasyon Facebook ve Instagram üzerinden online nişan düğün kına süslerinin satışlarını gerçekleştiren bir firma. Lebriz hanıma nişanım için ürünler yaptırdım ve parasını ürünler elime gelmeden ödeme yaptım, daha sonra kına ve düğün organizasyonu için ödemeyi 2 sene önceden yaptım, ürünlerini peşin aldığını dile getirerek benden her ay düzenli olarak ödeme yapmamı istedi kendi hesabına. Birlikte olduğum kişi ile yollarımızı ayırma kararı aldık ve yapmış olduğum ödemeyi 2500 tl geri istedim oda tabi ki de bu konuda bana yardımcı olacağını söyleyerek 2 sene beni oyaladı, daha sonra avukata verdim baskı ile 1400 tl ödemeyi zar zor yaptı geri kalanını 15.07.2017 tarihinde yapacağını söylemiş avukata ama ödeme yok telefona çıkmıyor ve kaçıyor. Hasta olduğunu ve müsait olmadığını dile getirmiş fakat hanımefendi dakika bası Instagram’dan fotoğraf paylaşıp duruyor, biz bunlara h..sız diyoruz

Gönderen: İ. Bedestani
Yorum Yaz
isim
cep no
e-mail

 

Yorumlar (1)
L. C.

İrem hanım bundan 3 yıl önce Tugberk bey ile nişanlandı. O süreçte de bizden alışveriş yaptı ve tüm ürünlerini biz yolladık. Arkasından kına gecesi için beraber çalışmaya karar verdik ve kendisine olan sonsuz güvenim ve inancımdan dolayı fatura sözleşme vs bu tarz işlere girmeden taksitler ile ödemesini kabul ettim. Sonra kendisi Tugberk beyden ayrıldı, kendi isim baskıları ile hazırlanan kadife çeyiz kutuları kendi isteğine özel hazırlanan isimli ürünler, hepsi bizde zarar olarak kayıtlıdır. Daha sonra başka bir beyefendi buldu nişanlanacak ve abla sen gel nişanımı yap benim dedi ona da tamam dedim, sonra ise avukatı olduğunu söyleyen birtakım şahıslara arattırdı, araya insanlar soktu ve işi çirkinleştirdi. Bunun da bilinmesini istiyorum. Ayrıca kişinin parası da ödendi.

Ağustos 05, 2017
Kategori : Organizasyon
Yorum : 1
Okunma : 2.345 okunma
THY Bagajım Zarar Gördü Tazmin Etmedi
Temmuz 11, 2020
|
Merhaba, thy ile TK0** nolu Miami-İstanbul seferinde bagajlarım zarar gördü. Firma ile iletişime geçtim resimleri incelediler 200 tl ödeyelim aksi halde mahkemeye verin tüm zararınızı o şekilde almayı çalışın dediler. Ödemeyi kabul ettikleri tutar va..
Sivriler Mobilya Komodin Görsele Uymuyor
Temmuz 11, 2020
|
Sivriler mobilya hayatımda gördüğüm iletişimi olmayan alakasız ürününün arkasında durmayan bir firma, benim beklentim o kadar yüksekti ki görseller vs hayal kırıklığına uğradım. Bunu da belirttim ama en ufak bir alaka ilgi olmadı. İki komodine 1500 t..
Astes Doğalgaz Parayı Peşin Aldı Ama İşimizi Yapmadı
Şubat 06, 2019
|
Kategori: Emlak
Astes Doğalgaz, doğalgaz tesisatı döşeyen taşeron bir firmaymış. Daha önce de şikayet etmiştim ama yalvar yakar kaldırttılar işinizi hemen halledeceğiz diye. Ben de güvenip kaldırdım hata yapmışım. Temmuz’dan beri doğal gazımızı bağlatamadık. P..
Hayat Varlık İcra Takibine Düşen Arkadaşlarımın Dikkatine
Temmuz 13, 2018
|
Kategori: Bankacılık
Sayın HAYAT VARLIK, biliniz ki ben bu mesajı yazdıktan sonra ARTIK hiçbir şey sizin ve size borçlu olan insanlar için aynı olmayacak, size borçlu olan insanlar bu mesajı okuduktan sonra daha da bilgilenecek ve size karşı belki de hukuk mücadelesi baş..
Yatsan Yastık 2 Ayda Çöktü İade Almadılar
Mayıs 29, 2018
|
2 ay önce kentpark avm mağazanızdan aldığımız yastıgı çökmesi sebebiyle geri iade için 1 ay önce mağazaya götürdük. Mağazanızdaki arkadaş da yastığın ciddi anlamda çöküşünü gördü ve teknik servise gönderelim dedi 20 gün önce arandık ve yastıgı iade e..