Şikayet.com

TÜKETİCİ ŞİKAYETİM VAR EN ETKİLİ REKLAM MÜŞTERİ MEMNUNİYETİDİR.

Laralidya Mobilya Mağazası Mağdur Ediyor

Kısıkköy’de bulunan LaraLidya mobilya (laralidyamobilya.com) mağazasında kısa bir süreliğine içmimari hizmet vermekteydim.
Öncelikle buradan mobilya alacak kişilerin çok iyi düşünmelerini tavsiye ederim. Çünkü ben dahil bir çok kişi buradan fazlası ile şikayetçidir,
1. mağazadan aldığınız ürün tam teslim tarihinde asla evinize ulaşmaz, evlenen bir çok kişi evinde eşyasız beklemek zorunda kalmıştır bu sebepten.
2. evinize gelen mobilyalar %90 defolu çıkar mağazada gördüğünüze asla güvenmeyin.
3. aldığınız mobilyanın parasını ödersiniz hem paranızı geri alamazsınız hem de mobilyanızı.
Ve kendileri bana teknik 3D çizim yaptırıp, bana da paramı ödememişlerdir.
Nereden mobilya alcağınızı bilmekten ziyade nereden mobilya almayacağınızı bilmek daha önemlidir, mağdur olmamak için.

Gönderen: C. Yıldız
Yorum Yaz
isim
cep no
e-mail

 

Şubat 12, 2017
Yorum : 0
Okunma : 553 okunma
Astes Doğalgaz Parayı Peşin Aldı Ama İşimizi Yapmadı
Şubat 06, 2019
|
Kategori: Emlak
Astes Doğalgaz, doğalgaz tesisatı döşeyen taşeron bir firmaymış. Daha önce de şikayet etmiştim ama yalvar yakar kaldırttılar işinizi hemen halledeceğiz diye. Ben de güvenip kaldırdım hata yapmışım. Temmuz’dan beri doğal gazımızı bağlatamadık. P..
Hayat Varlık İcra Takibine Düşen Arkadaşlarımın Dikkatine
Temmuz 13, 2018
|
Kategori: Bankacılık
Sayın HAYAT VARLIK, biliniz ki ben bu mesajı yazdıktan sonra ARTIK hiçbir şey sizin ve size borçlu olan insanlar için aynı olmayacak, size borçlu olan insanlar bu mesajı okuduktan sonra daha da bilgilenecek ve size karşı belki de hukuk mücadelesi baş..
Yatsan Yastık 2 Ayda Çöktü İade Almadılar
Mayıs 29, 2018
|
2 ay önce kentpark avm mağazanızdan aldığımız yastıgı çökmesi sebebiyle geri iade için 1 ay önce mağazaya götürdük. Mağazanızdaki arkadaş da yastığın ciddi anlamda çöküşünü gördü ve teknik servise gönderelim dedi 20 gün önce arandık ve yastıgı iade e..
Turkcell Superonline 50 MBit Hız Hizmeti Veremiyor
Nisan 29, 2018
|
Kategori: İletişim
Evime yaklaşık 12-13 gün önce 50 megabit 200 gigabayt internet paketini 108 tl gibi aylık aboneliği satın aldım, aldığım günden beri 24 megabit internet hızı kullanıyorum. Sorunu süperonline firmasına bildirdim bana bina içi tessaatında sorun olduğun..
Pronet Alarm Sistemleri Maddi Hasar ve Zarar
Mart 11, 2018
|
Kategori: Hizmet
Pronet alarm sistemini yeni aldığım eve farklı bir kullanıcıdan devir yaptırarak kurdurmak için başvuru yaptım. Ekipler kurulum sırasında o kadar özensiz çalışmışlar ki yeni evin duvarlarını delmişler, duvarı deldiklerinde klima borusunu da delmişler..