Şikayet.com

TÜKETİCİ ŞİKAYETİM VAR EN ETKİLİ REKLAM MÜŞTERİ MEMNUNİYETİDİR.

Kuba Sıfır Motor 3 Defa Arıza Verdi

2 hafta önce kuba atv lh200 motor aldım. İlk teslim aldığım günden beri motor stop etmeye başladı. Rolante ayarları bir yükselip, bir alçalıyor. Servise gitti geldi tekrar karburatörde arıza var dediler tekrar gitti. Her gün ayrı sorun çıkıyor, Gaziantep fabrikasıyla görüştük servis bakar dediler, daha 2 hafta önce aldığım sıfır motorun arızası giderilmedi. 3 sefer hep aynı sorunlar hala devam ediyor. Ayıplı mal satıldığını düşünüyorum artık. Hakkımı sonuna kadar arayacağım.

Gönderen: Z. Sevinç
Yorum Yaz
isim
cep no
e-mail

 

Yorumlar (1)
O.

Aynen abi ben de aldım kuba razor e 100 motorun rolantisi bir yükseliyor bir düşüyor, gittim karbüratöre baktı hala aynı. Ya bu ne kardeşim bıktık biz.

Mayıs 19, 2015
Kategori : Otomotiv
Yorum : 1
Okunma : 1.068 okunma
Küresel Online Tarafından Mağdur Edildim
Aralık 15, 2018
|
Küresel online antalya şubesinde randevu asistanı olarak diğer 3 arkadaşımla beraber çalışmaktaydık. Oradaki görevimiz velileri arayıp onlardan randevu alıp sözde rehber öğretmeni olan kişileri ziyaret etmesi için velilerin evine göndermekti. Ve..
Hayat Varlık İcra Takibine Düşen Arkadaşlarımın Dikkatine
Temmuz 13, 2018
|
Kategori: Bankacılık
Sayın HAYAT VARLIK, biliniz ki ben bu mesajı yazdıktan sonra ARTIK hiçbir şey sizin ve size borçlu olan insanlar için aynı olmayacak, size borçlu olan insanlar bu mesajı okuduktan sonra daha da bilgilenecek ve size karşı belki de hukuk mücadelesi baş..
Yatsan Yastık 2 Ayda Çöktü İade Almadılar
Mayıs 29, 2018
|
2 ay önce kentpark avm mağazanızdan aldığımız yastıgı çökmesi sebebiyle geri iade için 1 ay önce mağazaya götürdük. Mağazanızdaki arkadaş da yastığın ciddi anlamda çöküşünü gördü ve teknik servise gönderelim dedi 20 gün önce arandık ve yastıgı iade e..
Turkcell Superonline 50 MBit Hız Hizmeti Veremiyor
Nisan 29, 2018
|
Kategori: İletişim
Evime yaklaşık 12-13 gün önce 50 megabit 200 gigabayt internet paketini 108 tl gibi aylık aboneliği satın aldım, aldığım günden beri 24 megabit internet hızı kullanıyorum. Sorunu süperonline firmasına bildirdim bana bina içi tessaatında sorun olduğun..
Pronet Alarm Sistemleri Maddi Hasar ve Zarar
Mart 11, 2018
|
Kategori: Hizmet
Pronet alarm sistemini yeni aldığım eve farklı bir kullanıcıdan devir yaptırarak kurdurmak için başvuru yaptım. Ekipler kurulum sırasında o kadar özensiz çalışmışlar ki yeni evin duvarlarını delmişler, duvarı deldiklerinde klima borusunu da delmişler..