Şikayet.com

TÜKETİCİ ŞİKAYETİM VAR EN ETKİLİ REKLAM MÜŞTERİ MEMNUNİYETİDİR.

Kolat Motorun Vites Geçişleri Hatalı

11.08.2015 tarihinde 2500 tl ödeme ile Falcon marka benzinli 100cc motorsiklet aldım. Vites bis pozisyonda halen devir alıp bosts girebiliyordu ve vites geçişleri hatalıydı. Teknik servisine göstermemi isteyen satıcı bayi başka ve bir alt model ile değişim önerdi. Kabul ettim ve bu kez bu yeni motorun bazı parçalarının (koltuk altı plastik, vida tutaçları kırık olduğunu ve gaz kolu dış siyah parçanın) fark ettim.
Önce kolat motor firmasını aradım, satış yapan firma ile bölge temsilcisi aracılığıyla irtibat geçmemi istediler. Finike’de satışı yapan şirkete bu ürün hatalarını söyledim ve tam iade talep ettim.
Çalışan benim motor kullanmayı bilmediğimi söyleyerek bir şey yapamayacağını bildirdi. Ben iki anahtarı kendilerine bıraktım ve tüketici olarak şikayetimi ve hatalı üründen olan zararımı talep için sizden destek olmanızı istemek için yazıyorum. İlginizi rica ederim.

Gönderen: O. Karabulut
Yorum Yaz
isim
cep no
e-mail

 

Ağustos 14, 2015
Kategori : Otomotiv
Yorum : 0
Okunma : 1.508 okunma
THY Bagajım Zarar Gördü Tazmin Etmedi
Temmuz 11, 2020
|
Merhaba, thy ile TK0** nolu Miami-İstanbul seferinde bagajlarım zarar gördü. Firma ile iletişime geçtim resimleri incelediler 200 tl ödeyelim aksi halde mahkemeye verin tüm zararınızı o şekilde almayı çalışın dediler. Ödemeyi kabul ettikleri tutar va..
Sivriler Mobilya Komodin Görsele Uymuyor
Temmuz 11, 2020
|
Sivriler mobilya hayatımda gördüğüm iletişimi olmayan alakasız ürününün arkasında durmayan bir firma, benim beklentim o kadar yüksekti ki görseller vs hayal kırıklığına uğradım. Bunu da belirttim ama en ufak bir alaka ilgi olmadı. İki komodine 1500 t..
Astes Doğalgaz Parayı Peşin Aldı Ama İşimizi Yapmadı
Şubat 06, 2019
|
Kategori: Emlak
Astes Doğalgaz, doğalgaz tesisatı döşeyen taşeron bir firmaymış. Daha önce de şikayet etmiştim ama yalvar yakar kaldırttılar işinizi hemen halledeceğiz diye. Ben de güvenip kaldırdım hata yapmışım. Temmuz’dan beri doğal gazımızı bağlatamadık. P..
Hayat Varlık İcra Takibine Düşen Arkadaşlarımın Dikkatine
Temmuz 13, 2018
|
Kategori: Bankacılık
Sayın HAYAT VARLIK, biliniz ki ben bu mesajı yazdıktan sonra ARTIK hiçbir şey sizin ve size borçlu olan insanlar için aynı olmayacak, size borçlu olan insanlar bu mesajı okuduktan sonra daha da bilgilenecek ve size karşı belki de hukuk mücadelesi baş..
Yatsan Yastık 2 Ayda Çöktü İade Almadılar
Mayıs 29, 2018
|
2 ay önce kentpark avm mağazanızdan aldığımız yastıgı çökmesi sebebiyle geri iade için 1 ay önce mağazaya götürdük. Mağazanızdaki arkadaş da yastığın ciddi anlamda çöküşünü gördü ve teknik servise gönderelim dedi 20 gün önce arandık ve yastıgı iade e..