Şikayet.com

TÜKETİCİ ŞİKAYETİM VAR EN ETKİLİ REKLAM MÜŞTERİ MEMNUNİYETİDİR.

Kayra Ürünün Arkasında Durmadı

Bir mağazadan ocak sonu, Kayra bir keçe pardesü aldım, ilk giydiğimde arkadaşlarımın fark etmesiyle kırışık olduğunu fark ettim ve ütüledim açılmadı sonra kuru temizleme ye ütülettim onlarda açamadı. Mağazaya pardesüyü gösterdim. Onlar da bana kendilerinin kullandığı kuru temizlemeyi önerdiler götürdüm. Onlarda ürünü açamadı, Kayra firmasına gönderdiler, bir ay sonra alakasız bir sebepten geri yolladılar. Tekrar geri gönderdiler, bir ay daha sonra tekrar yolladılar. Kumaştan kaynaklanıyor değişim yapamayız dediler. Onlar ürünlerinin arkasında durmadılar, bense onların ayıplı ürününü dışarıda giyeceğim ve şubat’tan mayıs’a pardesümü kullanamadım.

Gönderen: R. S.
Yorum Yaz
isim
cep no
e-mail

 

Mayıs 28, 2015
Kategori : Giyim
Yorum : 0
Okunma : 966 okunma
Astes Doğalgaz Parayı Peşin Aldı Ama İşimizi Yapmadı
Şubat 06, 2019
|
Kategori: Emlak
Astes Doğalgaz, doğalgaz tesisatı döşeyen taşeron bir firmaymış. Daha önce de şikayet etmiştim ama yalvar yakar kaldırttılar işinizi hemen halledeceğiz diye. Ben de güvenip kaldırdım hata yapmışım. Temmuz’dan beri doğal gazımızı bağlatamadık. P..
Hayat Varlık İcra Takibine Düşen Arkadaşlarımın Dikkatine
Temmuz 13, 2018
|
Kategori: Bankacılık
Sayın HAYAT VARLIK, biliniz ki ben bu mesajı yazdıktan sonra ARTIK hiçbir şey sizin ve size borçlu olan insanlar için aynı olmayacak, size borçlu olan insanlar bu mesajı okuduktan sonra daha da bilgilenecek ve size karşı belki de hukuk mücadelesi baş..
Yatsan Yastık 2 Ayda Çöktü İade Almadılar
Mayıs 29, 2018
|
2 ay önce kentpark avm mağazanızdan aldığımız yastıgı çökmesi sebebiyle geri iade için 1 ay önce mağazaya götürdük. Mağazanızdaki arkadaş da yastığın ciddi anlamda çöküşünü gördü ve teknik servise gönderelim dedi 20 gün önce arandık ve yastıgı iade e..
Turkcell Superonline 50 MBit Hız Hizmeti Veremiyor
Nisan 29, 2018
|
Kategori: İletişim
Evime yaklaşık 12-13 gün önce 50 megabit 200 gigabayt internet paketini 108 tl gibi aylık aboneliği satın aldım, aldığım günden beri 24 megabit internet hızı kullanıyorum. Sorunu süperonline firmasına bildirdim bana bina içi tessaatında sorun olduğun..
Pronet Alarm Sistemleri Maddi Hasar ve Zarar
Mart 11, 2018
|
Kategori: Hizmet
Pronet alarm sistemini yeni aldığım eve farklı bir kullanıcıdan devir yaptırarak kurdurmak için başvuru yaptım. Ekipler kurulum sırasında o kadar özensiz çalışmışlar ki yeni evin duvarlarını delmişler, duvarı deldiklerinde klima borusunu da delmişler..