Şikayet.com

TÜKETİCİ ŞİKAYETİM VAR EN ETKİLİ REKLAM MÜŞTERİ MEMNUNİYETİDİR.

Kamil Koç Gözümüzde Çok Büyütmüşüz Sizi

Kamil koç firmasını gözümde çok büyütmüşüm anlaşılan yada ticari kaygı içersine düşüp insan taşıdıklarını unutmuşlar araçlarında şoför yerine m.ganda çalıştırır hale gelmiş bir otobüs firması. 29-07-2017 Manavgat Bursa 13:30 seferinde 26 TR 425 plakalı araçta yaşadıklarımız sayesinde unutulmaz bir yolculuk yaşadık. Afyonkarahisar otogarında yolcu almak için durulduğu esnada 9 yaşındaki kızım tuvaleti olduğunu söyledi. Durmuş olduğumuz için hemen gidip gelmesini söyledim otobüs şoförü otobüse binilmesi yönünde telkinde bulundu sigara içen hava almaya inmiş yaklaşık 5-10 kişi aşağıdayız herkes bindi bana hadi abicim otobüse yerine geç dedi ben de kızım tuvalette onu bekliyorum dedim şoförün tepkisi hayret bişey moladan yeni çıktık göndermeseydin diyor bu kadar katı olmana gerek yok sonuçta 9 yaşında bir çocuk ve kız çocuğu biraz esnek davranmalısın dediğimde ise nelerle uğraşıyoruz ya diye bir tepki aldım o andan sonra birbirimize bağırışmaya başladık diğer yolcular araya girdi olay yatıştı tabi olay orada bitmemiş. Bursa’ya 23.50 sıralarında indik bagajlarımızı aldık evimize gideceğiz ama Kamil koç firmasının bizim canımız malımızı emanet ettiğimiz şoförü beni dövmek için kenarda bekliyor bir arkadaşı onu zor tutuyor düşünün ailenizin yanında sizin üstünüze yürüyen bir şoför ve bu şoförü çalıştıran Kamil koç bu olayı bize yaşattığı için teşekkür ederim. Kamil koç firmasına gerekli şikayetleri yaptım yazılı ve sözlü olarak ama bir yaptırımın olacağını sanmıyorum yasal olarak bütün yerlere şikayetimi yapacağım ve bu olayı çevremdeki herkese anlatacağım, sanırım Kamil koç firmasınında istediği bu, reklamın iyisi kötüsü olmaz diye düşünüyorlar herhalde.

Gönderen: A. Bozkurt
Yorum Yaz
isim
cep no
e-mail

 

Ağustos 03, 2017
Kategori : Ulaşım
Yorum : 0
Okunma : 384 okunma
Hayat Varlık İcra Takibine Düşen Arkadaşlarımın Dikkatine
Temmuz 13, 2018
|
Kategori: Bankacılık
Sayın HAYAT VARLIK, biliniz ki ben bu mesajı yazdıktan sonra ARTIK hiçbir şey sizin ve size borçlu olan insanlar için aynı olmayacak, size borçlu olan insanlar bu mesajı okuduktan sonra daha da bilgilenecek ve size karşı belki de hukuk mücadelesi baş..
Yatsan Yastık 2 Ayda Çöktü İade Almadılar
Mayıs 29, 2018
|
2 ay önce kentpark avm mağazanızdan aldığımız yastıgı çökmesi sebebiyle geri iade için 1 ay önce mağazaya götürdük. Mağazanızdaki arkadaş da yastığın ciddi anlamda çöküşünü gördü ve teknik servise gönderelim dedi 20 gün önce arandık ve yastıgı iade e..
Turkcell Superonline 50 MBit Hız Hizmeti Veremiyor
Nisan 29, 2018
|
Kategori: İletişim
Evime yaklaşık 12-13 gün önce 50 megabit 200 gigabayt internet paketini 108 tl gibi aylık aboneliği satın aldım, aldığım günden beri 24 megabit internet hızı kullanıyorum. Sorunu süperonline firmasına bildirdim bana bina içi tessaatında sorun olduğun..
Pronet Alarm Sistemleri Maddi Hasar ve Zarar
Mart 11, 2018
|
Kategori: Hizmet
Pronet alarm sistemini yeni aldığım eve farklı bir kullanıcıdan devir yaptırarak kurdurmak için başvuru yaptım. Ekipler kurulum sırasında o kadar özensiz çalışmışlar ki yeni evin duvarlarını delmişler, duvarı deldiklerinde klima borusunu da delmişler..
Türk Telekom Haksız Kazanç Elde Etmeye Çalışıyor
Mart 11, 2018
|
Kategori: İletişim
Merhaba; 0224**6666 Numaralı Telefon ve internet hattımı nakil yapılmak üzere telefonla arayıp başvuruda bulundum Türk Telekoma. Neyse bana borcumdan dolayı nakil başvurusunu alamayacaklarını söylediler. Haberim olmadan beni icraya vermişler. İcra bo..