Şikayet.com

TÜKETİCİ ŞİKAYETİM VAR EN ETKİLİ REKLAM MÜŞTERİ MEMNUNİYETİDİR.

Kale Güvenlik Alarm Hizmetleri Resmen Pişman Oldum

Kale Güvenlik Sistemini 2 yıldır kullanıyorum ancak çalışan personelinin hiç bir sorunu çözemediğini sürekli sorun yaşadığımı öncelikle belirtmek isterim. Telefonda sürekli yanlış bildirimler alıyorum. 2 yıl sözleşmem doldu ve iptali için aradım çünkü oldukça amatör bir sistem kendileri. Ancak 12 aylık tahattüt verirsem 1 ay ücretsiz kullanıcağımı dile getirdiler ve sonuç olarak ne oldu kale benden yine o bedava olan aylık ücretini çekti. Müşteri hizmetlerini aradığımda hayır mart ayında ücretsiz yararlanacaksınız dediler sonra sistemden kontrol ettiler haklısınız şubat ayında da bedava olması gerekıyormus deyıp tekrar şikayet formu oluşturdular. Müşteri temsilcileri çok bilinçsiz çalışıyor ve hiç bir konu maalesef çözüm bulmuyor bulsa da 2 gün sonra yine bir sorun çıkıyor. Kale güvenlik sistemini kimseye önermiyorum aldığım güne lanet olsun.

Gönderen: B. Beşikci
Yorum Yaz
isim
cep no
e-mail

 

Şubat 18, 2017
Kategori : Hizmet
Yorum : 0
Okunma : 1.286 okunma
THY Bagajım Zarar Gördü Tazmin Etmedi
Temmuz 11, 2020
|
Merhaba, thy ile TK0** nolu Miami-İstanbul seferinde bagajlarım zarar gördü. Firma ile iletişime geçtim resimleri incelediler 200 tl ödeyelim aksi halde mahkemeye verin tüm zararınızı o şekilde almayı çalışın dediler. Ödemeyi kabul ettikleri tutar va..
Sivriler Mobilya Komodin Görsele Uymuyor
Temmuz 11, 2020
|
Sivriler mobilya hayatımda gördüğüm iletişimi olmayan alakasız ürününün arkasında durmayan bir firma, benim beklentim o kadar yüksekti ki görseller vs hayal kırıklığına uğradım. Bunu da belirttim ama en ufak bir alaka ilgi olmadı. İki komodine 1500 t..
Astes Doğalgaz Parayı Peşin Aldı Ama İşimizi Yapmadı
Şubat 06, 2019
|
Kategori: Emlak
Astes Doğalgaz, doğalgaz tesisatı döşeyen taşeron bir firmaymış. Daha önce de şikayet etmiştim ama yalvar yakar kaldırttılar işinizi hemen halledeceğiz diye. Ben de güvenip kaldırdım hata yapmışım. Temmuz’dan beri doğal gazımızı bağlatamadık. P..
Hayat Varlık İcra Takibine Düşen Arkadaşlarımın Dikkatine
Temmuz 13, 2018
|
Kategori: Bankacılık
Sayın HAYAT VARLIK, biliniz ki ben bu mesajı yazdıktan sonra ARTIK hiçbir şey sizin ve size borçlu olan insanlar için aynı olmayacak, size borçlu olan insanlar bu mesajı okuduktan sonra daha da bilgilenecek ve size karşı belki de hukuk mücadelesi baş..
Yatsan Yastık 2 Ayda Çöktü İade Almadılar
Mayıs 29, 2018
|
2 ay önce kentpark avm mağazanızdan aldığımız yastıgı çökmesi sebebiyle geri iade için 1 ay önce mağazaya götürdük. Mağazanızdaki arkadaş da yastığın ciddi anlamda çöküşünü gördü ve teknik servise gönderelim dedi 20 gün önce arandık ve yastıgı iade e..