Şikayet.com

TÜKETİCİ ŞİKAYETİM VAR EN ETKİLİ REKLAM MÜŞTERİ MEMNUNİYETİDİR.

İsmira Bilişim Hizmet Sigortaları Yanıltıyor

16.04.2015 tarihinde İsmira Bilişim Sağlık ve Danışmalık hizmetlerinden beni aradılar. 1+1 sağlık hizmetleri ve check-up üyeliğimin olduğunu daha önce sesli onay verdiğimi iddia ettiler. Böyle bir üyeliğimin olmadığını defalarca söylediğim halde call center’de çalışan elemanlar tarafından ikna edildim. Üyelikten çıkmak için 345 tl ödeme yapmam gerektiğini aksi taktirde 900 tl borcumun olacağını ve adresimi söyleyerek icra geleceğini belirttiler. Paniğe kapılıp kredi kartımın numarasını verdim ve 345 tl bu karttan çektiler. Daha sonra 155’i aradım. D..dırıcı olduklarını öğrendim ve savcılığa gidip şikayet ettim. 2 aydır paramı ödeyeceklerini söyleyip, beni d..dırmaya devam ediyorlar. Ne yapabilirim.

Gönderen: F. Demir
Yorum Yaz
isim
cep no
e-mail

 

Yorumlar (1)
S. Avcı

İsmira bilişim sağlık hizmetleri ve check up d..Cılığı; Tel no: 0232 484 16 65. 0850 28871 71. 0850 288 71 71. Sürekli olarak numara değiştiriyorlar. 1+1 sağlık hizmetleri ve check up üyelğinizin olduğunu iddia ederek kredi kartı bilgilerinize ulaşıp onay verdiğiniz taktirde hesabınızdan para çekiyorlar. Hesap ekstrenize baktığınızda milyonlarca ist tr adına 345 tl vb kesinti olduğunuzu görüyorsunuz. Arkadaşlar şikayetçi olun. Bankanıza gidip itiraz edin. Savcilığa gidip şikayet edin ve kesinlikle inanmayın.

Temmuz 01, 2015
Kategori : Sigorta
Yorum : 1
Okunma : 1.085 okunma
Astes Doğalgaz Parayı Peşin Aldı Ama İşimizi Yapmadı
Şubat 06, 2019
|
Kategori: Emlak
Astes Doğalgaz, doğalgaz tesisatı döşeyen taşeron bir firmaymış. Daha önce de şikayet etmiştim ama yalvar yakar kaldırttılar işinizi hemen halledeceğiz diye. Ben de güvenip kaldırdım hata yapmışım. Temmuz’dan beri doğal gazımızı bağlatamadık. P..
Hayat Varlık İcra Takibine Düşen Arkadaşlarımın Dikkatine
Temmuz 13, 2018
|
Kategori: Bankacılık
Sayın HAYAT VARLIK, biliniz ki ben bu mesajı yazdıktan sonra ARTIK hiçbir şey sizin ve size borçlu olan insanlar için aynı olmayacak, size borçlu olan insanlar bu mesajı okuduktan sonra daha da bilgilenecek ve size karşı belki de hukuk mücadelesi baş..
Yatsan Yastık 2 Ayda Çöktü İade Almadılar
Mayıs 29, 2018
|
2 ay önce kentpark avm mağazanızdan aldığımız yastıgı çökmesi sebebiyle geri iade için 1 ay önce mağazaya götürdük. Mağazanızdaki arkadaş da yastığın ciddi anlamda çöküşünü gördü ve teknik servise gönderelim dedi 20 gün önce arandık ve yastıgı iade e..
Turkcell Superonline 50 MBit Hız Hizmeti Veremiyor
Nisan 29, 2018
|
Kategori: İletişim
Evime yaklaşık 12-13 gün önce 50 megabit 200 gigabayt internet paketini 108 tl gibi aylık aboneliği satın aldım, aldığım günden beri 24 megabit internet hızı kullanıyorum. Sorunu süperonline firmasına bildirdim bana bina içi tessaatında sorun olduğun..
Pronet Alarm Sistemleri Maddi Hasar ve Zarar
Mart 11, 2018
|
Kategori: Hizmet
Pronet alarm sistemini yeni aldığım eve farklı bir kullanıcıdan devir yaptırarak kurdurmak için başvuru yaptım. Ekipler kurulum sırasında o kadar özensiz çalışmışlar ki yeni evin duvarlarını delmişler, duvarı deldiklerinde klima borusunu da delmişler..