Şikayet.com

TÜKETİCİ ŞİKAYETİM VAR EN ETKİLİ REKLAM MÜŞTERİ MEMNUNİYETİDİR.

Instagram Butikairmaxx Ayakkabıyı Göndermedi

İnstagram’daki bir butikten airmax model bir ayakkabıyı 230 tl’yi havale yaparak sipariş ettim. 2/3 hafta içinde geleceği söylendi ancak gönderilmedi. Ne yapmalıyım?

Gönderen: F. Kaya
Yorum Yaz
isim
cep no
e-mail

 

Yorumlar (2)
Ç.

Ben de aynı hesaptan almak için para yatırdım, 3 haftayı geçti. Yazdığımda bu hafta gelebilir diyordu 2 gündür cevap vermiyor. Siz ne yaptınız?

E.

Ben de ayakkabı sipariş etmiştim. 1 aydan fazla süre bekledim, istediğim model gelemiyormuş elimizdekilerden farklı bir model yollayalım dediler. Farklı bir model seçtim. Ayakkabı geldi fakat kargo ücreti bile ödenmemiş. 220 tllik ayakkabı alıyorum ve kargo ücreti ödenmiyor. Gelen ayakkabının orjinal olduğundan emin bile olamadım. Alışveriş yapmadan önce buraya bir uğrarsanız size uyarım kesinlikle ama kesinlikle buradan alışveriş yapmayın.

Mayıs 20, 2015
Kategori : İnternet
Yorum : 2
Okunma : 923 okunma
Astes Doğalgaz Parayı Peşin Aldı Ama İşimizi Yapmadı
Şubat 06, 2019
|
Kategori: Emlak
Astes Doğalgaz, doğalgaz tesisatı döşeyen taşeron bir firmaymış. Daha önce de şikayet etmiştim ama yalvar yakar kaldırttılar işinizi hemen halledeceğiz diye. Ben de güvenip kaldırdım hata yapmışım. Temmuz’dan beri doğal gazımızı bağlatamadık. P..
Hayat Varlık İcra Takibine Düşen Arkadaşlarımın Dikkatine
Temmuz 13, 2018
|
Kategori: Bankacılık
Sayın HAYAT VARLIK, biliniz ki ben bu mesajı yazdıktan sonra ARTIK hiçbir şey sizin ve size borçlu olan insanlar için aynı olmayacak, size borçlu olan insanlar bu mesajı okuduktan sonra daha da bilgilenecek ve size karşı belki de hukuk mücadelesi baş..
Yatsan Yastık 2 Ayda Çöktü İade Almadılar
Mayıs 29, 2018
|
2 ay önce kentpark avm mağazanızdan aldığımız yastıgı çökmesi sebebiyle geri iade için 1 ay önce mağazaya götürdük. Mağazanızdaki arkadaş da yastığın ciddi anlamda çöküşünü gördü ve teknik servise gönderelim dedi 20 gün önce arandık ve yastıgı iade e..
Turkcell Superonline 50 MBit Hız Hizmeti Veremiyor
Nisan 29, 2018
|
Kategori: İletişim
Evime yaklaşık 12-13 gün önce 50 megabit 200 gigabayt internet paketini 108 tl gibi aylık aboneliği satın aldım, aldığım günden beri 24 megabit internet hızı kullanıyorum. Sorunu süperonline firmasına bildirdim bana bina içi tessaatında sorun olduğun..
Pronet Alarm Sistemleri Maddi Hasar ve Zarar
Mart 11, 2018
|
Kategori: Hizmet
Pronet alarm sistemini yeni aldığım eve farklı bir kullanıcıdan devir yaptırarak kurdurmak için başvuru yaptım. Ekipler kurulum sırasında o kadar özensiz çalışmışlar ki yeni evin duvarlarını delmişler, duvarı deldiklerinde klima borusunu da delmişler..